Cosmetics GARNIER
Cosmetics GARNIER – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 285
GARNIER Fructis Hair Food Papaya regenerating mask 400 ml
7.69 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Mask unisex, conditioner, for damaged hair, 400ml volume, effect: hydration, nutrition and regeneration - 1.92 €/100 ml
GARNIER Skin Naturals Pure Active Anti-Imperfection Sheet Mask 23g
3.49 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Facial Sheet Mask - textile, nourishing, matte and anti-blackhead, meant for the following skin type(s): oily, normal and problematic
GARNIER Skin Naturals Hydra Bomb Sheet Mask Chamomile 28 g
3.39 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Facial Sheet Mask - textile, moisturising, soothing and softening, meant for the following skin type(s): sensitive and dry
GARNIER Fructis Goodbye Damage Keratin Hair Bomb Hair Mask, 320ml
6.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Mask unisex, conditioner, for damaged and long hair, 320ml volume, effect: hydration and nutrition - 2.18 €/100 ml
GARNIER Skin Naturals Essentials 24h 50ml
6.49 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream for women daily, skin type: sensitive and dry, effect: moisturising, 50 ml - 12.98 €/100 ml
GARNIER Skin Naturals Hydra bomb Sheet Mask Sakura 28 g
3.29 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Facial Sheet Mask - textile, moisturising, meant for the following skin type(s): oily, normal, mixed, dry and mature
GARNIER Fructis Goodbye Damage 200ml
4.59 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: hydration, nutrition and gloss, best for hair type: for all hair types and damaged - 2.30 €/100 ml
GARNIER Vitamin C Wonder Tint SPF 50+ Light 40 ml
15.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Facial Sunscreen - immediate brightening and skin tone unifying effect
GARNIER Fructis Vitamin & Strength Ultra Strengthening Biotin Hair Bomb 320 ml
5.59 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Mask unisex, conditioner, for for all hair types and damaged, 320ml volume, effect: nutrition - 1.75 €/100 ml
GARNIER Botanic Therapy Ricinus Oil 200ml
4.59 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: nutrition, growth and volume, best for hair type: soft and damaged - 2.30 €/100 ml
GARNIER Body Superfood Body Cream with Avocado, 380ml
6.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Cream - for both men and women, moisturising and nourishing, suitable for oily, normal, combination and dry skin, no artificial colours, paraben-free and silicone-free,...
GARNIER Skin Naturals Pro-Retinol Smoothing Serum Mask, 22g
3.59 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Facial Sheet Mask - textile, moisturising and smoothing, meant for the following skin type(s): oily, normal, mixed, dry and mature
GARNIER Mineral Action Control Heat, Sport, Stress 48H Roll-On Antiperspirant 50 ml
4.79 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for women, roll-on,, refreshing, does not stain, 50 ml volume - 9.58 €/100 ml
GARNIER Mineral Invisible 48H Spray Antiperspirant 150 ml
4.79 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for women, spray,, protective, does not stain, long-lasting, against odor and for everyday use, 150 ml volume - 3.19 €/100 ml
GARNIER Mineral Magnesium Ultra Dry 72H Roll-on 50 ml
4.79 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for women, roll-on,, protective, does not stain, 50 ml volume - 9.58 €/100 ml
GARNIER Fructis Hair Food Cocoa Butter Conditioner 350 ml
6.39 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: smoothing, best for hair type: frizzy and unruly - 1.83 €/100 ml
GARNIER Mineral Action Control + Clinically Roll-On Antiperspirant 50 ml
4.79 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for women, roll-on,, moisturising, travel, against odor and for everyday use, 50 ml volume - 9.58 €/100 ml
GARNIER Mineral Protection Floral 48H Spray Antiperspirant 150 ml
4.79 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for women, spray,, moisturising, does not stain, 150 ml volume - 3.19 €/100 ml
GARNIER Mineral Hyaluronic Ultra Care Spray 150 ml
4.79 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for women, spray,, protective and soothing, does not stain and long-lasting, 150 ml volume - 3.19 €/100 ml
GARNIER Fructis Antidandruff Citrus Shampoo 250 ml
5.79 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for greasy hair, repair effect, anti-dandruff, volume 250 ml - 2.32 €/100 ml
GARNIER Ceramide Nourishing Hand Cream with Cocoa, 75ml
3.49 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hand Cream - universal use for anybody, for dry skin, moisturising and nourishing, vegan, with ceramides, 75 ml volume - 4.65 €/100 ml
GARNIER Fructis Goodbye Damage Keratin Filler 200 ml
5.19 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Treatment - for men, conditioner, for damaged, effect: nutrition, regeneration, strengthening, gloss and softness - 2.60 €/100 ml
GARNIER Fructis Color Resist Strengthening Shampoo 400ml
5.79 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for coloured hair, repair effect, for extra shine, volume 400 ml, paraben-free and silicone-free - 1.45 €/100 ml
GARNIER Fructis Coconut water 250 ml
4.89 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for all hair types, hydrates, volume 250 ml - 1.96 €/100 ml
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Kosmetika
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Szépségápolás