Cheap scented Candles
On this page you will find scented Candles at the lowest prices, more so all scented Candles ranked from the lowest to the highest price. It will be easier to see products that are now marked at their lowest price. The item with the lowest price in this category is YANKEE CANDLE Camellia Blossom 49 g marked at 2.04 € incl. VAT. Is this what you’re looking for?
All from 844
ARÔME Chocolate & Banana, 4 pcs
13.90 €
3.48 €/pc(s)
Currently Unavailable
Candle Set - Fragrant, sweet smell,, glass container, set of 4 pieces, material paraffin, white colour, burning time 34 h - 3.48 €/1 pc(s)
HARIBO Happy Berry 2in1 510 g
13.90 €
2.73 €/100 g
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - sweet scent, - 2.73 €/100 g
YANKEE CANDLE Lemon Lavender 122 g
13.90 €
11.39 €/100 g
Currently Unavailable
Candle - fruit scent, - 11.39 €/100 g
HARIBO Cherry Cola 510 g
14.26 €
2.80 €/100 g
Currently Unavailable
Candle - fruit scent, - 2.80 €/100 g
DW Home Bourbon a dřevěný kouř 275 g
14.32 €
5.21 €/100 g
In stock 1 pcs at the supplier's
Candle - wood, spicy and vanilla scent, - 5.21 €/100 g
LUMANTE Peach 397 g
14.59 €
3.68 €/100 g
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 3.68 €/100 g
LUMANTE Linen 397 g
14.59 €
3.68 €/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral scent, - 3.68 €/100 g
LUMANTE Pumpkin 397 g
14.59 €
3.68 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - oriental scent, - 3.68 €/100 g
LUMANTE Vanilla Mocha 397 g
14.59 €
3.68 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - vanilla scent, - 3.68 €/100 g
LUMANTE Apple Cinnamon 397 g
14.59 €
3.68 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - oriental scent, - 3.68 €/100 g
AREON Set Home Perfume 150 ml + Candle Dolce Viaggio
Discounted -6 %
14.90 €
15.90 €
7.45 €/pc(s)
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle Set - 7.45 €/pcs - from 7.45 €/1 pc(s)
AREON Set Home Perfume 150 ml + Candle Apple & Cinnamon
Discounted -6 %
14.90 €
15.90 €
7.45 €/pc(s)
Currently Unavailable
Candle Set - 7.45 €/pcs - from 7.45 €/1 pc(s)
AREON Set Home Perfume 150 ml + Candle Under the Mystic Tree
Discounted -6 %
14.90 €
15.90 €
7.45 €/pc(s)
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle Set - 7.45 €/pcs - from 7.45 €/1 pc(s)
CMP Advent calendar with scented candles II 24 pcs
14.90 €
29.80 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Advent Calendar - contains 24 surprise windows
JANZEN Skin 210 g
14.90 €
7.10 €/100 g
Currently Unavailable
Candle - floral and fruit scent, - 7.10 €/100 g
HARIBO Coconut Lime 510 g
14.90 €
2.92 €/100 g
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 2.92 €/100 g
HARIBO Tropical Fun 510 g
14.90 €
2.92 €/100 g
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 2.92 €/100 g
HARIBO Berry Mix 510 g
14.90 €
2.92 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 2.92 €/100 g
YANKEE CANDLE Christmas set 3×37 g
Pre-sale price
14.99 €
135.05 €/kg
Expected October 1, 2026
Gift Set - contains 3× votive candles in glass holders
YANKEE CANDLE Gift Set: 3 × 37 g
New arrival
15.90 €
143.24 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gift Set - contains 3× votive candles in glass holders
YANKEE CANDLE Christmas Set 2025 II, 3×37 g
15.90 €
5.30 €/pc(s)
Currently Unavailable
Candle Set - 5.30 €/pcs - from 5.30 €/1 pc(s)
LUMANTE Boat Black Cherry 423 g
16.90 €
4 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 4 €/100 g
JANZEN Euphoria 280 g
16.90 €
6.04 €/100 g
Currently Unavailable
Candle - floral, spicy and sweet scent, - 6.04 €/100 g
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Vonné svíčky
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Illatgyertyák