Cheap fruit Pouches
On this page you will find fruit Pouches at the lowest prices, more so all fruit Pouches ranked from the lowest to the highest price. It will be easier to see products that are now marked at their lowest price. The item with the lowest price in this category is GERBER Natural banana and apple capsule 90 g marked at 1.19 € incl. VAT. Is this what you’re looking for?
All from 283
Ella's Kitchen Organic carrot, apple and parsnip 120 g
2.55 €
21.25 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit and vegetable, pro děti od 4 months, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free, no added sugar, v balení 1 pc(s)
Ella's Kitchen BIO Pumpkin, carrot, apple and plum 120 g
2.55 €
21.25 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit and vegetable, pro děti od 4 months, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free, no added sugar, v balení 1 pc(s)
Good Gout Organic Strawberry Breakfast 70 g
2.55 €
36.43 €/kg
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit, pro děti od 6 months, gluten-free, v balení 1 pc(s)
Ella's Kitchen BIO Children's rice, pear and apple 120 g
2.56 €
21.33 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit, pro děti od 4 months, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free, no added sugar, v balení 1 pc(s)
POPOTE Organic peach 120 g
Great price
2.59 €
21.58 €/kg
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit, pro děti od 4 months
POPOTE Organic apricot 120 g
2.59 €
21.58 €/kg
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit, pro děti od 4 months
Ella's Kitchen Organic Banana with peach 120 g
2.63 €
21.92 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit, pro děti od 4 months, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free, no added sugar, v balení 1 pc(s)
Good Gout Organic Blueberry Breakfast 70 g
2.69 €
38.43 €/kg
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit, pro děti od 6 months, gluten-free, v balení 1 pc(s)
POPOTE BIO mango 120 g
Great price
2.69 €
22.42 €/kg
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit, pro děti od 6 months
POPOTE Organic banana 120 g
2.69 €
22.42 €/kg
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit, pro děti od 4 months
POPOTE Organic pear 120 g
3.19 €
26.58 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit, pro děti od 4 months
POPOTE Organic cherry 120 g
3.19 €
26.58 €/kg
Currently Unavailable
Meal Pocket - fruit, pro děti od 6 months
SMILEAT Organic capsule almond milk, apple, banana, strawberry, rice and cocoa 100 g
3.46 €
34.60 €/kg
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit, pro děti od 9 months, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free, no added sugar, no added salt, v balení 1 pc(s)
SMILEAT Organic capsule almond milk, apple, pineapple, mango and banana 100 g
3.46 €
34.60 €/kg
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit, pro děti od 9 months, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free, no added sugar, no added salt, v balení 1 pc(s)
POPOTE Organic blueberry 120 g
Great price
3.59 €
Save 0.20 €
29.92 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit, pro děti od 4 months
POPOTE Organic figs 120 g
3.69 €
30.75 €/kg
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit, pro děti od 6 months
POPOTE Organic raspberry 120 g
3.89 €
32.42 €/kg
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit, pro děti od 6 months
Mixit BIO capsule - Good night 4×120 g
3.99 €
8.31 €/kg
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit, pro děti od 6 months, no added sugar, palm oil free, v balení 4 pc(s)
POPOTE Organic mirabelles 120 g
4.19 €
34.92 €/kg
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit, pro děti od 6 months
Ella's Kitchen Organic Mango Snack 3×70 g
5.13 €
24.43 €/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Meal Pocket - fruit, pro děti od 4 months, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free, no added sugar, v balení 3 pc(s)
Ella's Kitchen Organic Pear Snack 3×70 g
5.13 €
24.43 €/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Meal Pocket - fruit, pro děti od 4 months, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free, no added sugar, v balení 3 pc(s)
Beggs Organic Sweet potatoes and apples 3×120 g
5.19 €
14.42 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit and vegetable, pro děti od 6 months, gluten-free, no added sugar, v balení 3 pc(s)
Beggs Organic Carrots and Apples 3×120 g
5.19 €
14.42 €/kg
Currently Unavailable
Meal Pocket - fruit and vegetable, pro děti od 4 months, gluten-free, no added sugar, v balení 3 pc(s)
Beggs Organic Smoothie with fruit, yoghurt and oatmeal 3×120 g
5.19 €
14.42 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit, pro děti od 6 months, no added sugar, v balení 3 pc(s)
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Ovocné kapsičky
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Tasakos gyümölcspürék