Cheap fruit Pouches
On this page you will find fruit Pouches at the lowest prices, more so all fruit Pouches ranked from the lowest to the highest price. It will be easier to see products that are now marked at their lowest price. The item with the lowest price in this category is GERBER Natural banana and apple capsule 90 g marked at 1.19 € incl. VAT. Is this what you’re looking for?
All from 283
SMILEAT Organic capsule Greek yoghurt, apple, banana, raspberry and rice 100 g
from
1.35 €
18.90 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit, pro děti od 9 months, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free, no added sugar, no added salt, s cow's milk, v balení 1 pc(s)
Ella's Kitchen BIO Mango, pear and papaya 120 g
1.89 €
15.75 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit, pro děti od 4 months, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free, no added sugar, v balení 1 pc(s)
SALVEST Ponn BIO Fruit smoothie with pineapple (110 g)
1.95 €
17.73 €/kg
In stock > 50 pcs at the supplier's
Meal Pocket - fruit, pro děti od 6 months, v balení 1 pc(s)
SALVEST Ponn BIO Banana with blueberries and cereal flakes (110 g)
1.95 €
17.73 €/kg
In stock > 50 pcs at the supplier's
Meal Pocket - fruit, pro děti od 6 months, v balení 1 pc(s)
SALVEST Ponn BIO Fruit puree with raspberries (110 g)
1.96 €
17.82 €/kg
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit, pro děti od 6 months, v balení 1 pc(s)
Good Gout Organic Pear Williams with beetroot 120 g
Amazing Deal
1.99 €
Save 0.20 €
16.58 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit and vegetable, pro děti od 4 months, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free, no added sugar, v balení 1 pc(s)
Good Gout Organic Carrots with raspberries 120 g
1.99 €
16.58 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit and vegetable, pro děti od 4 months, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free, no added sugar, v balení 1 pc(s)
Ella's Kitchen Organic strawberry and apple 120 g
1.99 €
16.58 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit, pro děti od 4 months, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free, no added sugar, v balení 1 pc(s)
Ella's Kitchen Organic Apple and Banana 120 g
1.99 €
16.58 €/kg
Currently Unavailable
Meal Pocket - fruit, pro děti od 4 months, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free, no added sugar, v balení 1 pc(s)
SALVEST Ponn Organic Pear 100% (100 g)
2 €
20 €/kg
In stock > 50 pcs at the supplier's
Meal Pocket - fruit, pro děti od 4 months, bio Quality, v balení 1 pc(s)
Beggs BIO Children's rice with yoghurt, banana, mango and raspberries 120 g
2.05 €
17.08 €/kg
In stock > 50 pcs at the supplier's
Meal Pocket - fruit, pro děti od 6 months, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free, v balení 1 pc(s)
Mixit BIO capsule - Good night
2.09 €
17.42 €/kg
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit, pro děti od 6 months, no added sugar, palm oil free, v balení 1 pc(s)
Ella's Kitchen Organic Sweet potatoes, pumpkin and apple 120 g
2.09 €
17.42 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit and vegetable, pro děti od 4 months, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free, no added sugar, v balení 1 pc(s)
Ella's Kitchen Organic Pear, peas and broccoli 120 g
2.09 €
17.42 €/kg
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit and vegetable, pro děti od 4 months, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free, no added sugar, v balení 1 pc(s)
SMILEAT Organic capsule Greek yoghurt, banana and oats 100 g
2.15 €
21.50 €/kg
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit, pro děti od 9 months, does not contain preservatives and artificial dyes, no added sugar, no added salt, s cow's milk, v balení 1 pc(s)
Good Gout Organic Pear Williams 120 g
2.21 €
18.42 €/kg
In stock > 50 pcs at the supplier's
Meal Pocket - fruit, pro děti od 4 months, does not contain preservatives and artificial dyes, no added sugar, v balení 1 pc(s)
Mixit Organic fruit pocket - 100% Mango 100 g
2.29 €
22.90 €/kg
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit, pro děti od 6 months, no added sugar, palm oil free, lactose free, v balení 1 pc(s)
Mixit BIO fruit pocket - 100% Pear 100 g
2.29 €
22.90 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit, pro děti od 6 months, no added sugar, palm oil free, lactose free, v balení 1 pc(s)
Good Gout BIO Vanilla dessert with pear 90 g
2.29 €
25.44 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit, pro děti od 6 months, gluten-free, v balení 1 pc(s)
Good Gout BIO Oat dessert with strawberry and banana 90 g
2.29 €
25.44 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit, pro děti od 6 months, v balení 1 pc(s)
Ella's Kitchen BIO Breakfast mango and yoghurt 100 g
2.32 €
23.20 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit, pro děti od 6 months, does not contain preservatives and artificial dyes, no added sugar, no added salt, s cow's milk, v balení 1 pc(s)
Ella's Kitchen BIO Children's rice, banana and apricot 120 g
2.39 €
19.92 €/kg
Currently Unavailable
Meal Pocket - fruit, pro děti od 4 months, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free, no added sugar, v balení 1 pc(s)
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Ovocné kapsičky
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Tasakos gyümölcspürék