Cheap floor Polishes
On this page you will find floor Polishes at the lowest prices, more so all floor Polishes ranked from the lowest to the highest price. It will be easier to see products that are now marked at their lowest price. The item with the lowest price in this category is BISTROL self-polishing wax emulsion special 500 ml marked at 2.89 € incl. VAT. Is this what you’re looking for?
All from 42
BISTROL self-polishing wax emulsion special 500 ml
2.89 €
5.78 €/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Floor Cleaner self-polishing wax emulsion with anti-slip additive - 5.78 €/1 l
SAVO floor cleaner flower scent 750 ml
Amazing Deal
2.99 €
Save 0.80 €
3.99 €/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Floor Cleaner - for cleaning floors and other washable surfaces, floral scent, volume 750 ml - 3.99 €/1 l
AJAX Floral Fiesta Red Flowers Red 1l
2.99 €
2.99 €/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Floor Cleaner - a multi-purpose household cleaner - 2.99 €/1 l
SAVO for wood and laminate floors 750 ml
Amazing Deal
3.09 €
Save 0.70 €
4.12 €/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Floor Cleaner - for washable wooden and laminate surfaces, glossy and streak-free surface, pleasant floral scent, volume 750 ml - 4.12 €/1 l
BISTROL Self Polishing Floor Wax Emulsion 500 ml
3.09 €
6.18 €/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Floor Cleaner self-polishing floor wax emulsion, used for polishing and preserving non-absorbent floor coverings - 6.18 €/1 l
SIDOLUX Premium Floor Care Marseill Soap with Lavender vinyl and linoleum 750 ml
3.09 €
4.12 €/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Floor Cleaner with the fresh scent of Marseille soap with lavender - 4.12 €/1 l
AJAX Boost Vinegar & Lavender 1 l
3.32 €
3.32 €/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Floor Cleaner - a combination of vinegar and lavender, fights hard-to-remove dirt, provides purity, intense freshness, deep cleaning, leaves surfaces sparkling clean, protects...
CHANTE CLAIR Marsiglia + Lemon floor degreaser 750 ml
3.39 €
4.52 €/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Floor Cleaner for floors - 4.52 €/1 l
CHANTE CLAIR Muschio Bianco floor degreaser 750 ml
3.39 €
4.52 €/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Floor Cleaner for floors - 4.52 €/1 l
REAL Gold Flooring 1 kg
3.49 €
3.49 €/l
Currently Unavailable
Floor Cleaner - suitable for modern household use on all types of floors and washable surfaces, prevents dust and dirt build-up, quick-drying, streak-free, bright shine -...
DUAL Power Professional Pavimenti Agrumi 1 l
3.49 €
3.49 €/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Floor Cleaner - for cleaning floors and washable surfaces, removes grease, citrus scent, volume 1 l - 3.49 €/1 l
ALEX polish for lino and tiles
3.59 €
4.79 €/l
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Floor Cleaner on linoleum, outdoor and indoor paving, Marble, Cork, stoneware, artificial floors and other - 4.79 €/1 l
AJAX Strong & Safe 1000 ml
3.79 €
3.79 €/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Floor Cleaner - multi-purpose cleaning spray, safe, neutralises odours, ginger and yuzu fragrance - 3.79 €/1 l
SAVO floor cleaner ocean scent 750 ml
3.79 €
5.05 €/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Floor Cleaner - effective removal of common dirt, glossy, streak-free surface, pleasant ocean scent, volume 750 ml - 5.05 €/1 l
ALEX natural gloss cleaner 2 in 1 for laminate 750 ml
3.79 €
5.05 €/l
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Floor Cleaner with polish, for laminate or cork floors - 5.05 €/1 l
ALEX 2-in-1 natural shine wood cleaner 750ml
3.79 €
5.05 €/l
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Wood Cleaner for wooden floors, adding shine - 5.05 €/1 l
MR. PROPER Multipurpose Cleaner Morning Dew 1.5 l
Amazing Deal
from
3.60 €
Save 0.80 €
2.66 €/l
Currently Unavailable
Floor Cleaner for cleaning almost any hard surface in your home, also suitable for cleaning the kitchen sink, grease from the hob, and also for washing ordinary floors -...
MR. PROPER Multipurpose Cleaner Lemon 1.5 l
Amazing Deal
from
3.60 €
Save 0.90 €
2.66 €/l
Currently Unavailable
Floor Cleaner for cleaning almost any hard surface in your home, also suitable for cleaning the kitchen sink, grease from the hob, and also for washing ordinary floors -...
BISTROL 3in1 lino and tile 750 ml
3.99 €
5.32 €/l
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Floor Cleaner for lino lamino and tiles, effectively removes dirt and at the same time gives the treated surface a shine that is renewed with each use - 5.32 €/1 l
BISTROL 3in1 wood and parquet 750 ml
3.99 €
5.32 €/l
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Floor Cleaner has an anti-slip effect dries quickly and leaves no traces on application, with a delicate scent of Aloe Vera - 5.32 €/1 l
ALEX self-polishing polish for a brilliant shine on wood and laminate, 750ml
3.99 €
5.32 €/l
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Floor Cleaner - polish for wood and laminate floors, with a self-polisher, it doesn't slip, contains natural microvesicles, prevents wear and slows down the ageing of floors,...
PRONTO for wooden floors 750 ml
4.09 €
5.45 €/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Floor Cleaner on the wooden floor - 5.45 €/1 l
HOOVER DETHHOOV Fresh Air Detergent 500 ml
4.39 €
8.78 €/l
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Floor Cleaner - deep cleaning, removes stains and dirt, neutralizes odors, fresh smell, long-lasting shine, surface protection, safe, certified, for Hoover Wet&Dry, volume 500 ml -...
BRIOCHIN Liquid Marseille soap 1 l
4.99 €
4.99 €/l
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Floor Cleaner - 4.99 €/1 l
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Leštěnky na podlahy
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Padlófenyező