Cheap floor Polishes
On this page you will find floor Polishes at the lowest prices, more so all floor Polishes ranked from the lowest to the highest price. It will be easier to see products that are now marked at their lowest price. The item with the lowest price in this category is BISTROL self-polishing wax emulsion special 500 ml marked at 2.89 € incl. VAT. Is this what you’re looking for?
All from 42
PRONTO for laminate 5in1 750 ml
4.99 €
6.65 €/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Floor Cleaner - for laminate floors, 5 functions, volume 750 ml - 6.65 €/1 l
ALEX polish for renovating wood and laminate, 900ml
5.19 €
5.77 €/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Floor Cleaner protects the shine and colour of wood and laminate floors, easy application - 5.77 €/1 l
JELEN Liquid melissa 1,35 l
6.19 €
4.59 €/l
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Floor Cleaner for floors, with a scent of lemon balm, on a soap base - 4.59 €/1 l
LEIFHEIT Cleaner for Laminate Floors - Concentrate 1l 41415
7.89 €
7.89 €/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Floor Cleaner - for washing and maintaining wooden and laminate surfaces, child-safe lock - 7.89 €/1 l
KÄRCHER RM 537
8.89 €
17.78 €/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Floor Cleaner - cleaning agent for stone floors, 500ml - 17.78 €/1 l
KÄRCHER RM 536
8.89 €
17.78 €/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Floor Cleaner - universal floor cleaning agent, 500ml - 17.78 €/1 l
LAVON Floors and surfaces with gloss 5 l
9.30 €
1.86 €/l
Currently Unavailable
Floor Cleaner with alcohol, extra shine, intense fragrance - 1.86 €/1 l
HG vinyl cleaner with gloss 1 l
from
9.02 €
9.70 €/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Floor Cleaner for engineered floors, nourishing cleaner, with shine, concentrated, fresh scent - from 9.70 €/1 l
AJAX Floral Fiesta Red Flowers 5l
Amazing Deal
11.69 €
Save 1.30 €
2.34 €/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Floor Cleaner - universal, with floral fragrance activating with air, fragrance for up to 24 hours - 2.34 €/1 l
AJAX Floral Fiesta Flower of Spring Green 5l
Amazing Deal
11.79 €
Save 1.20 €
2.36 €/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Floor Cleaner - on floors, cleans in depth and leaves surfaces bright and clean, fresh scent for more than 24 hours - 2.36 €/1 l
HG tile cleaner with gloss 1 l
11.90 €
11.90 €/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Floor Cleaner for tiles, with shine, fresh scent, concentrated - 11.90 €/1 l
HG cleaner for laminate and vinyl with gloss 1 l
11.90 €
11.90 €/l
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Floor Cleaner for laminate floating floors, concentrated, fresh smelling, with shine - 11.90 €/1 l
REAL Green Floors 5 l
14.17 €
2.83 €/l
In stock 1 pcs at the supplier's
Floor Cleaner - for floors, - 2.83 €/1 l
HG natural stone cleaner with gloss 1 l
14.90 €
14.90 €/l
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Floor Cleaner - for wiping with a fresh scent, restores shine, for marble and all other types of natural limestone, lasts for 20 washes - 14.90 €/1 l
ALFAPUREO PureScent Cascades 200 ml (40 doses)
16.90 €
84.50 €/l
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Floor Cleaner - clean, polishes and treats at the same time, leaves a long-lasting scent, a powerful and effective concentrate, precise and accurate dispenser, cleans even very...
HG protective film for laminate and vinyl with gloss 1000 ml
16.90 €
16.90 €/l
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Floor Cleaner - for laminate floors, creates a protective film with gloss, protects against wear and damage, anti-slip effect, volume 1000 ml - 16.90 €/1 l
Philips OneUp XV1892/02
21.90 €
547.50 €/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Floor Cleaner - for Philips OneUp electric mop, simple and precise dosing, gentle on the floor and the environment, suitable for family and pets - 547.50 €/1 l
ALFAPUREO PureScent Gold Brick 500 ml (100 doses)
Discounted -3 %
31.90 €
32.90 €
63.80 €/l
Currently Unavailable
Floor Cleaner - for floors and all water washable surfaces, cleans and treats all materials, clean, polishes and treats, leaves a long-lasting scent, a powerful and effective...
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Leštěnky na podlahy
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Padlófenyező