Baby Food Hamánek
Baby Food Hamánek – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 45
HAMÁNEK with blueberries 8 × 190 g
10.90 €
7.17 €/kg
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - fruit, for babies from 4 months, gluten-free, no added sugar, 8 pc(s) in the package - 1.36 €/pcs - from 7.17 €/1 kg
HAMÁNEK Veal with spinach and rice 8 × 230 g
16.99 €
9.23 €/kg
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - meat, for babies from 7 months, gluten-free, no added salt, 8 pc(s) in the package - 2.12 €/pcs - from 9.23 €/1 kg
Hamánek Apple & apricot 8 × 180 g
11.49 €
7.98 €/kg
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - fruit, for babies from 5 months, gluten-free, added vitamins and minerals, no added sugar, 8 pc(s) in the package - 1.44 €/pcs - from 7.98 €/1 kg
HAMÁNEK Noodles with vegetables and pork 8 × 230 g
16.99 €
9.23 €/kg
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - meat, for babies from 7 months, no added salt, with cow's milk, 8 pc(s) in the package - 2.12 €/pcs - from 9.23 €/1 kg
HAMÁNEK Rabbit with carrot and potato puree 8 × 230 g
16.99 €
9.23 €/kg
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - meat, for babies from 7 months, gluten-free, no added sugar, 8 pc(s) in the package - 2.12 €/pcs - from 9.23 €/1 kg
HAMÁNEK Gnocchi with beef in cream sauce 8 × 190 g
13.99 €
9.20 €/kg
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - meat, for babies from 9 months, no added salt, with cow's milk, 8 pc(s) in the package - 1.75 €/pcs - from 9.20 €/1 kg
HAMÁNEK Strawberry 8 × 180 g
11.49 €
7.98 €/kg
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - fruit, for babies from 6 months, gluten-free, added vitamins and minerals, no added sugar, 8 pc(s) in the package - 1.44 €/pcs - from 7.98 €/1 kg
HAMÁNEK Carrots with beef and rice 8 × 230 g
16.99 €
9.23 €/kg
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - meat, for babies from 7 months, gluten-free, no added salt, 8 pc(s) in the package - 2.12 €/pcs - from 9.23 €/1 kg
HAMÁNEK Apple, banana and spinach 8 × 100 g
8.29 €
10.36 €/kg
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit and vegetable, pro děti od 6 months, gluten-free, no added sugar, v balení 8 pc(s)
HAMÁNEK Chicken ragout with vegetables and pasta 8 × 230 g
14.90 €
8.10 €/kg
Currently Unavailable
Baby Food - meat, for babies from 8 months, 8 pc(s) in the package - 1.86 €/pcs - from 8.10 €/1 kg
HAMÁNEK The first carrot with potatoes 8 × 125 g
10.90 €
10.90 €/kg
Currently Unavailable
Baby Food - vegetable, for babies from 4 months, no added sugar, 8 pc(s) in the package - 1.36 €/pcs - from 10.90 €/1 kg
HAMÁNEK Cherry Apple 8 × 190g
10.19 €
6.70 €/kg
Currently Unavailable
Baby Food - fruit, for babies from 4 months, 8 pc(s) in the package - 1.27 €/pcs - from 6.70 €/1 kg
HAMÁNEK Chicken with vegetables and rice 8× 190 g
10.90 €
7.17 €/kg
Currently Unavailable
Baby Food - meat, for babies from 6 months, gluten-free, 8 pc(s) in the package - 1.36 €/pcs - from 7.17 €/1 kg
HAMÁNEK with apples 8 × 190 g
9.99 €
6.57 €/kg
Currently Unavailable
Baby Food - fruit, for babies from 4 months, gluten-free, no added sugar, 8 pc(s) in the package - 1.25 €/pcs - from 6.57 €/1 kg
HAMÁNEK Veal with vegetables 8 × 190 g
11.90 €
7.83 €/kg
Currently Unavailable
Baby Food - meat, for babies from 7 months, no added sugar, 8 pc(s) in the package - 1.49 €/pcs - from 7.83 €/1 kg
HAMÁNEK Millet risotto with chicken 8 × 230 g
14.90 €
8.10 €/kg
Currently Unavailable
Baby Food - meat, for babies from 8 months, gluten-free, 8 pc(s) in the package - 1.86 €/pcs - from 8.10 €/1 kg
HAMÁNEK with pears 8 × 190 g
9.99 €
6.57 €/kg
Currently Unavailable
Baby Food - fruit, for babies from 4 months, gluten-free, no added sugar, 8 pc(s) in the package - 1.25 €/pcs - from 6.57 €/1 kg
HAMÁNEK Chicken with vegetables and potatoes 8 × 190 g
11.90 €
7.83 €/kg
Currently Unavailable
Baby Food - meat, for babies from 6 months, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free, no added sugar, 8 pc(s) in the package - 1.49 €/pcs -...
HAMÁNEK Turkey with vegetables and rice 8 × 190 g
11.90 €
7.83 €/kg
Currently Unavailable
Baby Food - meat, for babies from 5 months, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free, no added sugar, no added salt, 8 pc(s) in the package - 1.49 €/pcs -...
HAMÁNEK Plum & Apple 8 × 190 g
11.49 €
7.56 €/kg
Currently Unavailable
Baby Food - fruit, for babies from 4 months, gluten-free, added vitamins and minerals, 8 pc(s) in the package - 1.44 €/pcs - from 7.56 €/1 kg
HAMÁNEK Apple & Mango 8 × 190 g
10.99 €
7.23 €/kg
Currently Unavailable
Baby Food - fruit, for babies from 6 months, gluten-free, added vitamins and minerals, 8 pc(s) in the package - 1.37 €/pcs - from 7.23 €/1 kg
Hamánek Apple & forest mix 8 × 190 g
11.49 €
7.56 €/kg
Currently Unavailable
Baby Food - fruit, for babies from 6 months, gluten-free, added vitamins and minerals, 8 pc(s) in the package - 1.44 €/pcs - from 7.56 €/1 kg
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Příkrmy