Hamánek
We can deliver Hamánek products on the same day! Most products are in stock, so you don't have to wait. Place your order from the comfort of your home and have it delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Why shop anywhere else but on Alza.cz?
Continue
All from 51
HAMÁNEK with blueberries 8 × 190 g
10.90 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - fruit, for babies from 4 months, gluten-free, no added sugar, 8 pc(s) in the package - 1.36 €/pcs - from 7.17 €/1 kg
HAMÁNEK Spelt biscuits with coconut 10 × 120 g
12.99 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Children's Cookies - 1.30 €/ks - from 10.83 €/1 kg
HAMÁNEK Spelt biscuits 10 × 120 g
12.99 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Children's Cookies suitable for children from 6 months, lactose free - 1.30 €/ks - from 10.83 €/1 kg
HAMÁNEK Rice wheels raspberry & banana 8 × 35 g
12.57 €
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Crisps for Kids suitable from 9 months of age, without preservatives and artificial dyes, added sugar and added salt - 1.57 €/pcs - from 44.89 €/1 kg
HAMÁNEK Veal with spinach and rice 8 × 230 g
16.99 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - meat, for babies from 7 months, gluten-free, no added salt, 8 pc(s) in the package - 2.12 €/pcs - from 9.23 €/1 kg
HAMÁNEK Apple, banana and spinach 8 × 100 g
8.29 €
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit and vegetable, pro děti od 6 months, gluten-free, no added sugar, v balení 8 pc(s)
Hamánek Apple & apricot 8 × 180 g
11.49 €
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - fruit, for babies from 5 months, gluten-free, added vitamins and minerals, no added sugar, 8 pc(s) in the package - 1.44 €/pcs - from 7.98 €/1 kg
HAMÁNEK Noodles with vegetables and pork 8 × 230 g
16.99 €
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - meat, for babies from 7 months, no added salt, with cow's milk, 8 pc(s) in the package - 2.12 €/pcs - from 9.23 €/1 kg
HAMÁNEK Rice rounds strawberry and apple 8 × 35 g
12.57 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Crisps for Kids suitable from 9 months of age, without preservatives and artificial dyes, added sugar and added salt - 1.57 €/pcs - from 44.89 €/1 kg
HAMÁNEK Rabbit with carrot and potato puree 8 × 230 g
16.99 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - meat, for babies from 7 months, gluten-free, no added sugar, 8 pc(s) in the package - 2.12 €/pcs - from 9.23 €/1 kg
HAMÁNEK Gnocchi with beef in cream sauce 8 × 190 g
13.99 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - meat, for babies from 9 months, no added salt, with cow's milk, 8 pc(s) in the package - 1.75 €/pcs - from 9.20 €/1 kg
HAMÁNEK Strawberry 8 × 180 g
11.49 €
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - fruit, for babies from 6 months, gluten-free, added vitamins and minerals, no added sugar, 8 pc(s) in the package - 1.44 €/pcs - from 7.98 €/1 kg
HAMÁNEK Carrots with beef and rice 8 × 230 g
16.99 €
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - meat, for babies from 7 months, gluten-free, no added salt, 8 pc(s) in the package - 2.12 €/pcs - from 9.23 €/1 kg
HAMÁNEK Chicken ragout with vegetables and pasta 8 × 230 g
14.90 €
Currently Unavailable
Baby Food - meat, for babies from 8 months, 8 pc(s) in the package - 1.86 €/pcs - from 8.10 €/1 kg
HAMÁNEK Peach and banana 8×100 g
8.19 €
Currently Unavailable
Meal Pocket - fruit, pro děti od 6 months, gluten-free, no added sugar, v balení 8 pc(s)
HAMÁNEK Red fruit 8×100 g
8.19 €
Currently Unavailable
Meal Pocket - fruit, pro děti od 6 months, gluten-free, no added sugar, v balení 8 pc(s)
HAMÁNEK Plum 8×100 g
8.19 €
Currently Unavailable
Meal Pocket - fruit, pro děti od 4 months, gluten-free, no added sugar, v balení 8 pc(s)
HAMÁNEK Mango 8×100 g
8.19 €
Currently Unavailable
Meal Pocket - fruit, pro děti od 6 months, gluten-free, no added sugar, v balení 8 pc(s)
HAMÁNEK Peach and apricot 8×100 g
8.19 €
Currently Unavailable
Meal Pocket - fruit, pro děti od 6 months, gluten-free, no added sugar, v balení 8 pc(s)
HAMÁNEK Strawberry 8×100 g
8.19 €
Currently Unavailable
Meal Pocket - fruit, pro děti od 6 months, gluten-free, no added sugar, v balení 8 pc(s)
HAMÁNEK Pear and sea buckthorn 8×100 g
8.19 €
Currently Unavailable
Meal Pocket - fruit, pro děti od 6 months, gluten-free, no added sugar, v balení 8 pc(s)
HAMÁNEK The first carrot with potatoes 8 × 125 g
10.90 €
Currently Unavailable
Baby Food - vegetable, for babies from 4 months, no added sugar, 8 pc(s) in the package - 1.36 €/pcs - from 10.90 €/1 kg
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Alza