AlzaPlus+ deals - Drugstore
Amazing discounts within your reach. All you need is an active AlzaPlus+ membership 🤩
- The offer is valid from 22nd of September 2026 to the 4th of October 2026.
- Full terms and conditions of the campaign can be found here.
All from 4,373
DUREX Pleasure MIX 40 pcs
24.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - ribbed, latex, mix of different types, stimulating - warming, tingling - 0.62 €/1 pc(s)
DUREX Play Perfect Glide 50ml
Amazing Deal
7.49 €
Save 0.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gel Lubricant - - 149.80 €/1 l
DUREX Intense Orgasmic 10-Pack
Amazing Deal
11.90 €
Save 2.39 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - ribbed, latex, one kind, stimulating - warming, tingling - 1.19 €/1 pc(s)
PERSIL Expert Lavender 2× 4.5L (200 Washes)
48.19 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Washing Gel - suitable for colour clothing, removes stains while washing, for regular washing, 200 wash cycles, for cotton, volume 9000 ml - 0.24 €/pcs - from 5.35 €/1 l
PERSIL Expert Sensitive 2× 4.5L (200 Washes)
43.19 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Washing Gel - suitable for colour and white clothing, for sensitive skin and allergy sufferers, for regular washing, 200 wash cycles, for cotton, volume 9000 ml - 0.22 €/pcs -...
LOVELA Baby gel capsules for washing 36 pcs
Amazing Deal
13.90 €
Save 7.59 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Washing Capsules children's, for colour and white, for allergy sufferers and sensitive skin, 36 pc(s) in package - 0.39 €/1 pc(s)
TrueLife Care Q6
Great price
17.40 €
Save 1.50 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Thermometer - contactless on forehead, measurement speed 1s
DUREX Intense Vibrations 1 pc
Amazing Deal
7.99 €
Save 1.40 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Vibrating Ring for prolonged erection and simultaneous stimulation of the partner
GILLETTE Fusion5, 8pcs
Amazing Deal
29.90 €
Save 6.05 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Replacement Blade Refill - men's, 5 blades, with moisturising strip, compatible with Gillette Fusion series - 3.74 €/1 pc(s)
DUREX Feel Thin 3×24 pcs
49.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - extra thin, latex, one kind, regular lubrication, - 0.69 €/1 pc(s)
FINISH Dishwasher Cleaner Lemon 250 ml DUO
5.49 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dishwasher Cleaner - double pack (2x 250 ml), removes grease and limescale, extends the life of the dishwasher - 2.75 €/pcs - from 10.98 €/1 l
PERSIL colour Box 4.95 kg (90 washes)
Great price
21.70 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Washing Powder - all-purpose, for colour, removes stains while washing, maintain colour intensity and for routine maintenance, from Poland, number of washes: 90 Washes, 4950 g...
DUREX Feel Thin Extra Lubricated 24 pcs
Amazing Deal
18.90 €
Save 3.05 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - extra thin, latex, one kind, extra lubrication, - 0.79 €/1 pc(s)
DUREX Surprise Me 40 pcs
29.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - classic, extra thin, reinforced, ribbed, latex, mix of different types, extra lubrication, - 0.75 €/1 pc(s)
HARMONY XXL Family Pack (24 pcs)
7.79 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Paper - three-ply, perfume free - 0.32 €/roll
FINISH Shine&Dry Regular 800 ml
5.09 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dishwasher Rinse Aid - for shine and protection of dishes - 6.36 €/1 l
VILEDA Easy Wring and Clean
37.66 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Mop - microfibre
DUREX Naturals Sensitive 3×100 ml
30.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gel Lubricant - - 10.30 €/ks - from 309 €/1 l
Vileda H2PrO flat mop
43.99 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Mop
PERSIL colour 4,5 l (100 washes)
23.79 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Washing Gel - suitable for colour clothing, for regular washing, softens laundry, makes ironing easier, preserves colour intensity, 100 wash cycles, volume 4500 ml - 0.24 €/pcs -...
PERWOLL Renew Black 4 l (80 washes)
17.40 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Washing Gel - suitable for black clothing, for regular washing, preserves colour intensity, 80 wash cycles, volume 4000 ml - 0.22 €/pcs - from 4.35 €/1 l
VILEDA Infinity FLEX clothes dryer 30 m
66.90 €
In stock > 5 pcs
Laundry Dryer - drying area 30m, type - folding, usage: interior
DUREX Sensual No Latex 3×20 pcs
51.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - classic, latex Free, one kind, extra lubrication, - 0.87 €/1 pc(s)
DUREX Sensual XL 10 pcs
Amazing Deal
13.90 €
Save 1.65 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - extra large, latex, one kind, regular lubrication, - 1.39 €/1 pc(s)