AlzaPlus+ deals - Drugstore
Amazing discounts within your reach. All you need is an active AlzaPlus+ membership 🤩
- The offer is valid from 22nd of September 2026 to the 4th of October 2026.
- Full terms and conditions of the campaign can be found here.
All from 4,367
KUNDAL Honey & Macadamia Treatment hydro-intensive protein bark for hair Amber Vanilla 500 ml
Amazing Deal
11.29 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Treatment - unisex, conditioner, for for all hair types, damaged and dry, effect: hydration, nutrition and regeneration - 2.26 €/100 ml
ARMAF Club De Nuit Mini Set Women EdP 90 ml
Discounted -8 %
63.90 €
69.55 €
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Perfume Gift Set contains: Club De Nuit Women EdP 30 ml, Intense Woman EdP 30 ml, Milestone EdP 30 ml
DOVE Gentle liquid soap refill 750 ml
5.49 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Liquid Soap - suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, for everyday use, unisex, volume 750 ml - 0.73 €/100 ml
LAMART Touchless waste bin 50L SENSOR LT8052
89.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Contactless Waste Bin - capacity: 50l, metal, contactless opening, dimensions: 25 x 65,5 x 33cm, metal
PARODONTAX Gentle Clean Triopack ZK Extra Soft 3 pcs
Great price
8.39 €
Save 0.50 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush - extra soft, plastic, ergonomic shape, 3 brushes per pack, white and red colour
GILLETTE Fusion5 Power 4 pcs
17.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Replacement Blade Refill - men's, 5 blades, with moisturising strip, compatible with Gillette Fusion series - 4.48 €/1 pc(s)
Intime Pregnancy DipStick 2 pcs
3.19 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Pregnancy Test - with power, designed for adults, one-off, evaluated in 40 seconds, 99% accurate, 2 pieces in the package
GILLETTE Mach3 Men's Replacement Shaving Heads 5 pcs
13.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Replacement Blade Refill - men's, 3 blades, with moisturising strip, compatible with Gillette Mach3 series - 2.78 €/1 pc(s)
PRIMEROS Pure Aqua lubricating gel with panthenol, 100 ml
9.19 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gel Lubricant - - 91.90 €/1 l
LINTEO Satin White (8 pcs)
3.39 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Paper - three-ply, perfume free - 0.42 €/roll - from 0 €/1 sheet
OLD SPICE Bearglove Shower Gel and Shampoo 3in1 400ml
4.85 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - for men, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, moisturising, soothing and refreshing, alcohol-free and no artificial colours, 400 ml volume -...
NIVEA SUN Protect & Bronze Oil SPF 30 200 ml
Great price
14.90 €
Save 1.05 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tanning Oil -, with sun protection factor 30 SPF - 7.45 €/100 ml
PERSIL Sensitive 5×900 ml (100 washes)
29.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Washing Gel - suitable for colour and white clothing, for sensitive skin, 100 wash cycles, for cotton, volume 4500 ml - 0.30 €/pcs - from 6.64 €/1 l
PERSIL Sensitive 3×900 ml (60 washes)
Discounted -5 %
17.90 €
18.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Washing Gel - suitable for colour and white clothing, for sensitive skin, 60 wash cycles, for cotton, volume 2700 ml - 0.30 €/pcs - from 6.63 €/1 l
PERSIL Discs colour 22 pcs
Amazing Deal
10.90 €
Save 1.59 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Washing Capsules all-purpose, for colour, removes stains while washing and for routine maintenance, 22 pc(s) in package - 0.50 €/1 pc(s)
SKIN1004 Madagascar Centella Poremizing Quick Clay Stick Mask 27 g
18.39 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Mask - washing means, meant for the following skin type(s): oily, normal, mixed, dry and mature
SKIN1004 Madagascar Centella Ampoule 55 ml
13.79 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 25.07 €/100 ml
MELICONI green line Wool balls for dryer,3 pcs
9.79 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dryer Balls 100% ECO Wool dryer balls 3 pcs, 100% New Zealand wool, softer, chemical-free linens make ironing easier and allow better circulation of warm air, reduce energy...
L'ORÉAL PARIS Revitalift Laser Eye Bag Instant Eraser Daily Eye Cream, 15ml
13.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eye Gel - - 92.67 €/100 ml
DUREX Intense 3×20 pcs
51.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - ribbed, latex, one kind, extra lubrication, - 0.87 €/1 pc(s)
MERIDOL 3× 75ml
12.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - gum protection, cavity protection, helps prevent gum disease, with fluoride, mentol flavour, volume 225 ml, 3 toothpastes in the pack - 4.30 €/pcs - from 57.33 €/1 l
BATISTE Cherry 200 ml
3.09 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dry Shampoo - for greasy and normal hair, volume 200 ml - 1.55 €/100 ml
VILEDA Extra 20 m
49.63 €
In stock > 5 pcs
Laundry Dryer - drying area 20m, type - folding, usage: interior