Our brands - Kitchen & Household Supplies
All from 622
Bery Jones salty mix - peanuts with wasabi and corn 1000 g
Great price
10.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted, salted and smoked peanuts and wasabi, 1000 g - 10.90 €/1 kg
Bery Jones Orange peel in dark chocolate 250g
Great price
6.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Chocolate with cocoa content 54 %
Bery Jones Sun-dried tomatoes 1kg
Great price
12.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - tomatoe, 1000 g - 12.90 €/1 kg
Bery Jones Cashew natural WW320 Vietnam 500g
Great price
8.49 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural cashew, 500 g - 16.98 €/1 kg
Bery Jones Almond flour extra fine 500g
Great price
8.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Flour - 2593 kJ/100 g, weight 0,5 kg, almond flavour, naturally gluten-free - 17.98 €/1 kg
Bery Jones Crispy pads with vanilla filling gluten free source of fibre 500g
Great price
4.99 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cereals - gluten-free, extruded, fine vanilla filling, suitable for milk or yoghurt, made in the Czech Republic, resealable packaging, weight 500 g - 9.98 €/1 kg
Bery Jones Gluten free gluten free source of fibre 500g
Great price
4.49 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cereals - gluten-free, extruded, fine banana filling, suitable for milk or yoghurt, made in the Czech Republic, resealable packaging, weight 500 g - 8.98 €/1 kg
Bery Jones Milk Chocolate Cashews 500g
Great price
11.50 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - combination of sweet milk chocolate (71%) with a minimum cocoa solids content of at least 25% and buttery cashew nuts, made from carefully selected ingredients, a great...
Bery Jones Milk Chocolate Covered Almonds 500g
Great price
11.50 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted almonds coated in smooth milk chocolate (79%) with a minimum cocoa solids content of 25%, a perfectly balanced combination of crunchiness and sweetness, ideal with...
Siguro meat grinder for food processors
Great price
39.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Food Processor Accessory - grinder, compatible with Siguro products
Stormred Balancing cushion blue-grey
Great price
11.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Balance Cushion - diameter: 33cm, maximum load: 200kg, with pump
Siguro EB-K150W Cosy Sleep
Great price
36.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Heating Pad - single mattress pad, to put under the sheets, 9 levels of heating intensity, 1-9 hour timer, material 100% polyester + cotton, machine washable, power input 60 W,...
Bery Jones Roasted Nut Mix 500 g
Great price
10.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - mix, roasted almond, cashew, peanuts, hazelnut and pecan nut, 500 g - 21.80 €/1 kg
Bery Jones Crispy Pillows with hazelnut filling gluten free source of fibre 500g
Great price
4.49 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cereals - gluten-free, extruded, fine hazelnut filling, suitable for milk or yoghurt, made in the Czech Republic, resealable packaging, weight 500 g - 8.98 €/1 kg
Bery Jones Cashew nuts BIO 500g
Great price
10.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural cashew, 500 g - 21.80 €/1 kg
Siguro Bamboo Base, grit 3000/8000 with guide and accessories
Great price
32.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sharpening Stone
Siguro Vacuum Sealer Bags, 26×35cm, 20 pcs, with Zip for External Vacuum Sealing
Great price
from
10.12 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Vacuum Bags - practical zip for repeated opening and closing, valve for external extraction using a vacuum sealer or hand pump, for storing food and ensuring a longer shelf life,...
Bery Jones Roasted almonds - rosemary, chilli and garlic 500g
Great price
14.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted almond, 500 g - 29.80 €/1 kg
Bery Jones Grated Coconut 1kg
Great price
8.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural coconut, 1000 g - 8.99 €/1 kg
Bery Jones Almonds in yoghurt 500g
Great price
7.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - almond in yoghurt, 500 g - 15.98 €/1 kg
Bery Jones Organic Dried Turkish Figs 500g
Great price
10 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - figs, 500 g - 20 €/1 kg
Bery Jones Apricot porridge with coconut, gluten-free 500g
Great price
8.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Porridge , energy value per 100g: 426 kcal
Siguro Verto E300SU Plus
Great price
54.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hand Blender - input power 800W, speed settings: 5, maximum speed 15000 rev/min, cutting, whisking and mixing, number of blades: 4, dishwasher-safe attachments and turbo...
Bery Jones Almonds in Strawberry Yoghurt 200g
Great price
8.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - An original recipe of almonds in strawberry yoghurt, a perfectly balanced flavour of roasted fine almonds and slightly tangy yoghurt, containing a whole range of minerals...
