Our brands - Kitchen & Household Supplies
All from 625
Bery Jones Quinoa black 1kg
Great price
8.49 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Seeds - quinoa, - 8.49 €/1 kg
Siguro blender for food processors
Great price
29.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Food Processor Accessory - mixer, compatible with Siguro products
Bery Jones Dried cherries 500g
Great price
6.79 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - cherry, 500 g - 13.58 €/1 kg
Bery Jones Ginger pieces 1kg
Great price
9.79 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - ginger, 1000 g - 9.79 €/1 kg
Siguro grater for food processors
Great price
39.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Food Processor Accessory - grater, compatible with Siguro products
Bery Jones Coconut flour 1kg
Great price
4.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Flour - 2761 kJ/100 g, weight 1 kg, coconut flavour, naturally gluten-free - 4.99 €/1 kg
Bery Jones Roasted Cashews - sea salt and pepper 500g
Great price
15.50 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted and salted cashew, 500 g - 31 €/1 kg
Bery Jones Carmel almonds natural USA 500g
Great price
7.49 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural almond, 500 g - 14.98 €/1 kg
Bery Jones Peruvian Mochina (Physalis) 500g
Great price
9.79 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - physalis , 500 g - 19.58 €/1 kg
Bery Jones Dark Chocolate Cashews 500g
Great price
12.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - crunchy texture and distinctive flavour, balanced combination of the bitterness of high-quality dark chocolate (71%) with a minimum cocoa solids content of 38%, the delicate...
Bery Jones Mixed nuts natural 500g
Great price
11.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - mix, natural almond, cashew and pecan nut, 500 g - 23.80 €/1 kg
Bery Jones Walnuts 250g
Great price
4.39 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural walnut, 250 g - 17.56 €/1 kg
Bery Jones Roasted unshelled peanuts JUMBO 1kg
Great price
6.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted peanuts, 1000 g - 6.99 €/1 kg
Bery Jones Almonds in Strawberry Yogurt in a 150g Tub
Great price
7.49 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Small Gift Box - a combination of almonds and strawberry yogurt, stored in an elegant cup with a kraft label and a tender message of "I love you," perfectly balanced taste, pleases...
Bery Jones Carmel Almonds shelled, roasted salted USA 1kg
Great price
15.50 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted, salted and shelled almond, 1000 g - 15.50 €/1 kg
Bery Jones Roasted salted peanuts 1kg
Great price
6.49 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted, salted and shelled peanuts, 1000 g - 6.49 €/1 kg
Siguro Vacuum Sealer Bags, 25×30cm, 25pcs, Free-standing
Great price
from
8.42 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Vacuum Bags - flat bottom, for storing food and ensuring a longer shelf life, 3D structure for easy air extraction, withstands temperatures from -20 to 90°C, can be used in the...
Bery Jones Almonds in Strawberry Yogurt in a 450g Tube
Great price
14.50 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Small Gift Box - sweet and fruity harmony of flavors, slightly tart yogurt balancing crunchy almonds, original recipe, made in the Czech Republic, elegant gift tube
Siguro Chef's Rod
Great price
19 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Honing Steel
Siguro FP-S500SU Food Master
Great price
27.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Chopper - power input 400 W, glass container with a volume of 1.2 l, 2 speeds, for food, chopping, crushing, four-edged stainless steel knife, noise level 85 dB, anti-slip rubber...
Bery Jones Dried apples (cruciferous) 150g
Great price
4.49 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - apples, 150 g - 29.93 €/1 kg
Bery Jones Premium Chocolate Gluten Free Granola 420g
Great price
9.79 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Granola - 23.31 €/1 kg
Bery Jones Sliced Almonds 500g
Great price
8.49 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - shelled almond, 500 g - 16.98 €/1 kg
Siguro AP-X004 Filter for SGR-AP-D400W
Great price
24.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Air Purifier Filter - for air purifier Siguro AP-D400W Auk WiFi, 1 pc
