Our brands - Kitchen & Household Supplies
All from 622
Bery Jones Kerman California Roasted Salted Pistachios 500g
Great price
12.50 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted and salted pistachios, 500 g - 25 €/1 kg
Bery Jones Cashews in yoghurt 500g
Great price
8.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - cashew in yoghurt, 500 g - 17.98 €/1 kg
Bery Jones Milk chocolate and cinnamon almonds 250g
Great price
7.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - harmonious combination of crunchy almonds, delicate milk chocolate (77%) with a minimum cocoa solids content of 25%, and fragrant cinnamon. Ideal as a snack or gift, it goes...
Siguro Bamboo drawer sideboard, 8 compartments
Great price
16.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cutlery Tray - simple and elegant look, simple and elegant look, dimensions 38 × 6 × 40 cm
Siguro MG-F500DY Turbo Grind
Great price
59.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meat Mincer - electric, meat grinding speed of 1,5kg/min, grating and grinding, reverse operation
Siguro Flavo pepper or salt grinder
Great price
19.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Spice Grinder - Electric, for pepper or salt, ceramic grinding system, adjustable grinding coarseness, LED lighting, integrated Li-Ion battery, one-handed handling, 95 ml...
Siguro Cosy Warmth M450Y
Great price
49.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Heated Vest - 9 levels of heating intensity, 1-9 hour timer, material flannel and fleece, machine washable, power input 120 W, double insulation protection, safety fuse against...
Bery Jones Blue Poppy 1kg
Great price
6.79 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Seeds - poppy, - 6.79 €/1 kg
Bery Jones Ginger pieces without SO2 500g
Great price
10.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - ginger, 500 g - 21.80 €/1 kg
Bery Jones Cashew natural WW320 Vietnam 250g
Great price
4.49 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural cashew, 250 g - 17.96 €/1 kg
Bery Jones Smoked Cashews WW320 1kg
Great price
19.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - smoked cashew, 1000 g - 19.90 €/1 kg
Bery Jones Carmel Almonds peeled USA 1kg
Great price
14.50 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - shelled almond, 1000 g - 14.50 €/1 kg
Bery Jones Mixed nuts with cranberries 1 kg
Great price
17.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural almond, cashew, para and hazelnut, 1000 g - 17.90 €/1 kg
Bery Jones Pistachios shelled 250g
Great price
11.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - shelled pistachios, 250 g - 47.60 €/1 kg
Bery Jones Walnuts 500g
Great price
9.59 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural walnut, 500 g - 19.18 €/1 kg
Bery Jones Salted Roasted Cashews WW320 500g
Great price
10.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted and salted cashew, 500 g - 21.80 €/1 kg
Siguro Gravity Grindz pepper or salt grinder
Great price
23.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Spice Grinder - Electric, for pepper or salt, ceramic grinding system, gravity mechanism (just turn the grinder to grind), integrated Li-Ion battery, adjustable grinding...
Bery Jones Salted Caramel Almond 250g
Great price
7.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - almond in chocolate, 250 g - 31.96 €/1 kg
Bery Jones Seed Mix 500 g
Great price
4.49 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Seeds - - 8.98 €/1 kg
Bery Jones Cashew natural WW320 0,5kg
Great price
8.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural cashew, 500 g - 17.98 €/1 kg
Bery Jones Dark Chocolate Covered Cherries 500g
Great price
15.50 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Chocolate - sweetened sour cherries coated in a thick layer of dark chocolate (88%) with a minimum cocoa solids content of 38%, made from carefully selected ingredients, a...
Bery Jones Golden Flaxseed 1kg
Great price
4.49 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Seeds - flax, - 4.49 €/1 kg
Siguro Bamboo drawer sideboard, 5 compartments
Great price
12.90 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cutlery Tray - simple and elegant appearance, dimensions 12,5 × 6 × 40 cm
Bery Jones salty mix - peanuts with wasabi and corn 1000 g
Great price
10.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted, salted and smoked peanuts and wasabi, 1000 g - 10.90 €/1 kg
