Our brands - Kitchen & Household Supplies

Naše značky
All from 623
Bery Jones salty mix - peanuts with wasabi and corn 1000 g - Nuts
Bery Jones salty mix - peanuts with wasabi and corn 1000 g
Great price 10.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Add AlzaPlus+ and save instantly 9.81 €
Nuts - roasted, salted and smoked peanuts and wasabi, 1000 g - 10.90 €/1 kg
Bery Jones Orange peel in dark chocolate 250g - Chocolate
Bery Jones Orange peel in dark chocolate 250g
Great price 6.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Add AlzaPlus+ and save instantly 5.59 €
Chocolate with cocoa content 54 %
Bery Jones Sun-dried tomatoes 1kg - Dried Fruit
Bery Jones Sun-dried tomatoes 1kg
Great price 12.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Add AlzaPlus+ and save instantly 11.61 €
Dried Fruit - tomatoe, 1000 g - 12.90 €/1 kg
Bery Jones Cashew natural WW320 Vietnam 500g - Nuts
Bery Jones Cashew natural WW320 Vietnam 500g
Great price 8.49 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Add AlzaPlus+ and save instantly 5.94 €
Nuts - natural cashew, 500 g - 16.98 €/1 kg
Bery Jones Almond flour extra fine 500g - Flour
Bery Jones Almond flour extra fine 500g
Great price 8.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Add AlzaPlus+ and save instantly 7.19 €
Flour - 2593 kJ/100 g, weight 0,5 kg, almond flavour, naturally gluten-free - 17.98 €/1 kg
Bery Jones Gluten free gluten free source of fibre 500g - Cereals
Bery Jones Gluten free gluten free source of fibre 500g
Great price 4.49 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Add AlzaPlus+ and save instantly 3.82 €
Cereals - gluten-free, extruded, fine banana filling, suitable for milk or yoghurt, made in the Czech Republic, resealable packaging, weight 500 g - 8.98 €/1 kg
Bery Jones Milk Chocolate Cashews 500g - Nuts
Bery Jones Milk Chocolate Cashews 500g
Great price 11.50 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Add AlzaPlus+ and save instantly 10.35 €
Nuts - combination of sweet milk chocolate (71%) with a minimum cocoa solids content of at least 25% and buttery cashew nuts, made from carefully selected ingredients, a great...
Bery Jones Milk Chocolate Covered Almonds 500g - Nuts
Bery Jones Milk Chocolate Covered Almonds 500g
Great price 11.50 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Add AlzaPlus+ and save instantly 9.20 €
Nuts - roasted almonds coated in smooth milk chocolate (79%) with a minimum cocoa solids content of 25%, a perfectly balanced combination of crunchiness and sweetness, ideal with...
Siguro meat grinder for food processors - Food Processor Accessory
Siguro meat grinder for food processors
Great price 39.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Add AlzaPlus+ and save instantly 35.91 €
Food Processor Accessory - grinder, compatible with Siguro products
Stormred Balancing cushion blue-grey - Balance Cushion
Stormred Balancing cushion blue-grey
Great price 11.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Add AlzaPlus+ and save instantly 9.52 €
Balance Cushion - diameter: 33cm, maximum load: 200kg, with pump
Bery Jones Roasted Nut Mix 500 g - Nuts
Bery Jones Roasted Nut Mix 500 g
Great price 10.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Add AlzaPlus+ and save instantly 8.72 €
Nuts - mix, roasted almond, cashew, peanuts, hazelnut and pecan nut, 500 g - 21.80 €/1 kg
Bery Jones Cashew nuts BIO 500g - Nuts
Bery Jones Cashew nuts BIO 500g
Great price 10.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Add AlzaPlus+ and save instantly 7.63 €
Nuts - natural cashew, 500 g - 21.80 €/1 kg
Siguro Bamboo Base, grit 3000/8000 with guide and accessories - Sharpening Stone
Siguro Bamboo Base, grit 3000/8000 with guide and accessories
Great price 32.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Add AlzaPlus+ and save instantly 29.61 €
Sharpening Stone
Bery Jones Roasted almonds - rosemary, chilli and garlic 500g - Nuts
Bery Jones Roasted almonds - rosemary, chilli and garlic 500g
Great price 14.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Add AlzaPlus+ and save instantly 13.41 €
Nuts - roasted almond, 500 g - 29.80 €/1 kg
Bery Jones Grated Coconut 1kg - Nuts
Bery Jones Grated Coconut 1kg
Great price 8.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Add AlzaPlus+ and save instantly 7.64 €
Nuts - natural coconut, 1000 g - 8.99 €/1 kg
Bery Jones Almonds in yoghurt 500g - Nuts
Bery Jones Almonds in yoghurt 500g
Great price 7.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Add AlzaPlus+ and save instantly 6.39 €
Nuts - almond in yoghurt, 500 g - 15.98 €/1 kg
Bery Jones Organic Dried Turkish Figs 500g - Dried Fruit
Bery Jones Organic Dried Turkish Figs 500g
Great price 10 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Add AlzaPlus+ and save instantly 8 €
Dried Fruit - figs, 500 g - 20 €/1 kg
Bery Jones Apricot porridge with coconut, gluten-free 500g - Porridge
Bery Jones Apricot porridge with coconut, gluten-free 500g
Great price 8.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Add AlzaPlus+ and save instantly 7.19 €
Porridge , energy value per 100g: 426 kcal
Bery Jones Almonds in Strawberry Yoghurt 200g - Nuts
Bery Jones Almonds in Strawberry Yoghurt 200g
Great price 8.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Add AlzaPlus+ and save instantly 7.19 €
Nuts - An original recipe of almonds in strawberry yoghurt, a perfectly balanced flavour of roasted fine almonds and slightly tangy yoghurt, containing a whole range of minerals...