Whole Beans
Whole Beans – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 482
Lavazza Espresso, 250g
Amazing Deal
from
7.03 €
Save 1.91 €
31.96 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, 100 % arabica, origin: Mixture of different origins, roasted in: Italy, - from 31.96 €/1 kg
Coffee beans illy 250g decaffeinated
9.90 €
39.60 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, 100 % arabica, origin: India, - 39.60 €/1 kg
Lavazza CREMA&AROMA EXPERT 1000 g
20.90 €
20.90 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, coffee blend mix, origin: Mixture of different origins, roasted in: Italy, roast: medium - 20.90 €/1 kg
Segafredo Passione Crema 1000 g beans
22.89 €
22.89 €/kg
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, coffee blend mix, origin: Mixture of different origins, roasted in: Austria, - 22.89 €/1 kg
Golden Grain Emilia, 500g
from
16.21 €
37.18 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, 100 % arabica, origin: Mixture of different origins, roast: medium - from 37.18 €/1 kg
Lavazza Caffee Espresso, coffee beans, 500g
15.79 €
31.58 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, 100 % arabica, origin: South America, roasted in: Italy, - 31.58 €/1 kg
Golden Grain India, 1000 g
from
30.30 €
34.69 €/kg
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, 100 % arabica, origin: India, roasted in: Slovakia, roast: medium - from 34.69 €/1 kg
Golden Grain Ethiopia, 1000 g
from
34.53 €
38.89 €/kg
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, 100 % arabica, origin: Ethiopia, roasted in: Slovakia, roast: light - from 38.89 €/1 kg
De'Longhi Kimbo Arabica, 250g
8.90 €
35.60 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, 100 % arabica, origin: Brazil, Peru and Mixture of different origins, roasted in: Italy, roast: medium - 35.60 €/1 kg
Jacobs Barista Crema, coffee beans, 1000g
25.29 €
25.29 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, coffee blend mix, - 25.29 €/1 kg
KÁVOHOLIK espresso blend 70/30, 1kg
30.89 €
30.89 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, coffee blend mix, origin: Mixture of different origins, roasted in: Slovakia, roast: medium - 30.89 €/1 kg
Coffee beans illy 250g BRAZIL
9.90 €
39.60 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, 100 % arabica, origin: Brazil, roasted in: Italy, roast: medium - 39.60 €/1 kg
Golden Grain Brazil, 500g
from
17.02 €
39.58 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, 100 % arabica, origin: Brazil, roast: medium - from 39.58 €/1 kg
Davidoff Café Créma Intense, 1000g
30.90 €
30.90 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, coffee blend mix, origin: Mixture of different origins, roasted in: Germany, - 30.90 €/1 kg
AlzaCafé Brasil Santos, 250g
Great price
11.49 €
45.96 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, 100% Arabica, origin: Brazil, roasted in: Czech Republic, roast: 7, 250 g - 45.96 €/1 kg
Segafredo Selezione Arabica, coffee beans, 1000g
23.39 €
23.39 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, 100 % arabica, origin: Mixture of different origins, roasted in: Italy, roast: medium - 23.39 €/1 kg
Lavazza Gold Selection, 1000g
33.90 €
33.90 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, coffee blend mix, origin: Brazil and Indonesia, - 33.90 €/1 kg
De'Longhi Kimbo Classic, 250g
8.90 €
35.60 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, coffee blend mix, origin: Brazil, India, Colombia and Mixture of different origins, roasted in: Italy, roast: medium - 35.60 €/1 kg
Segafredo Selezione Crema, 1000g
23.29 €
23.29 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, coffee blend mix, origin: Mixture of different origins, roasted in: Italy, roast: medium - 23.29 €/1 kg
Lucaffé Espresso Crema 500 g
11.69 €
23.38 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, coffee blend mix, origin: Brazil, Guatemala and India, roasted in: Italy, roast: dark - 23.38 €/1 kg
Julius Meinl Trend Collection Caffé Crema Intenso 1kg, coffee beans
from
21.28 €
24.89 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, coffee blend mix, origin: Mixture of different origins, roasted in: Italy, - from 24.89 €/1 kg
Lucaffé Espresso Bar, 1000g
27.19 €
27.19 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, coffee blend mix, origin: Mixture of different origins, - 27.19 €/1 kg
MÖVENPICK of SWITZERLAND CAFFE CREMA 1000g beans
21.59 €
21.59 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, coffee blend mix, roasted in: Germany, - 21.59 €/1 kg
illy Classico Home Coffee beans 500 g
17.29 €
34.58 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, 100 % arabica, origin: Brazil, India, Central America and Africa, roasted in: Italy, roast: medium - 34.58 €/1 kg
In the category Whole Beans on Alza.sk, we currently have a total of 482 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Zrnková káva
Für den Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte
Bohnenkaffee
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Szemes kávé