Cheap bath Oils & Salts
On this page you will find bath Oils & Salts at the lowest prices, more so all bath Oils & Salts ranked from the lowest to the highest price. It will be easier to see products that are now marked at their lowest price. The item with the lowest price in this category is CRAZE SpongeBob marked at 1.29 € incl. VAT. Is this what you’re looking for?
All from 143
KNEIPP Lavender Dreaming Bath Salt 500 g
6.54 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Salt - vegan, regenerating and soothing, use: women's and men's, weight: 500 g - 1.31 €/100 g
HiPP First bath 200 ml
6.59 €
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Additives gentle hypoallergenic bath with panthenol and organic almond extract, suitable from the 1st day of life, lubricating, pH neutral, without perfumes and dyes, protects...
KNEIPP Bath foam Goodbye Stress 400 ml
6.63 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Foam - mint, for women and men, soothing, formula: vegan, 400 ml volume - 1.66 €/100 ml
NATY Baby bath foam 240 ml
Discounted -5 %
6.69 €
7.09 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Foam - for children, hypoallergenic and relaxation, formula: vegan, 240 ml volume - 2.79 €/100 ml
KNEIPP Bath Salt Goodbye Stress 500 g
6.69 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Salt -, vegan, relaxing and relaxation, use: women's and men's, weight: 500 g - 1.34 €/100 g
Good Bubble gruffalo prickly pear 400 ml
6.69 €
Currently Unavailable
Bath Foam - for women, moisturising, hypoallergenic and softening, formula: vegan, 400 ml volume - 1.67 €/100 ml
Kneipp Goodbye Stress Bath Oil 100ml
Great price
6.69 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath oil - with a charming aroma of water mint with rosemary, natural composition in organic packaging - 6.69 €/100 ml
KNEIPP Deep Relaxation Bath Oil 100 ml
6.69 €
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath oil - nourishes and softens dry skin, effectively counteracts fatigue and exhaustion - 6.69 €/100 ml
MIXA Baby Foaming Bath Oil 400 ml
Great price
6.69 €
Save 0.60 €
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Foam - for children, moisturising, 400 ml volume - 1.67 €/100 ml
Simba Glibbi Unicorn Water Bomb with Surprise
6.79 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath bomb - for children, relaxation - 6.79 €/100 g
Good Bubble Room on The Broom Pumpkin and Wild Lily 400 ml
6.89 €
Currently Unavailable
Bath Foam - for children, moisturising and hypoallergenic, formula: vegan, 400 ml volume - 1.72 €/100 ml
Simba Glibbi Dino water bomb with surprise
7.19 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath bomb - for children, relaxation - 7.19 €/100 g
BOHEMIA GIFTS Bath salt chamomile, motherwort, calendula 1200 g
Amazing Deal
7.39 €
Currently Unavailable
Bath Salt - vegan, relaxation, use: women's and men's, weight: 1200 g - 0.62 €/100 g
BOHEMIA GIFTS Encouraging salt with sage 1200 g
Great price
7.39 €
Currently Unavailable
Bath Salt - vegan, relaxation, use: women's and men's, weight: 1200 g - 0.62 €/100 g
BOHEMIA GIFTS Calming salt with lavender 1200 g
Great price
7.39 €
Currently Unavailable
Bath Salt - vegan, relaxation, use: women's and men's, weight: 1200 g - 0.62 €/100 g
KNEIPP Good Night 600 g
7.39 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Salt - bitter, regenerating, relaxation and warm, use: women's and men's, weight: 600 g - 1.23 €/100 g
KNEIPP Bath salt For feet 600 g
7.39 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Salt - mineral and vegan, regenerating, relaxing and softening, contains urea, use: women's and men's, weight: 600 g - 1.23 €/100 g
KNEIPP Bath Salt Good Night 500 g
7.48 €
Currently Unavailable
Bath Salt - vegan, relaxing, soothing, softening and relaxation, use: women's and men's, weight: 500 g - 1.50 €/100 g
KNEIPP Back Comfort 500 g
7.49 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Salt -, regenerating, softening, softening, relaxation and warm, use: women's and men's, weight: 500 g - 1.50 €/100 g
KNEIPP Deep Relaxation 600 g
7.49 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Salt - bitter, softening, softening, relaxation and warm, use: women's and men's, weight: 600 g - 1.25 €/100 g
BAYLIS & HARDING Baby Bath Foam Goodness 500ml
Great price
7.49 €
Save 0.46 €
Currently Unavailable
Bath Foam - lavender, for children, moisturising and relaxing, formula: vegan, 500 ml volume - 1.50 €/100 ml
KNEIPP Bath salt Muscles and joints 500 g
7.49 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Salt - vegan, regenerating, relaxing, muscle relaxation and soothing, use: women's and men's, weight: 500 g - 1.50 €/100 g
HiPP Babysanft Washing foam Duck 250 ml
7.49 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Foam - for children, cleaning, moisturising, softening and softening, formula: vegan, 250 ml volume - 3 €/100 ml
Kneipp Eucalyptus Bath Salt 500 g
7.49 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Salt - vegan, regenerating, unclogs sinuses, muscle relaxation and soothing, use: women's and men's, weight: 500 g - 1.50 €/100 g
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Přípravky do koupele
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Fürdőtermékek