Cheap bath Oils & Salts
On this page you will find bath Oils & Salts at the lowest prices, more so all bath Oils & Salts ranked from the lowest to the highest price. It will be easier to see products that are now marked at their lowest price. The item with the lowest price in this category is CRAZE SpongeBob marked at 1.29 € incl. VAT. Is this what you’re looking for?
All from 146
KNEIPP Bath foam Dreaming Time 400 ml
5.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Foam - lavender, for women and men, relaxing, softening and relaxation, 400 ml volume - 1.50 €/100 ml
KNEIPP Glückliche Auszeit 400 ml
Great price
6.09 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Foam - for women and men, moisturising, nourishing, softening and relaxation, formula: vegan, 400 ml volume - 1.52 €/100 ml
CRAZE Inkee with Hello Kitty surprise
6.09 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath bomb - melon, for children, brightening and refreshing, formula: vegan - 5.30 €/100 g
BOHEMIA GIFTS Epsom salt - eucalyptus 400 g
6.09 €
Currently Unavailable
Bath Salt - Epsom, vegan, relaxation, use: women's and men's, weight: 400 g - 1.52 €/100 g
BOHEMIA GIFTS Epsom salt - lavender 400 g
6.09 €
Currently Unavailable
Bath Salt - Epsom, vegan, relaxation, use: women's and men's, weight: 400 g - 1.52 €/100 g
MUSTELA Bubble bath foam with organically grown avocado 200 ml
6.09 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Additives - bath foam for children
TESORI d'ORIENTE White Musk Bath Cream 500 ml
6.09 €
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Foam - for women and men, cleaning, moisturising and relaxation, 500 ml volume - 1.22 €/100 ml
KNEIPP A Touch of Magic 400ml
Amazing Deal
6.19 €
Currently Unavailable
Bath Foam - almond, for children, soothing, formula: vegan, 400 ml volume - 1.55 €/100 ml
DAISE Brb Lavender 85g
6.19 €
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath bomb - for women - 7.28 €/100 g
DAISE Disco 85g
6.19 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath bomb - for women - 7.28 €/100 g
DAISE Love Me Flower Power 85g
6.19 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath bomb - for women - 7.28 €/100 g
Glibbi Blubber Water Bombs
6.19 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath bomb - for children, relaxation
SEBAMED BABY Baby foam bath 200 ml
6.19 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Foam - chamomile, for children, cleaning, moisturising, protective, nourishing and soothing, formula: dermo, 200 ml volume - 3.10 €/100 ml
Herbal Therapy Argan oil bath salt 1200 g
6.21 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Bath Salt - moisturising and softening, use: women's and men's, weight: 1200 g - 0.52 €/100 g
Herbal Therapy Seven Herbs salt bath, 1200 g
6.21 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Bath Salt -, relaxation, use: women's and men's, weight: 1200 g - 0.52 €/100 g
Herbal Therapy Snake venom bath salt 1200 g
6.21 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Bath Salt - regenerating, relaxing and relaxation, use: women's and men's, weight: 1200 g - 0.52 €/100 g
TESORI D'ORIENTE Vanilla&Ginger 500 ml
Great price
6.29 €
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Foam - vanilla, for women and men, cleaning, moisturising, regenerating and refreshing, 500 ml volume - 1.26 €/100 ml
Good Bubble Zog dragon fruit and orange 400 ml
6.29 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Foam - for children, moisturising and hypoallergenic, formula: vegan, 400 ml volume - 1.57 €/100 ml
Good Bubble Snail and The Whale Lotus Flower and Sea Minerals 400 ml
6.29 €
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Foam - for children, cleaning, moisturising and hypoallergenic, formula: vegan, 400 ml volume - 1.57 €/100 ml
BEN & ANNA Cornflower 300 g
6.39 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Salt -, regenerating, muscle relaxation and relaxation, use: women's and men's, weight: 300 g - 2.13 €/100 g
BEN & ANNA Lavender 300 g
6.39 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Salt -, regenerating, muscle relaxation and relaxation, use: women's and men's, weight: 300 g - 2.13 €/100 g
BEN & ANNA Rose 300 g
6.39 €
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Salt -, regenerating, muscle relaxation and relaxation, contains rose, use: women's and men's, weight: 300 g - 2.13 €/100 g
Luba Tuli bath foam with prebiotics and mango scent 400 ml
6.39 €
Currently Unavailable
Bath Foam - mango, for children, cleaning and softening, 400 ml volume - 1.60 €/100 ml
LINTEO BABY Baby bath foam 425 ml
6.39 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Foam - marigold, for children, cleaning, moisturising, nourishing, soothing and softening, 425 ml volume - 1.50 €/100 ml
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Přípravky do koupele
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Fürdőtermékek