Zalman WATTTERA ZM800-EBTII 800W
Show alternatives
Product accessories
Don't like the alternatives?
Choose from the full offer
Specifications
Performance and format
Performance 800 W
Format ATX
ATX version 2.31
Modularity Full
Equipment
Efficiency
Certification 80 PLUS Gold
Connectors
Connectors ATX 20+4pin, CPU 8pin / 4+4pin, Floppy 4pin, Molex 4pin, PCI-E 8pin / 6+2pin, SATA 15pin
PCI Express 8pin / 6+2pin 5pc(s)
Number of serial ATA 15-pin 8pc(s)
Number of molex HDD 4-pin 3pc(s)
Number of molex FDD 4-pin 1pc(s)
Cooling system
Fan size 135 mm
Dimensions
Width 150 mm (15 cm)
Height 86 mm (8.6 cm)
Depth 160 mm (16 cm)
Weight 3.12 kg (3,120 g)
Code:  UE270wzm800a
Links: Producer's Website:
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si Zalman WATTTERA ZM800-EBTII
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte Zalman WATTTERA ZM800-EBTII 800W
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte Zalman WATTTERA ZM800-EBTII 800W
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: Zalman WATTTERA ZM800-EBTII 800W