Obnoviť stránku

WHIRLPOOL PACB29CO

A
Doprava
zadarmo
Doručujeme aj v sobotu a v nedeľu
338,90 €
282,42 € bez DPH

WHIRLPOOL PACB29CO

TICHÁ A KOMPAKTNÁ MOBILNÁ KLIMATIZÁCIA
Whirlpool PACB29CO

Pripravte sa na horúce letné dni a vyberte si kvalitnú mobilnú klimatizáciu Whirlpool PACB29CO s revolučným 6. zmyslom. Tento prenosný pomocník je vhodný najmä do bytov, podkrovných miestností, komerčných priestorov a kancelárií do veľkosti cca 70 m3. Klimatizácia disponuje skvelými funkciami, nesie výrazný podiel na zlepšení kvality vzduchu a vďaka praktickým režimom sa perfektne prispôsobí vašim požiadavkám.


Whirlpool PACW29HP

Funkcia Around U

Vďaka funkcii Around U, ktorá má senzor na diaľkovom ovládači, vás bude príjemná teplota nasledovať kamkoľvek sa s ním vydáte. Prehriate alebo naopak nepríjemne chladné priestory sú minulosťou – užite si príjemne rovnomernú teplotu v celej domácnosti!

Whirlpool PACW29HP

Praktické funkcie

Vďaka funkcii DIM jednoduchým stlačením tlačidla na diaľkovom ovládači je možné displej na vnútornej jednotke vypnúť a znovu zapnúť. Vypnutý LED displej neruší váš spánok a nespotrebúva energiu. Indikátor plného zásobníka s vodou LED kontrolkou na displeji oznamuje, kedy je potrebné vyprázdniť nádobu s vodou. Ak sa rozsvieti indikátor plnej nádoby, prevádzka sa zastaví.

Whirlpool PACW29HP

Dokonale čistý vzduch

Prenosné klimatizácie Whirlpool sú vybavené vyberateľným a ľahko umývateľným HEPA filtrom s lytickými enzýmami, ktorý odstráni 99,9 % baktérií, peľov a prachových častíc zo vzduchu vo vašom interiéri. Filter je špeciálne vyrobený z vrstvy jemných sklených vlákien, cez ktoré je vzduch dôkladne filtrovaný. HEPA filter má životnosť 5 až 6 rokov, ale je vhodné ho pravidelne zbavovať nečistôt.


KĽÚČOVÉ VLASTNOSTI
Mobilná klimatizácia Whirpool PACB29CO

  • 3 režimy prevádzky – chladenie, ventilácia, aj odvlhčovanie vzduchu
  • Špeciálny HEPA filter
  • Výkon chladenia 2 800 W
  • Ovládanie pomocou diaľkového ovládača
  • Vďaka 6. zmysel nastaví klimatizácia vhodnú kombináciu funkcií, aby vytvorila ideálnu klímu
  • Režim SLEEP pre váš príjemný spánok
  • LED indikácia plnej nádoby s vodou

ÚSPORNÁ PREVÁDZKA
Chladenie, odvlhčovanie, aj ventilácia

Klimatizácia sa radí do energeticky úspornej triedy A, vďaka čomu je ekologicky šetrným riešením do každej domácnosti. Ponúka 3 rôzne režimy prevádzky – chladenie, odvlhčovanie a ventilátor. Efektívne dokáže odvlhčiť až 1,3 litra za hodinu. Ak aktivujete režim ventilácie, klimatizácia priestor iba vyvetrá, avšak bez využitia pridaného chladenia. Všetky funkcie ľahko a komfortne navolíte pomocou priloženého diaľkového ovládania.

6. zmysel
Inteligentné funkcie

Inteligentná klimatizácia so 6. zmyslom za vás automaticky nastaví najvhodnejšiu kombináciu funkcií chladenie, ventilácia alebo odvlhčovanie. Stačí zadať, či si prajete rovnaké alebo chladnejšie podnebie. Poteší vás tiež inovatívna funkcia Round U, ktorá automaticky aktualizuje nastavenia klimatizácie podľa teploty vo vašom okolí. Vďaka senzoru v diaľkovom ovládači zabezpečí, aby vo vašom priestore neustále panovala ideálna teplota.

NOČNÝ REŽIM
Tichý nočný režim

Inteligentný režim SLEEP sa postará o ideálnu klímu v miestnosti počas vášho spánku. Klimatizácia bude automaticky regulovať rýchlosť prúdenia aj teplotu vzduchu po dobu až 8 hodín. Samozrejmosťou je aj bezpečnostná funkcia Autoreštart, ktorá po výpadku prúdu klimatizáciu opäť aktivuje, preto ju nebudete musieť znova nastavovať. K dispozícii je aj praktický časovač, vďaka ktorému je možné odvetrávanie aj vychladenie miestnosti komfortne nastaviť dopredu na vami zvolený čas.

ÚČINNÁ FILTRÁCIA
Dokonale čistý vzduch

Mobilná klimatizácia Whirlpool PACB29CO je vybavená vyberateľným a ľahko umývateľným HEPA filtrom, ktorý odstráni 99,9 % baktérií, peľov a prachových častíc zo vzduchu vo vašom interiéri. Filter je špeciálne vyrobený z vrstvy jemných sklených vlákien, cez ktoré je vzduch dôkladne filtrovaný. HEPA filter má životnosť 5 až 6 rokov, ale je vhodné ho pravidelne zbavovať nečistôt.

4,5
hodnotilo 9 zákazníkov
100+
zákazníkov už zakúpilo
80 %
zákazníkov odporúča
Všetky hodnotenia

Parametre a špecifikácia

Vlastnosti

Hlučnosť 64 dB
Príkon 2 800 W
Počet rýchlostí 3
Funkcie diaľkové ovládanie, časovač

Chladiaci výkon

Chladiaci výkon 9 554 BTU/h

Funkcie

Funkcie Odvlhčovanie, ventilátor, automatické vypnutie, pojazdové kolieska

Rozmery

Výška 74,4 cm
Šírka 44,8 cm
Hĺbka 40 cm

Vlastnosti

Hlučnosť 64 dB
Ochladí miestnosť 70 m3
Vlastnosti časovač
Spôsob chladenia Chladenie vzduchom
Umývateľný filter áno

Diaľkové ovládanie

Diaľkové ovládanie Áno

Hmotnosť

Hmotnosť 34 kg

Mobilné aplikácie

Mobilné aplikácie Nie

Energetický štítok

Odvlhčovací výkon

Odvlhčovací výkon 31,2 l

Typ ovládania

Typ ovládania Tlačidlá, digitálny displej

Obsah balenia

Obsah balenia Hadica
Kód:  EAV2092n
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  C00537324
Odkazy: Opis výrobku Stránky výrobcu
Máte otázku na tento tovar?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB26