Obnoviť stránku

WD My Cloud EX2 Ultra 6 TB (2x 3 TB)

-23%
Na sklade > 5 ks
a na predajni Bratislava - centrála
€432,14
€334,90
€279,08 bez DPH

Toto vysoko výkonné riešenie NAS (Network Attached Storage) vám umožní mať médiá v bezpečí na jednom mieste a pristupovať k nim odkiaľkoľvek. S My Cloud EX2 Ultra budete môcť automaticky synchronizovať obsah počítačov, ľahko zdieľať súbory a priečinky a využívať niekoľko možností zálohovania. Bez problémov si tak vytvoríte vlastný prispôsobený systém.


Upgradované na vyšší výkon

Výkonný dvojjadrový 1,3 GHz procesor Marvell ARMADA 385 zaisťuje veľmi vysoké rýchlosti prenosu pre vysoký výkon a streamovanie bez prieťahov. 1 GB pamäte DDR3 umožňuje bezproblémový multitasking.

Upgradované pre vyšší výkon

Centralizované úložisko

prístup odkiaľkoľvek

Prístup odkiaľkoľvek

Uchovávajte svoje fotografie, videá, hudbu a dokumenty v bezpečí na jednom mieste. Prostredníctvom webu MyCloud.com alebo mobilnej aplikácie My Cloud k nim môžete pristupovať odkiaľkoľvek a zdieľať ich.


Synchronizovaný obsah

Svoje médiá a súbory môžete automaticky synchronizovať medzi svojimi počítačmi a zariadením My Cloud s WD Sync. Môžete si byť istí, že váš obsah je vždy aktuálny a prístupný zo všetkých vašich zariadení.

synchronizovaný obsah

Jednoduché zdieľanie

Jednoduché zdieľanie

Zdieľajte s rodinou a priateľmi súbory alebo priečinky tak, aby mohli sťahovať a nahrávať obsah na vaše zariadenie My Cloud. Môžete tiež zdieľať súkromný odkaz na priečinok, ktorý používateľom poskytne prístup pre čítanie a zápis pre ľahkú spoluprácu.


Vylepšená ochrana dát

Vlastné zálohovanie

So zálohovacím softvérom WD SmartWare Pro si používatelia počítačov PC môžu nastaviť, kedy a kam sa ich obsah ukladá. Používatelia počítačov Mac majú plný prístup k softvéru Time Machine spoločnosti Apple, ktorý im zaistí prispôsobiteľné zálohovania. Dáta môžete dokonca automaticky zálohovať na samostatné zariadenie My Cloud NAS alebo do akejkoľvek podporovanej cloudovej služby.

vlastné zálohovanie

šifrovanie zväzku

Šifrovanie zväzku

256bitové šifrovanie zväzkov AES vám umožní bezpečne ukladať súbory v celej vašej sieti. Váš obsah je chránený bez ohľadu na to, či používate počítač PC alebo Mac.


Niekoľko možností RAID

Nastavenie RAID u My Cloud EX2 Ultra umožňujú prispôsobiť systém s konfiguráciou, ktorá je pre vás najvhodnejšia. RAID 0 použite pre vylepšený výkon, RAID 1 pre ochranu zrkadlených dát a štruktúru JBOD a spanning pre konfigurácie iné ako RAID.

Niekoľko možností RAID

Streamovanie médií pomocou Plex

Streamovanie médií pomocou Plex

S Plex Media serverom bude všetok váš HD obsah usporiadaný a pripravený pre streamovanie. Bez ohľadu na to, či používate počítač PC, mobilné zariadenia, hernú konzolu alebo iný certifikovaný prehrávač médií, Plex udržuje vaše médiá pripravené.

4,4
hodnotilo 40 zákazníkov
100+
zákazníkov už zakúpilo
80 %
zákazníkov odporúča
Všetky hodnotenia
Použitie Dátové úložiská
Šírka 99,06 mm (9,91 cm)
Výška 171,45 mm (17,15 cm)
Hĺbka 154,94 mm (15,49 cm)
Farba Čierna
Rozhranie externé USB 3.0 (3.1 gen1), LAN
Využitie Domáci, GDPR ready
Vyhotovenie Desktop
Počet pozícií osadených diskom 2 ×
Podporovaný RAID RAID 0, RAID 1 (zrkadlenie)
Podporované služby Zdieľanie súborov (SAMBA, HFS, CIFS), iSCSI, Media server (DLNA), iTunes server, Nahrávanie z IP kamier
Procesor Marvell Armada-385
Hĺbka 154,94 mm
Šírka 99,06 mm
Výška 171,45 mm
Kód:  FW885k2
Záruka: 36 mesiacov
Produktové číslo:  WDBVBZ0060JCH-EESN
Odkazy: Stránky výrobcu