Obnoviť stránku

WD Black 500 GB

86,90 €
72,42 € bez DPH

WD Black 500 GB


Rýchly a veľmi spoľahlivý pevný disk s výbornou kapacitou 500 GB a rozšírenou vyrovnávacou pamäťou na 64 MB. Jeho parametre zaručujú nadštandardný výkon disku, čo z neho robí vhodné úložisko pre výkonné zostavy, multimediálne zariadenia a počítače určené na hranie hier. Disk je vybavený veľkým množstvom technológií na ochranu dát a bezporuchovú prevádzku. Pre maximálnu odozvu a prenosovú rýchlosť je s konektorom pre moderné rozhranie SATA III s rýchlosťou až 6 Gbps.


Ohromujúca rýchlosť a kapacita

Kreatívnym profesionálom, herným nadšencom a najnáročnejším používateľom ponúkame novú generáciu pevných diskov na rozšírenie digitálneho sveta. Najnovšie pevné disky pre stolové počítače WD Black ponúkajú vylepšené funkcie, ktoré maximalizujú výkon systému. Môžete tak stráviť viac času v činnostiach, ktoré máte radi, a nestrácať čas čakaním. 

Ohromujúca rýchlosť a kapacita

neskutočná rýchlosť


Múdrejší ako bežné disky

Múdrejší ako bežné disky

Pre hráča...

Výkonné počítače a pracovné stanice vybavené špičkovými komponentami bývajú často zdrojom vibrácií a zvukových vĺn, ktoré môžu znižovať presnosť, a teda aj výkon pevného disku. Ani tie najlepšie skrine na trhu nie sú schopné tento problém úplne odstrániť. Nová generácia pevných diskov WD Black používa technológiu VCT na riadenie vibrácií , ktorá plotnám diskovej jednotky umožňuje prispôsobiť sa akémukoľvek uchyteniu a vibráciám na šasi.


Pre nadšencov...

Okrem technológie VCT na riadenie vibrácií sú disky WD Black vybavené tiež technológiou StableTrac, ktorá spočíva v upevnení hriadeľa motora jednotky na oboch koncoch, čo umožňuje ďalej obmedziť vibrácie prenášané zvonku. Technológia StableTrac spoľahlivo stabilizuje platne vnútri disku, čo má za následok presnejšie sledovanie stopy v konkrétnom sektore počas čítania a zápisu a ponúka tak vyšší výkon (modely s kapacitou 2 TB a vyššie).

Akcia sa stabilný trakciou

Akcia so stabilnou trakciou


Vysoké rozlíšenie pre najjemnejšie detaily

Vysoké rozlíšenie pre najjemnejšie detaily

Pre kreatívneho profesionála...

Pod atletickou šupkou výkonu a kapacity prináša disky WD Black nový radič HRC s vysokým rozlíšením a zdokonalenou architektúrou, ktorá zaisťuje zvýšenú presnosť zápisu dát na disk. Ponúka vám tak úplne novú úroveň rýchlosti prístupu k dátam vášho digitálneho sveta.

4,7
hodnotilo 106 zákazníkov
500+
zákazníkov už zakúpilo
90 %
zákazníkov odporúča
Všetky hodnotenia

Parametre a špecifikácia

Typ úložiska

Kapacita úložiska 500 GB (0,5 TB)

Použitie

Použitie Do počítača, Vhodný na hranie hier, Interný

Vlastnosti

Funkcie Advanced Format
Maximálna hlučnosť 30 dB

Rozmery

Šírka 101,6 mm (10,16 cm)
Výška 26,1 mm (2,61 cm)
Hĺbka 147 mm (14,7 cm)

Hmotnosť

Hmotnosť 430 g (0,43 kg)

Spotreba

Rad

Rad disku WD Black
Kód:  FW139b
Záruka: 60 mesiacov
Produktové číslo:  WD5003AZEX
Odkazy: Stránky výrobcu
P-DC1-WEB21