Turtle Wax
Tovar značky Turtle Wax vieme doručiť už v deň objednávky! Väčšinu produktov máme na sklade, takže nemusíte na nič čakať. Vytvorte objednávku z pohodlia domova a nechajte si ju doručiť na vašu adresu, do AlzaBoxu alebo na jednu z našich pobočiek. Prečo ešte nakupovať na Alza.sk?
Pokračovať
Všetko z 23
Turtle Wax Farebný vosk – čierny 500 ml
9,09 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Vosk na auto – karnaubský, tekutý, objem 500 ml, použitie na karosérie
Turtle Wax Hybrid Solutions – 3 v 1 keramický detailer 500 ml
Zľavnené -22 %
16,29 €
20,90 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Detailer – umývanie bez použitia vody, zvyšuje lesk, dodáva ochranu keramickým voskom
Turtle Wax GL Interior 1 - čistič čalúnenia, 400 ml
8,69 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Čistič interiéru – na textil, oživujúci, objem 400 ml - 21,73 €/1 l
Turtle Wax GL Čistič a ochrana kože 500 ml
6,79 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Čistič kože – na čalúnenie, parfumovaný a oživujúci, objem 500 ml
Turtle Wax GL Black in a Flash – lesk na externé plasty 300 ml
Cenová bomba
5,19 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Leštenka na auto – na plasty, objem 300 ml
Turtle Wax Hybrid Solutions – keramický vosk na mokrý lak 500 ml
15,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Vosk na auto – objem 500 ml, použitie na laky
Turtle Wax GL Fresh Shine - Lesk na palubnú dosku - svieži vánok, 500 ml
6,59 €
Na sklade > 20 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Oživovač plastov – na palubnú a prístrojovú dosku, sprej, objem 500 ml
Turtle Wax GL Fresh Shine - Lesk na palubnú dosku - citrón, 500 ml
5,89 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Oživovač plastov – na palubnú dosku, sprej, objem 500 ml
Turtle Wax Hybrid Solutions – keramický autošampón s voskom 1,42 l
12,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Autošampón – objem 1420 ml - 9,08 €/1 l
Turtle Wax Odstraňovač škrabancov 100 ml
5,36 €
Na sklade > 10 ks u dodávateľa
Vosk na auto – syntetický, tekutý, objem 100 ml, použitie na karosérie
Turtle Wax GL Fresh Shine Lesk na palubnú dosku – New Car 500 ml
6,69 €
Momentálne nedostupné
Leštenka na auto – objem 500 ml
Turtle Wax GL Originál tekutý vosk 500 ml
6,59 €
Momentálne nedostupné
Vosk na auto – syntetický, tekutý, objem 500 ml, použitie na karosérie
Turtle Wax Hybrid Solutions – ochrana a lesk na pneumatiky 680 ml
14,90 €
Momentálne nedostupné
Čistič pneumatík – impregnačný, v spreji, objem 680 ml
Turtle Wax GL Fresh Shine Lesk na palubnú dosku – vanilka 500 ml
6,19 €
Momentálne nedostupné
Leštenka na auto – s vanilkovou vôňou na plastové, vinylové a gumové materiály automobilov, vytvára antistatickú vrstvu, zabraňuje usadzovaniu prachu, impregnuje, 500ml
Turtle Wax Hybrid, autošampón, 2,5 l
15,90 €
Momentálne nedostupné
Autošampón – bez vosku, vhodný na karosériu, pH neutrálny, odmasťuje a rozpúšťa usadeniny, na ručné umývanie, aktívne zložky kondicionér, objem 2500 ml - 6,36 €/1 l
Turtle Wax Hybrid Solutions – MIST – čistenie a ochrana interiéru 591 ml
16,90 €
Momentálne nedostupné
Čistič čalúnenia v aute – oživujúci, rozprašovač, objem 591 ml
Turtle Wax GL - Čistič skla, 500 ml
5,99 €
Momentálne nedostupné
Čistič autoskiel – objem 500 ml, – na sklá automobilov na vnútorné aj vonkajšie časti skiel, odstráni aj odtlačky prstov, 500ml - 11,98 €/1 l
Turtle Wax GL Leštenka na všetky kovy – 300 ml
5,39 €
Momentálne nedostupné
Leštenka na auto – na kovy, na kovy typu chróm, nehrdzavejúca oceľ a hliník, transparentné vyhotovenie, objem 300 ml
Turtle Wax Hybrid Solutions – MIST – čistič skiel bez šmúh 591 ml
9,29 €
Momentálne nedostupné
Čistič autoskiel –,
Turtle Wax Hybrid Solutions – MIST – čistenie a ochrana kože 591 ml
18,90 €
Momentálne nedostupné
Čistič kože – na čalúnenie, oživujúci, sprej, objem 591 ml
Turtle Wax Leštiaci aplikátor s rukoväťou 3 ks
9,19 €
Momentálne nedostupné
Aplikátor – univerzálny aplikátor na vytváranie detailov, na leštenie, na hladké nanášanie a doleštenie, ergonomický a flexibilný dizajn