Toshiba Dynabook Portégé X30L-J-14O kovový

Nevyhovujú vám alternatívy?
Vyberajte z celej ponuky
Toshiba Dynabook Portégé X30L-J-14O kovový

Toshiba Dynabook Portégé X30L

Prečo chcieť notebook
Toshiba Dynabook Portégé X30L?
Ľahká kovová konštrukcia
Kvalitné zabezpečenie
Full HD IGZO displej
Podsvietená klávesnica
Grafická karta Intel Iris Xe Graphics
Štvorjadrový procesor
Prednosti notebooku
Toshiba Dynabook Portégé X30L

Elegantný notebook Toshiba Dynabook Portégé X30L pre vašu firmu
Výkonný a spoľahlivý Toshiba Dynabook Portégé X30L je výkonný notebook, zameraný na firemnú klientelu aj náročných jednotlivcov. Ľahké puzdro z horčíkovej zliatiny poskytuje perfektnú kombináciu pevnosti a flexibility. Konštrukcia exkluzívna v každom detaile, s premyslenou kompletnou výbavou, prispeje k maximálne efektívnej práci na cestách aj na kancelárskom stole.

Výkon a rýchlosť laptopu Toshiba Dynabook Portégé X30L
Laptop Dynabook Portégé X30L vám predvedie súhru výkonu a rýchlosti. S procesorom Intel 11. generácie pobežia všetky pracovné aplikácie aj náročnejšie programy hladko a bez najmenších problémov. Kvalitný 13,3" IGZO displej s Full HD rozlíšením a svietivosťou 470 nitov prinesie dokonalé detaily, matné vyhotovenie zase vynikajúcu viditeľnosť bez odleskov. Novo navrhnutý systém chladenia Airflow udržuje počas prevádzky optimálnu teplotu.

Vaše dáta v bezpečí s Toshiba Dynabook Portégé X30L
Dedikovaný čip Trusted Platform Module (TPM) pomôže v spolupráci so zabezpečovacími funkciami Windows 10 šifrovať vaše dáta a heslá. Neautorizovanému prístupu bráni čítačka odtlačkov prstov integrovaná v touchpade. Rýchly 512 GB SSD disk stojí za okamžitou odozvou systému, rýchlym načítaním dát bez čakania aj bleskovou dostupnosťou všetkých v počítači uložených súborov.

Pracovný komfort na notebooku Toshiba Dynabook Portégé X30L
Pri práci po večeroch využijete efektnú aj užitočnú podsvietenú klávesnicu. Vychutnajte si zvuk stereo reproduktorov s podporou technológie DTS Studio Sound. Pracujte bez prerušenia vďaka dlhej 15-hodinovej kapacite kvalitnej 4-článkovej 53 Wh batérie. Vo výbave nájdete aj dva USB-C porty s rozhraním Thunderbolt 4 s podporou prenosu dát, napájania a DisplayPort. O bezdrôtovú komunikáciu sa postará technológia WiFi 6 (802.11ax) a Bluetooth 5.1.



Základné parametre notebooku
Toshiba Dynabook Portégé X30L
Procesor
Intel Core i7 1165G7 Tiger Lake
4,7 GHz Max Turbo
Pevný disk
512 GB SSD
Operačná pamäť
8 GB DDR4
Grafická karta
Intel Iris Xe Graphics
Kapacita batérie
15 hodín
Hmotnosť
0,9 kg
Parametre a špecifikácia
Displej
Procesor
Operačná pamäť
Grafická karta
GPU rad/model
Operačný systém
Pevný disk
Výbava
Batéria
Konštrukcia
Hmotnosť
Rozhranie
Rozmery
Jazyk klávesnice
Produktový rad
Certifikácia
Záruka
Obsah balenia
Typ zásuvky
| Kód: | NV301o5 |
| Odkazy: | Stránky výrobcu |
| Informácie o výrobcovi |
[email protected] FAST ČR, U Sanitasu 1621, 251 01 Říčany, Czech Republic, EUROPE
Zobraziť viac
|