Dried Meat
Dried Meat – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 108
Jihočeské Jerky Beef with herbs 400 g (20 x 20 g)
35.73 €
89.33 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Meat Beef - 1.79 €/pcs - from 89.33 €/1 kg
Indiana Chicken Original 90g
from
7.91 €
97.67 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Meat Chicken - from 97.67 €/1 kg
Just Meat Just Chicken 100 g salt and pepper
from
3.08 €
26.90 €/kg
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Can - chicken meat, ready to eat, in its own juice, without preservatives, from proven Slovak farms - from 26.90 €/1 kg
Bery Jones Jerky beef BBQ 100g
Great price
7.99 €
79.90 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Meat - lightly smoked, allergen-free, made in the Czech Republic using traditional drying methods, contains 42g of protein, 100g made from 180g of raw meat, original recipe,...
Jihočeské Jerky Beef with pepper 400 g (20 x 20 g)
39.90 €
99.75 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Meat Beef - 2 €/pcs - from 99.75 €/1 kg
Indiana Beef Jerky Original 375g - display (15 x 25g)
46.90 €
125.07 €/kg
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Meat Beef, energy value per 100 g: 1249kJ, pack weight: 375 g - 3.13 €/pcs - from 125.07 €/1 kg
Jihočeské Jerky Beef Teriyaki 400 g (20 x 20 g)
39.90 €
99.75 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Meat Beef - 2 €/pcs - from 99.75 €/1 kg
Bery Jones Jerky beef teriyaki 100g
Great price
7.99 €
79.90 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Meat - gently smoked, allergen-free, made in the Czech Republic using traditional drying methods, contains 41g of protein, 100g made from 180g of raw meat, original recipe,...
Indiana Chicken Original 720g display (8 x 90g)
69.90 €
97.08 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Meat Chicken - 8.74 €/pcs - from 97.08 €/1 kg
South Bohemian Jerky Beef with chilli 400 g (20 x 20 g)
39.90 €
99.75 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Meat Beef - 2 €/pcs - from 99.75 €/1 kg
Jihočeské Jerky Turkey natur 400 g (20 x 20 g)
39.90 €
99.75 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Meat Turkey - 2 €/pcs - from 99.75 €/1 kg
Allnature Turkey pepper Jerky 100 g
6.89 €
68.90 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Meat Turkey - 68.90 €/1 kg
Indiana Jerky Beef Original 25 g
3.65 €
146 €/kg
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Meat Beef - 146 €/1 kg
Jack Links Beef jerky original 60 g
from
5.18 €
104.83 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Meat Beef - from 104.83 €/1 kg
Indiana Salami Snack Original 10 × 18 g - display
17.90 €
99.44 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Meat Pork - 0.99 €/pcs - from 99.44 €/1 kg
Jihočeské Jerky Turkey with pepper 400 g (20 x 20 g)
39.90 €
99.75 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Meat Turkey - 2 €/pcs - from 99.75 €/1 kg
Indiana Jerky Beef Hot & Sweet 375g - display (15 x 25g)
44.90 €
119.73 €/kg
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Meat Beef, energy value per 100 g: 1222kJ, pack weight: 375 g - 2.99 €/pcs - from 119.73 €/1 kg
Indiana Jerky Beef Peppered 375g - display (15 x 25g)
45.90 €
122.40 €/kg
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Meat Beef, energy value per 100 g: 1276kJ, pack weight: 375 g - 3.06 €/pcs - from 122.40 €/1 kg
Just Meat Just Turkey 100 g salt and pepper
from
3.14 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Can - turkey meat, ready to eat, in its own juice, without preservatives, from proven Slovak farms - from 27.70 €/1 kg
Meat Here beef biltong mustard 40 g
from
4.24 €
127.25 €/kg
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Meat Beef - from 127.25 €/1 kg
Meat Here beef biltong garlic 40 g
from
4.24 €
127.25 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Meat Beef - from 127.25 €/1 kg
Meat Here Worcestershire sauce 500 ml
6.79 €
11.32 €/l
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sauce - 500 ml, the famous spicy sauce, its profile includes salinity, Sweetness, acidity and, above all, umami, which is the fifth basic taste - 0.45 €/pcs
Indiana Salami Snack Jalapeno 10 × 18 g - display
18.90 €
105 €/kg
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Meat Pork - 1.05 €/pcs - from 105 €/1 kg
Meat Here beef jerky original 40g
from
4.24 €
127.25 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Meat Beef - from 0.28 €/pcs - from 127.25 €/1 kg
In the category Dried Meat on Alza.sk, we currently have a total of 108 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Sušené maso
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Szárított hús (Jerky)