Cereálie a müsli GRIZLY
Cereálie a müsli GRIZLY vieme doručiť už v deň objednávky! Stačí, aby bol vybraný tovar na sklade. Vytvorte si objednávku z pohodlia domova a nechajte si ju doručiť na vašu adresu, do AlzaBoxu alebo do jednej z našich pobočiek. Prečo ešte nakupovať na Alza.sk?
Pokračovať
Všetko z 14
GRIZLY Ryžová kaša 1 000 g
4,79 €
4,79 €/kg
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Ryžová kaša , energetická hodnota na 100 g: 348 kcal - 4,79 €/1 kg
GRIZLY Vločky ovsené 1000 g
Cenová bomba
3,69 €
Ušetríte 0,41 €
3,69 €/kg
Na sklade > 20 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Vločky – ovsené, bez éčok, bez palmového oleja, bez pridaného cukru a vegan, obsahujú 353 kcal na 100 g výrobku, hmotnosť 1000 g - 3,69 €/1 kg
GRIZLY Vločky pohánkové 1000 g
5,49 €
5,49 €/kg
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Vločky – pohánkové, bez éčok, bez lepku, bez palmového oleja, bez pridaného cukru a vegan, obsahujú 343 kcal na 100 g výrobku, hmotnosť 1000 g - 5,49 €/1 kg
GRIZLY Vločky ryžové 1000 g
Super cena
4,39 €
4,39 €/kg
Na sklade > 20 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Cereálie – príchuť natural, hmotnosť 1kg, 1489kJ na 100g - 4,39 €/1 kg
GRIZLY Kaše Slaný karamel by @mamadomisha 300 g
6,79 €
22,63 €/kg
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Ryžová kaša , energetická hodnota na 100 g: 431 kcal - 22,63 €/1 kg
GRIZLY Kaše White brownie by @mamadomisha 300 g
6,29 €
20,97 €/kg
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Kaša , energetická hodnota na 100 g: 432 kcal - 20,97 €/1 kg
GRIZLY Granola Slaný karamel by @mamadomisha 300 g
5,99 €
19,97 €/kg
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Granola – príchuť slaný karamel, hmotnosť 300 g, výrobcom uvádzaná energetická hodnota na 100 g je 456 kcal - 19,97 €/1 kg
GRIZLY Vločky pšenové jemné 1000 g
4,69 €
4,69 €/kg
Na sklade > 20 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Vločky – pšenové, bez éčok, bez palmového oleja, bez pridaného cukru a vegan, alergény obilniny obsahujúce lepok (pšenica, raž, jačmeň, ovos, špalda), obsahujú 369 kcal na 100 g...
GRIZLY Vločky špaldové 1 000 g
5,29 €
5,29 €/kg
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Cereálie – príchuť natural, hmotnosť 1kg, 1530kJ na 100g - 5,29 €/1 kg
GRIZLY Kaša Brownie FIT by @mamadomisha 300 g
8,09 €
80,90 €/kg
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Ryžová kaša , energetická hodnota na 100 g: 415 kcal - 80,90 €/1 kg
GRIZLY Kaša Ty kokos! by @mamadomisha 300 g
6,29 €
20,97 €/kg
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Ryžová kaša , energetická hodnota na 100 g: 454 kcal - 20,97 €/1 kg
GRIZLY Kaša Čokobanán FIT by @mamadomisha 300 g
8,49 €
28,30 €/kg
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Ryžová kaša , energetická hodnota na 100 g: 388 kcal - 28,30 €/1 kg
GRIZLY Kaše Apple pie by @mamadomisha 300 g
7,69 €
25,63 €/kg
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Kaša , energetická hodnota na 100 g: 432 kcal - 25,63 €/1 kg
GRIZLY Meldikovy koule na kaši by @mamadomisha 300 g
8,99 €
29,97 €/kg
Na sklade 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Ryžová kaša , energetická hodnota na 100 g: 469 kcal - 29,97 €/1 kg
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Snídaně