Obnoviť stránku

Naše predajne zostávajú otvorené a obslúžime všetkých zákazníkov. Viac informácií o aktuálnych opatreniach nájdete tu.

Bodysonic BS MG03 Silver

205,90 €
190,90 €
159,08 € bez DPH

Bodysonic BS MG03 Silver

Masážna pištoľ Bodysonic BS MG03 Silver predstavuje perfektnú pomôcku pre fyzioterapeutov, rekreačných aj profesionálnych športovcov, pretože pomáha zmierniť svalové napätie a stuhnutosť, zvyšuje rozsah pohybu a súčasne zlepšuje cirkuláciu a prietok krvi. Použitie masážneho prístroja je veľmi jednoduché avhodné ako pred športovým výkonom ako metóda pretiahnutia, tak aj po ňom, pretože regeneruje svaly, zmierňuje kŕče vzniknuté intenzívnou fyzickou aktivitou, znižuje tvorbu kyseliny mliečnej a tiež prispieva k jej vylúčeniu. Masážnu pištoľ Bodysonic BS MG03 môžete využívať aj v prípade zranenia – urýchľuje proces rehabilitácie.


Kľúčové vlastnosti masážnej pištole Bodysonic BS MG03, Silver

 • Masážny stroj v modernom a zároveň ergonomickom dizajne v striebornom farebnom variante
 • Vhodná pre fyzioterapeutov, rekreačných aj profesionálnych športovcov
 • Zmierňuje svalové napätie a stuhnutosť
 • Regeneruje svaly po športovom výkone
 • Urýchľuje zahriatie svalov pred tréningom
 • Zvyšuje rozsah pohybu a zlepšuje prietok krvi
 • Komfortné používanie umožní nízka hmotnosť
 • Súčasťou masážnej pištole Bodysonic BS MG03 Silver je 6 vymeniteľných aplikačných hlavíc vrátane jednej oceľovej pre alergikov a na použitie masážnych olejov
 • Vysoko výkonný bezkefový motor s tichým chodom
 • Možnosť voľby z 20 úrovní rýchlosti a intenzity v rozsahu 1 200 – 3 200 rázov za minútu
 • Elektrický masážny prístroj Bodysonic BS MG03 Silver je napájaný 24 V Li-ion batériou s až 4-hodinovou výdržou
 • Masážna pištoľ disponuje displejomJednoduchý spôsob, ako sa zbaviť bolesti

Po náročnom športovom výkone väčšinu ľudí stretne menej príjemná svalová bolesť. S tou sa však môžete jednoducho vysporiadať vďaka tejto inovatívnej masážnej pištoli Bodysonic BS MG03 v striebornom vyhotovení, ktorej používanie je jednoduché a intuitívne. Stačí len prístroj zapnúť a priložiť k miestu, ktoré vás bolí. Všetku ostatnú prácu si vezme na starosť masážny prístroj Bodysonic BS MG03.

Všetko si navolíte podľa seba

Strieborná masážna pištoľ Bodysonic BS MG03 funguje takým spôsobom, že vysiela priame impulzy rovno do svalu. Samotnú rýchlosť impulzov pištole si môžete navoliť sami podľa vlastného pocitu. Zvoliť si pritom môžete z 20 úrovní rýchlosti a nastaviť možno tiež intenzitu v rozsahu 1 200 – 3 200 rázov za minútu. Takto sa vďaka masážnej pištoli Bodysonic BS MG03 rýchlo zbavíte ako svalovej únavy a zatuhnutia, tak aj znížite množstvo kyseliny mliečnej, ktorá vo svale spôsobuje nepríjemné pálenie a bolestivosť.

Bodysonic BS MG03 vašim svalom uľaví

Vykonávaním uvoľňujúcich procedúr s vibračnou masážnou pištoľou Bodysonic BS MG03 sa zvýši prietok krvi do svalového tkaniva, takže budú zmiernené zápaly, svalové napätie alebo eliminované svalové uzly po namáhavom tréningu. Motor masážneho stroja je bezkefový, ultra tichý a vysoko výkonný. Prevádzku elektrického masážneho prístroja Bodysonic BS MG03 umožňuje 24 V Li-ion batéria s dlhou životnosťou s kapacitou 2 500 mAh, ktorá na jedno nabitie vydrží až 4 hodiny v prevádzke. Túto masážnu pištoľ MG03 Silver tak využijú nielen športovci, tréneri alebo fyzioterapeuti, ale aj amatérski nadšenci.

Masážna pištoľ Bodysonic akurát padne do ruky

Dizajn masážnej pištole Bodysonic BS MG03 Silver bol navrhnutý v snahe skombinovať eleganciu a ergonómiu, zároveň maximálnu funkčnosť a pohodlnosť použitia. Pištoľ presne padne do ruky. K tomu zaistí komfortné používanie masážnej pištole Bodysonic BS MG03 jej nízka hmotnosť. Navyše máte o dôležitých údajoch prehľad na vstavanom LCD displeji.

Chodiť k masérovi už nebude potrebné

Rýchlosť, s akou dokáže masážny stroj Bodysonic BS MG03 Silver pracovať, je doslova inovatívna. Jednoznačnú úsporu času napríklad dokazuje, že zatiaľ čo by ste strávili 30 minút u profesionálneho maséra, rovnaký efekt vám masážna pištoľ MG03 navodí len za 5 minút! Práve vďaka tomuto šetreniu času sa Bodysonic BS MG03 Silver perfektne hodí napr. pre športovcov s presne daným športovým plánom. Stačí chvíľka a svaly zase môžu výkonne pracovať.

Výmenné hlavice na maximálne využitie pištole Bodysonic BS MG03 Silver

Ak budete používať masážnu pištoľ Bodysonic BS MG03 Silver, výrazne pomôžete regenerácii svojho tela po tréningu a zároveň urýchlite zahriatie svalov pred športovým výkonom. Navyše celkovo zlepšíte svoju svalovú koordináciu, mobilitu a uvoľníte spúšťacie body svalov. Jej súčasťou je totiž 6 vymeniteľných aplikačných hlavíc vrátane 1 oceľovej, ktorá je vhodná aj pre alergikov či na masáž za použitia oleja či emulzie. S elektrickým masážnym prístrojom Bodysonic BS MG03 v striebornom vyhotovení môžete takto nahradiť každodenné preťahovanie a predchádzať tak poraneniu pri športe.Parametre a špecifikácia

Napájanie

Napájanie na batérie

Použitie

Použitie Brucho, Zadok, masáž krku, masáž chrbta, Paže, Stehná, nohy, prsné svaly

Určenie

Použitie uvoľnenie bolesti, Masáž

Typ masáže

Typ masáže bodová masáž

Funkcie

Funkcie displej , nastavenie intenzity , vymeniteľné nadstavce

Typ

Určenie Na doma

Vlastnosti

Vlastnosti nastavenie intenzity

Funkcie

Počet hlavíc 6
Počet rýchlostí 20

Vlastnosti

Hmotnosť 1 200 g
Amplitúda 12 mm
Výdrž 4 h

Batéria a nabíjanie

Kapacita batérie 2 500 mAh
Vyberateľná batéria áno
nabíjacia stanica nie
Doba nabíjania 2 h
Kód:  SPTbod002
Záruka: 24 mesiacov (IČO 12)
Produktové číslo:  8595584353168
P-DC1-WEB01