Selective Professional
Tovar značky Selective Professional vieme doručiť už v deň objednávky! Väčšinu produktov máme na sklade, takže nemusíte na nič čakať. Vytvorte objednávku z pohodlia domova a nechajte si ju doručiť na vašu adresu, do AlzaBoxu alebo na jednu z našich pobočiek. Prečo ešte nakupovať na Alza.sk?
Pokračovať
Všetko z 55
SELECTIVE PROFESSIONAL Oncare Daily Set 275 ml
13,90 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Sada vlasovej kozmetiky – obsahuje hydratačný šampón na suché vlasy 275 ml a spona do vlasov
SELECTIVE PROFESSIONAL Oncare Smooth Set 275 ml
13,90 €
Na sklade 2 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Sada vlasovej kozmetiky – obsahuje šampón na vlnité a kučeravé vlasy 275 ml a kefa na vlasy
SELECTIVE PROFESSIONAL Hemp Waterless Conditioner 100 ml
19,90 €
Na sklade 1 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Kondicionér – oplachový, na všetky typy vlasov, určený na lesk, hydratáciu a regeneráciu, vyhotovenie: profesionálne a vegan, objem 100 ml - 19,90 €/100 ml
SELECTIVE PROFESSIONAL Powerizer Lotion 60× 8 ml
59,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Vlasové tonikum – účinok: vyživujúci a podporujúci rast, profesionálne, na slabé a rednúce vlasy, chráni vlasy pred vypadávaním, aktívna zložka kofeín, objem 480 ml - 1 €/ks -...
SELECTIVE PROFESSIONAL Color Block Mask 200 ml
14,90 €
Na sklade 1 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Maska na vlasy – na farbené vlasy, účinok: hydratačný, vyživujúci, pre lesk a pre hebkosť, objem 200 ml - 7,45 €/100 ml
SELECTIVE PROFESSIONAL Now Next Generation Over Dry Texture 200 ml
12,79 €
Na sklade 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Suchý šampón – bez alkoholu, bez sulfátu a bez ftalátu, na jemné, mastné, slabé a rednúce vlasy, objem 200 ml - 6,40 €/100 ml
SELECTIVE PROFESSIONAL OnCare CurlLover Eco-Mousse 150 ml
15,39 €
Na sklade 2 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Kúra na vlasy – regeneračná, pre väčší lesk, na vlnité a kučeravé, nepoddajné a krepovité a slabé a rednúce vlasy, objem 150 ml - 10,26 €/100 ml
SELECTIVE PROFESSIONAL Hemp Waterless Shampoo 100 ml
19,90 €
Na sklade 3 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Šampón – tekutý, na všetky typy vlasov, zloženie bez farbív, objem 100 ml, vegan, profesionálny - 19,90 €/100 ml
SELECTIVE PROFESSIONAL Now Next Generation Clay Lock 90 ml
11,99 €
Na sklade 1 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Íl na vlasy – vyhotovenie profesionálne, na všetky typy vlasov, objem 90 ml - 13,32 €/100 ml
SELECTIVE PROFESSIONAL Color Block Shampoo 275 ml
11,90 €
Na sklade 1 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Šampón pre ženy – tekutý, na farbené vlasy, zloženie bez sulfátu, objem 275 ml, profesionálny - 4,33 €/100 ml
SELECTIVE PROFESSIONAL Color Block Conditioner 1000 ml
26,90 €
Na sklade 1 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Kondicionér – oplachový, na farbené vlasy, určený na ochranu a farbenie, vyhotovenie: profesionálne, objem 1000 ml - 2,69 €/100 ml
SELECTIVE PROFESSIONAL Now Next Generation Gear Up Primer 200 ml
11,99 €
Na sklade 1 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Krém na vlasy – vyhotovenie: profesionálne, na všetky typy vlasov, chráni pred vysokou teplotou a lámaním, objem 200 ml - 6 €/100 ml
SELECTIVE PROFESSIONAL Nová generácia Excel Extra Strong Finish 500 ml
9,39 €
Na sklade 2 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Lak na vlasy – vyhotovenie: profesionálne a vegan, na všetky typy vlasov, objem 500 ml - 1,88 €/100 ml
SELECTIVE PROFESSIONAL Color Block Equalizer Spray 275 ml
16,90 €
Na sklade 2 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Sprej na vlasy pre ženy – vyhotovenie: profesionálne, na farbené vlasy, chráni pred vyblednutím, lesk a hebkosť, modelový rad Oncare Color Block, objem 275 ml - 6,15 €/100 ml
SELECTIVE PROFESSIONAL Hemp Jelly Mask 250 ml
15,90 €
Na sklade 2 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Maska na vlasy – na suché, nepoddajné a krepovité vlasy, účinok: hydratačný, vyživujúci, regeneračný, pre lesk a pre hebkosť, objem 250 ml - 6,36 €/100 ml
SELECTIVE PROFESSIONAL Gray Shampoo 250 ml
12,90 €
Na sklade 1 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Šampón pre mužov – tekutý, objem 250 ml, profesionálny - 5,16 €/100 ml
SELECTIVE PROFESSIONAL Now Next Generation Blow Directional Finish 300 ml
14,99 €
Na sklade 1 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Lak na vlasy – vyhotovenie: profesionálne a vegan, na všetky typy vlasov, silná fixácia, objem 300 ml - 5 €/100 ml
SELECTIVE PROFESSIONAL Now Next Generation Power Circle Texture 150 ml
11,99 €
Na sklade 1 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Kúra na vlasy – posilňujúca, pre väčší objem a lesk, na vlnité a kučeravé a nepoddajné a krepovité vlasy, objem 150 ml - 7,99 €/100 ml
SELECTIVE PROFESSIONAL Now Next Generation Shape Extra Strong Texture 300 ml
12,79 €
Na sklade 2 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Tužidlo na vlasy – vyhotovenie: profesionálne a vegan, na všetky typy vlasov, extra silná fixácia, objem 300 ml - 4,26 €/100 ml
SELECTIVE PROFESSIONAL Now Next Generation Bounce Volume Texture 200 ml
11,19 €
Na sklade 1 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Gél na vlasy – vyhotovenie: profesionálne a vegan, na jemné, normálne a poškodené vlasy, objem 200 ml - 5,60 €/100 ml
SELECTIVE PROFESSIONAL Now Next Generation Craft Paste 90 ml
11,99 €
Na sklade 2 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Tužidlo na vlasy – vyhotovenie: profesionálne a vegan, na všetky typy vlasov, ľahká fixácia, objem 90 ml - 13,32 €/100 ml
SELECTIVE PROFESSIONAL Now Next Generation Shimmer Pomade 90 ml
11,99 €
Na sklade 1 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Pomáda na vlasy – profesionálne vlastnosti, na všetky typy vlasov, objem 90 ml - 13,32 €/100 ml
SELECTIVE PROFESSIONAL Now Next Generation Grip On Texture 200 ml
11,19 €
Na sklade 2 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Gél na vlasy – vyhotovenie: profesionálne a vegan, na všetky typy vlasov, objem 200 ml - 5,60 €/100 ml