Seasonic S12II-350 F3 80+ Bronze
Show alternatives
Product accessories
Don't like the alternatives?
Choose from the full offer
Specifications
Performance and format
Performance 350 W
Format ATX
Efficiency
Certification 80 PLUS Bronze
Connectors
Number of serial ATA 15-pin 3pc(s)
Number of molex HDD 4-pin 4pc(s)
Cooling system
Fan size 120 mm
Dimensions
Width 150 mm (15 cm)
Height 86 mm (8.6 cm)
Depth 140 mm (14 cm)