Seasonic M12II-620 80Plus Bronze 620W Retail
Show alternatives
Product accessories
Don't like the alternatives?
Choose from the full offer
Specifications
Performance and format
Performance 620 W
Format ATX
Equipment
Features and functions Detachable cables, Active PFC, Thermal speed control, Power switch
Efficiency
Certification 80 PLUS Bronze
Connectors
Connectors ATX 24pin
Number of serial ATA 15-pin 9pc(s)
Number of molex HDD 4-pin 6pc(s)
Number of molex FDD 4-pin 2pc(s)
Cooling system
Fan size 120 mm
Dimensions
Width 150 mm (15 cm)
Height 86 mm (8.6 cm)
Depth 160 mm (16 cm)
Code:  UE315h2
Links: Producer's Website:
Manufacturer information
Sea Sonic Europe BV, Rietveld 7, 5258 ED Berlicum, Netherlands [email protected]
Show more
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si Seasonic M12II-620 80Plus Bronze 620W Retail
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte Seasonic M12II-620 80Plus Bronze 620W Retail
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte Seasonic M12II-620 80Plus Bronze 620W Retail
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: Seasonic M12II-620 80Plus Bronze 620W Retail