Obnoviť stránku

Samsung Days 2017: televízory zľavnené o niekoľko tisíc eur

Tak ako minulý rok, aj tento rok si Samsung na prvý jesenný mesiac prichystal akciu s názvom Samsung dni. V jej rámci si môžete na Alza.sk kúpiť vybrané modely Smart televízorov za špeciálne ceny. Akcia platí od 4. do 24. septembra.

Samsung dny 2017

Po roku tak budete mať zase možnosť si počas troch septembrových týždňov kúpiť nadštandardný televízor a ešte ušetriť až niekoľko tisíc eur. A z čoho že ich vyberať?

Dva názvy, jedna technológia

Samsung už niekoľko rokov vsádza na televízory podsvietené LED diódami. LED televízory majú menší odber a ušetríte tak za elektrinu. Samsung tento rok navyše prišiel s inováciou, keď LED televízory obohatil o technológiu Quantum Dot (QD) najnovšej generácie. Vďaka tomu má obraz prirodzenejšie farebné odtiene a kvalitnejšiu čiernu farbu, čo má taktiež priaznivý vplyv na kontrast. Tieto televízory nesú označenie Samsung QLED.

Samsung QLED

Jedna technológia, dve obrazovky

V prípade LED a QLED televízorov môžete podľa obrazovky vyberať z dvoch typov televízorov: televízory s plochým displejom, ktoré nie je potrebné nijako zvlášť bližšie predstavovať, a televízory s ohnutým displejom.

Televízory so zakrivenou obrazovkou sú ideálne v prípade, keď máte menšiu obývaciu miestnosť a kvôli tomu máte zníženú sledovaciu vzdialenosť. Urobte z mínusu plus! Pri sledovaní z menšej vzdialenosti totiž môžete naplno využiť všetky prednosti, ktoré ohnutá obrazovka ponúka. Vďaka tomu, že všetky body na obrazovke máte od očí v rovnakej vzdialenosti, budete na paneli vnímať viac detailov, ktorých ste si predtým na plochej obrazovke nevšimli. Skúste a uvidíte – doslova.

Dva typy obrazoviek, uhlopriečka až 75"

Či už sa rozhodnete pre zakrivenú inováciu alebo dáte prednosť plochej klasike, jedno je isté: vždy vyberiete tú svoju ideálnu uhlopriečku. Televízory zahrnuté do Samsung dní zoženiete vo veľkostiach od 43 do 75". Takže je jedno, či bývate v paneláku alebo na zámku.

Detailné 4K rozlíšenie

Všetky televízory v rámci Samsung dní ponúkajú to najvyššie možné rozlíšenie, aké je v súčasnosti možné – 4K Ultra HD. Vybrané modely disponujú technológiou HDR, takže okrem vysokého rozlíšenia si budete môcť užiť aj kvalitnú čiernu, vysoký kontrast a realistické farby.

Tak čo, ktorý televízor bude ten váš? Nezabudnite, že akcia sa končí 24. septembra.