Obnoviť stránku

Rowenta CF9520F0 Brush Active Compact

-45%
Akciová ponuka
Na objednávku do 10 dní
€77,90
€42,90
€35,75 bez DPH

Brush Active rotačná kefa značky Rowenta vlasy dokonale vysuší a zároveň im dodá krásny lesk. Keramický povrch v kombinácii s povrchom Keratin & Shine zaistia rovnomerné rozloženie tepla a chránia vlasy pred krepovitosťou. Vaše vlasy budú po použití nielen lesklé, ale aj hladké a vy tak pohodlne docielite požadovaného účesu. K dispozícii máte dve rotačné kefy s priemerom 4 cm a 5 cm. Rotáciu môžete zapnúť na 2 rozdielne rýchlosti a na ľavú alebo pravú stranu. Na kefe ľahko nastavíte teplotu a využiť môžete tiež studený prúd vzduchu na fixáciu účesu. K tomuto kulmofénu sú dodávané chrániče na obe kefy, ktoré tak budete mať bezpečne uložené.


Automatická rotácia

Na vytvorenie účesu ako od kaderníka budete mať poruke dve automaticky sa otáčajúce kefy, ktoré súčasne vysušujú vaše vlasy.

Vysokovýkonný

Kulmofén Rowenta CF9520F0 Brush Active Compact disponuje príkonom 1 000 W na rýchle sušenie a úpravu účesu.

Chráni pred krepovitosťou

Na dosiahnutie hladkých vlasov dopomáha generátor iónov, ktorý znižuje úroveň statickej elektriny.

Perfektný finálny vzhľad

Skvelý vzhľad vášho účesu docielite vďaka kvalitnému keramickému poťahu.


Vymeniteľné kefy

Na dlhšie vlasy je k dispozícii rotačná kefa s priemerom 5 cm. Druhá kefa s priemerom 4 cm slúži na úpravu stredne dlhých či krátkych vlasov a ofiny.

Chrániče kief

Súčasťou kulmofénu Rowenta CF9520F0 Brush Active Compact sú praktické chrániče na predĺženie životnosti a účinnosti kief.

Precízne nastavenie

Na dosiahnutie najlepších výsledkov si môžete nastaviť dva stupne rýchlosti a teploty. Funkcia Cool-Air Shot slúži na zafixovanie vášho účesu.

Jednoduché použitie

Na tele kulmofénu sa nachádzajú dve tlačidlá na prispôsobenie natáčania vlasov (dovnútra alebo von) podľa potrieb vášho účesu.

4,8
hodnotilo 8 zákazníkov
1 000+
zákazníkov už zakúpilo
90 %
zákazníkov odporúča
Všetky hodnotenia
Počet rýchlostí 2
Príkon 1 000 W
Funkcie Ionizácia, Studený vzduch
Farba Zlatá
Kód:  ROWKF005
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  CF9520F0
Odkazy: Stránky výrobcu