Rento
We can deliver Rento products on the same day! Most products are in stock, so you don't have to wait. Place your order from the comfort of your home and have it delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Why shop anywhere else but on Alza.cz?
Continue
All from 60
Rento Women's sauna kilt, 85 × 145 cm, black
34.90 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Sauna kilt -, absorbent and with pocket, cotton material, black colour
Sauna towel 90 × 180 cm
28.20 €
In stock 5 pcs at the supplier's
Bath Towel - classic, material cotton, with loop, dimensions 90 × 180 cm
RENTO Sauna massage mat, brown, only
16.59 €
In stock 4 pcs at the supplier's
Massage Glove - suitable for relaxation, brown colour
RENTO Sauna honey 150 ml, pine
11.06 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Body Scrub , 150ml, for all skin types - 7.37 €/100 ml
RENTO Sauna massage mattress, black, only
16.59 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Massage Glove - suitable for relaxation, black colour
Rento kilt for sauna
24.27 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Sauna kilt for men,, cotton material, fastening velcro, brown colour
RENTO Sauna honey 150 ml, blueberry
9.10 €
In stock 5 pcs at the supplier's
Body Scrub , with a volume of 150ml, for all skin types - 6.07 €/100 ml
RENTO Sauna honey 150 ml, birch
11.06 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Body Scrub , with a volume of 150ml, for all skin types - 7.37 €/100 ml
Women's sauna kilt
28.91 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Sauna kilt for women, classic, cotton material, fastening velcro, brown colour
Rento sauna towel Kenno 90 × 180 cm
30.32 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Bath Towel - material cotton
Rento sauna robe L/XL
41.13 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Bathrobe unisex, size: L, material: cotton, without a hood, colour: brown
Rento Men's sauna kilt 70 × 145 cm, black-grey
24.23 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Sauna kilt for men,, with pocket, cotton material, fastening velcro, black colour
RENTO Sauna massage belt brown
23.64 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Massage Belt - gently removes dead skin cells from the skin surface, cleanses the skin very well and improves skin tone, dimensions 140 × 700 mm.
RENTO Sauna cap Brown, cotton/linen
33.20 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Sauna Hat - unisex, brown colour,
RENTO Sauna cap black and beige, kenno + velcro
16.19 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Sauna Hat -,
Rento Arctic Pine Essence 400 ml
10.76 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Sauna Scent , easy to use - 26.90 €/1 l
Rento massage brush
16.58 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Body Brush natural bristles material, massage effect, dimension 41 cm×10 cm, weight 200 g, brown colour, hanging cord
Rento sauna pumice stone large 11 × 7 × 4 cm
8.89 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Pumice - natural, foam design, double-sided with loop,, brown colour, Dimensions 70 × 110 × 40 mm (h × w × d)
RENTO Sauna body brush with handle
12.42 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Body Brush natural bristles material, lowers blood pressure effect, handle length 41 cm, weight 217 g, brown colour, arm strap and hanging cord
Rento Birch Essence 400 ml
6.64 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Sauna Scent , makes bait more attractive to fish - 16.60 €/1 l