Recenzie 27" ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Zaujímajú vás názory a recenzie na 27" ASUS TUF Gaming VG27AQL1A? U nás má zatiaľ hodnotenie 4,7 z 5 hviezdičiek od 35 používateľov. Nižšie na tejto stránke nájdete od ostatných zákazníkov tiež ich konkrétne skúsenosti s 27" ASUS TUF Gaming VG27AQL1A. Určite budeme ale radi, keď nám po kúpe napíšete hodnotenie na 27" ASUS TUF Gaming VG27AQL1A aj vy.
27" ASUS TUF Gaming VG27AQL1A - Monitor
27" ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Predaj skončil
Lukáš, Brno 21flag
Hodnotené 12. 8. 2022, variant 27" ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Overený nákup
Monitor za danú cenu je perfektná kúpa, zda už 10bit farby pri 120Hz, alebo 170Hz je podanie farieb perfektné. Velice nízky input-lag, možnost nastaviť overdrive od 0 do 100 (po 20 skokoch), žiadny ghosting. Monitor síce podporuje ELMB (Extreme Low Montion Blur) ale pri aktivovaní spôsobuje ghostig. HDR je skôr bonus, pri 400nitov už viditelné je, ale nie je to primárne na to určené. Pri mojom kuse je monitor farebne aj obrazom stabilný aj pri 170hz OC (žiadny vysoko pásmový šum, alebo vlnenie v obraze ako pri starších 180hz monitorch) - ale asi záleží kus od kusu. Pozor na limitáciu DP 1.2 pri nastavení 10bit farieb (nutné v control panelu nastaviť monitor na 120Hz a custom nastavenie na full dynamic range a vybrať 10bit) bude mať monitor max 120Hz refresh. Inak skvelý monitor na hranie, má všetko čo od gaming panelu je potreba, g-sync/freesync, 144hz+, IPS, 27" QHD, low input-lag, cena.
10bit farby
170Hz
G-sync, freesync
nízký input-lag
IPS panel - skvelé podanie farieb
HDR ako bonus s cca ~ 400cd/m2
cena
skvelý kontrast
pri nastavení 10bit farieb je možné mať max 120Hz (DP 1.2), cez HDMI iba 60Hz (hdmi 2.0)
stojan je ok, ale pri rýchlom písaní sa monitor na stole môže triasť
pre fotoeditáciu bude nutné monitor zkalibrovať sondou
nad 144Hz je overclock (negarantuje správne podanie farieb, alebo funkčnosť)
HDR je skôr bonus, pre plnohodnotné HDR je nutné mať ideálne TV so svietivosťou 600~1000cd/m2
IPS panel - panel bude trpieť backlight bleedom ako každé IPS
0 ×Nahlásiť
Roman, Praha 5 - Košířeflag
Hodnotené 31. 10. 2021, variant 27" ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Overený nákup
Vše podle specifikací
reproduktory špatné
0 ×Nahlásiť
Vojtěch, Chyňavaflag
Hodnotené 27. 11. 2020, variant 27" ASUS TUF Gaming VG27AQL1A