Questions and answers: 27" ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
This page contains frequently asked questions about 27" ASUS TUF Gaming VG27AQL1A. If you are considering buying this product, you may want to read the discussion or ask more questions about 27" ASUS TUF Gaming VG27AQL1A. They will be answered by our specialists.
27" ASUS TUF Gaming VG27AQL1A - Monitor
27" ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Discontinued
Accessories Help and manuals 12 Reviews 11
Zdravím, rozhodujem sa medzi týmto VG27AQL1A a VG27AQ je v nich nejaký veľký rozdiel ? Vďaka.
Dobrý den, je možné tento monitor otočit vertikálně? Děkuji.
Dobrý den, mám tento monitor nastavení na 2560x1440, 120Hz, 10bit barvy. Semtam dochází k mírnému trhání obrazu, je to dost nepříjemné. Nevíte co s tím? Pokud monitor nastavím na 2560x1440, 170Hz, 8bit, tak se obraz netrhá. Moje grafická karta je RTX 3060. Bohužel monitor jsem kupoval zde na Alze již před nějakou dobou. tak vrátit již nelze.
Dobrý den. Mohu se zeptat na rozměry krabice. Děkuji
Dobrý deň, mám od Vás kúpený tento PC: Alza GameBox Core RTX3060+: https://www.alza.sk/alza-gamebox-core-rtx3060-d6384155.htm a chcel by som zakúpiť k tejto zostave tento monitor: 27" ASUS TUF Gaming VG27AQL1A Prosím Vás, či je vhodný tento monitor na hry aj prácu a filmy, alebo by ste mi doporučili iný ?( samozrejme v podobnej cenovej relácii) Ďakujem za odpoveď a zostávam s pozdravom