Profesor Max
We can deliver Profesor Max products on the same day! Most products are in stock, so you don't have to wait. Place your order from the comfort of your home and have it delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Why shop anywhere else but on Alza.cz?
Continue
All from 9
Professor Max Bob and Bob 0-5 years blue with cosmonaut, 0-5 years colour box
25.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electric Toothbrush - sonic, 17000 movements per minute, 1 modes, timer, spare heads: 2 pc(s)
Professor Max Bob and Bob 0-5 years Light Red 0-5 years colour box
22.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electric Toothbrush - sonic, 17000 movements per minute, 1 modes, timer, spare heads: 2 pc(s)
Professor Max Bob and Bobek Gift set, red
34.90 €
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gift Set - large dental set, for little ones, with red sonic toothbrush
Professor Max Bob and Bobek Gift set, blue
34.90 €
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gift Set - large dental set, for little ones, with blue sonic brush
Professor Max Bob and Bobek OMG - We'll clean it up!
49.90 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electric Toothbrush - sonic, 35000 movements per minute, 2 modes, timer, battery indicator and smart function, spare heads: 2 pc(s)
Professor Max NKH Bob and Bobek 18+ months 4 pcs
12.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head , sonic type, 4 pc(s) in package, suitable for children - 3.23 €/1 pc(s)
Professor Max NKH Bob and Bob 0-18 months 4 pcs
12.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head , sonic type, 4 pc(s) in package, suitable for children - 3.23 €/1 pc(s)
Professor Max Bob and Bobek NKH medium OMG
12.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Replacement Head , sonic type, 3 pc(s) in package, suitable for children - 4.30 €/ks - from 4.30 €/1 pc(s)
Professor Max Bob and Bobek NKH mini OMG
12.90 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Replacement Head , sonic type, 3 pc(s) in package, suitable for children - 4.30 €/ks - from 4.30 €/1 pc(s)