Obnoviť stránku

Revolučná inteligentná maska FOREO UFO je práve teraz v predaji

Túžite po bezchybnej pleti, ale nemáte čas na návštevy kozmetických salónov? Hľadáte takú kozmetickú masku, ktorá dokáže zázraky za minimum času? Máme pre vás skvelé riešenie. V našom e-shope pribudla nadpozemská novinka. Rýchla tvárová maska, vďaka ktorej nebudete už nikdy strácať čas. Prečo je o FOREO UFO taký záujem?

Inteligentná maska Foreo UFO

90-sekundová pleťová maska FOREO UFO

Viete, že ázijské ženy, najväčšie milovníčky tvárových masiek, strávia v priemere až 5 dní za rok s pleťovou maskou na tvári? Ste na tom podobne? Nestrácajte desiatky minút týždenne návštevou kozmetických salónov alebo s nevzhľadnou maskou na tvári. Kúpte si FOREO UFO. Prvú inteligentnú masku na svete, ktorá ponúka ošetrenie na úrovni kúpeľnej tvárovej starostlivosti. Ale nie za 30 minút, ani za 20, ale len za 90 sekúnd.

FOREO UFO v troch farbách

Ako funguje FOREO UFO?

Táto nadpozemská kozmetická pomôcka FOREO UFO je kombináciou svetelnej LED terapie, kryoterapie, termoterapie a T-Sonic pulzácie na okamžité prestúpenie aktívnych zložiek z tvárovej masky hlbšie do pokožky. Vďaka týmto kozmetickým metódam zaistí pleti efektívnu a rýchlu výživu.

Pleťové masky k FOREO UFO

Na trhu sú momentálne dve pleťové masky, ktoré spolu s prístrojom FOREO UFO tvoria dokonalý pár:

  • Make My Day – tvárová maska s kyselinou hyalurónovou a červenou riasou
  • Call It A Night – tvárová maska so ženšenom a olivovým olejom

Obe pleťové masky boli špeciálne vyvinuté pre maximálny efekt za minimálnu dobu a perfektne spolupracujú s prístrojom UFO, vďaka ktorému sú na pleť rovnomerne nanášané.

Maska FOREO UFO Make my dayMaska FOREO UFO Call It A Night

Inteligentné telefóny riadia FOREO UFO

FOREO UFO dokáže nielen spoľahlivo nahradiť kozmetičku, ale aj komunikovať so smartfónmi. Prostredníctvom aplikácie FOREO pre iOS a Android môžete ovládať intenzitu svetla a pulzácie a riadiť ohrev aj chladenie.

Aplikácia FOREO UFO

Objednajte si osobného kozmetického experta FOREO UFO a pýšte sa nádhernou a zdravo vyzerajúcou pleťou už po pár minútach používania.

Pomohla vám táto informácia?