Philips TAH4205WT

Zobraziť alternatívy
Príslušenstvo k tovaru
Stránky výrobcu

Nevyhovujú vám alternatívy?

Vyberajte z celej ponuky

Philips TAH4205WT

Fanúšikovia hudby určite privítajú ľahké bezdrôtové slúchadlá Philips. Ich náušníky sa umiestňujú na ušné laloky, pričom okolo nich sa hlavy nedotýkajú. Neprekryjú celé ucho, a preto budete počuť aj okolité zvuky. Náušníky majú uzavretú konštrukciu, ktorá neprepúšťa zvuk von, a hudbu preto budete počuť iba so slúchadlami na ušiach. Zabudovaný mikrofón ponúka vybavovanie hovorov alebo nahrávanie vášho hlasu. Samozrejmosťou sú funkcie, ako prepínanie skladieb, prijímanie hovorov alebo napríklad ovládanie hlasitosti. Pohodlie je tak zaručené ako pri hraní hier, tak aj pri počúvaní hudby alebo práci.

Bezdrôtové slúchadlá Philips TAH4205WT Možnosti pripojenia (porty)
Bezdrôtové slúchadlá Philips TAH4205WT Vlastnosti/technológia

Zásadné prednosti bezdrôtových slúchadiel Philips TAH4205WT

  • Bezdrôtové slúchadlá Philips mají vyhotovenie vo forme na uši
  • Uzatvorená konštrukcia
  • Bezdrôtové slúchadlá s mikrofónom vás spoja s priateľmi
  • Základné funkcie: prepínanie skladieb, prijímanie hovorov a s ovládaním hlasitosti
  • Bezdrôtové slúchadlá Philips TAH4205WT dokážu fungovať na jedno nabitie 29 h
  • Nabíjať ich môžete s portom USB-C
  • Kvalitnú reprodukciu zaisťujú meniče s veľkosťou 32 mm
  • Farba: biela
  • Slúchadlá majú hmotnosť 150 g
  • Pre DJ-ov sú pripravené otočné mušle
  • Vďaka skladacej konštrukcii sa bude s nimi lepšie manipulovať
  • Súčasťou bezdrôtových slúchadiel Philips je integrovaný mikrofón

Užite si dlhý deň s bezdrôtovými slúchadlami Philips TAH4205WT

Bezdrôtové slúchadlá Philips ponúkajú výdrž batérie na jedno nabitie až 29 h. Slúchadlá nabijete pomocou portu USB-C. S frekvenčným rozsahom 20 až 20000 Hz si vychutnáte hudbu podľa svojich predstáv. Citlivosť slúchadiel dosahuje 110 dB/mW. Jednoducho tak prehrajú hudbu aj zo slabších zdrojov, napríklad z MP3 alebo mobilného telefónu. Hodnota impedancie dosahuje 32 Ohm, čo až tak veľmi nezaťažuje batériu a umožňuje hlasné prehrávanie hudby. O kvalitnú reprodukciu zvuku sa postarajú 32mm meniče. Bezdrôtovým slúchadlám Philips pristane biela farba. Vďaka hmotnosti 150 g vám nebudú prekážať a môžete ich používať celý deň.

Bezdrôtové slúchadlá Philips TAH4205WT Bočný pohľad

Parametre a špecifikácia

Farba

Farba Biela

Typ slúchadiel

Vyhotovenie Na uši
Konštrukcia Uzatvorená
Mikrofón Áno

Pripojenie

Typ pripojenia Bluetooth
Verzia Bluetooth 5.0

Vlastnosti a funkcie

Funkcie Prepínanie skladieb, Prijímanie hovorov, S ovládaním hlasitosti
Ďalšie vlastnosti Otočné mušle, Skladacia konštrukcia

Charakteristika slúchadiel

Frekvencia do 20 000 Hz
Citlivosť 110 dB/mW
Impedancia 32 Ohm

Charakteristika mikrofónu

Konštrukcia mikrofónu Integrovaná
Funkcie Potlačenie šumu

Batéria

Nabíjanie akumulátora USB-C

Hmotnosť

Hmotnosť 150 g

Podsvietenie

Podsvietenie Bez podsvietenia

Počet slúchadiel

Počet slúchadiel 2 (stereo)
Kód:  JPI901g4
Odkazy: Stránky výrobcu
Informácie o výrobcovi

Philips Consumer Lifestyle B.V., Tussendiepen 4 9206 AD Drachten Netherlands, www.philips.com/support


Pernerova 702/39, 186 00 Prague 8,   [email protected]

Zobraziť viac

Súvisiace kategórie

Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si Philips TAH4205WT bílá
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte Philips TAH4205WT
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte Philips TAH4205WT
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: Philips TAH4205WT