Obnoviť stránku

Naše predajne zostávajú otvorené a obslúžime všetkých zákazníkov. Viac informácií o aktuálnych opatreniach nájdete tu.

Philips Lumea Series 9000 BRI958/00

Doručujeme aj v sobotu a v nedeľu
499 €
415,83 € bez DPH

Philips Lumea Series 9000 BRI958/00

Philips Logo

Philips Lumea Series 9000
IPL epilátor na odstránenie chĺpkov s technológiou SenseIQ
BRI958/00

Hladká pokožka bez chĺpkov až na 6 mesiacov*.

IPL epilátor na odstránenie chĺpkov Philips Lumea Series 9000 s technológiou SenseIQ vás pri pravidelnom používaní zbaví nežiaducich chĺpkov komfortne, bezbolestne a bez podráždenia pokožky. S unikátne tvarovanými, zaoblenými nadstavcami, ktoré perfektne kopírujú krivky tela – na telo, podpazušie, oblasť línie bikín a tvár. Pri pravidelnom používaní vás zbaví nežiaducich chĺpkov komfortne, bezbolestne a bez podráždenia. Inteligentný senzor SmartSkin automaticky vyhodnotí odtieň vašej pokožky a odporučí jednu z piatich úrovní intenzity ošetrenia presne pre vás. Philips Lumea je naše najúčinnejšie riešenie IPL, ktoré ponúka použitie s káblom aj bez neho. Využite mobilnú aplikáciu Philips Lumea IPL, ktorá vám pomôže s plánom ošetrenia a dosiahnutím maximálnych výsledkov. Využívajte procedúry naplno a vychutnávajte si až šesť mesiacov hodvábne hladkú pokožku bez chĺpkov*.

IPL epilátor Philips Lumea Prestige IPL BRI958/00
Philips Lumea Prestige IPL BRI958/00

Až šesť mesiacov hladká pokožka bez chĺpkov*

Philips Lumea Prestige IPL BRI958/00

Profesionálna IPL technológia vyvinutá s dermatológmi

Philips Lumea Prestige IPL BRI958 / 00

Štyri nadstavce na telo, podpazušie, oblasť línie bikín a tvár

Video Philips Lumea Prestige IPL BRI958/00

Prehrať video

Philips Lumea Prestige IPL BRI958 / 00

Technológia IPL

IPL je skratka pre Intense Pulsed Light (intenzívne pulzné svetlo). Táto technológia využíva širšie svetelné spektrum (oranžové, červené a infračervené svetlo) a bola konštruovaná, aby počas celej svojej životnosti vyslala až 450 000 zábleskov, ktoré vďaka melanínu (farbivu obsiahnutému v chĺpkoch) preniknú až k folikulu a vďaka svetelnej energii, ktorá sa v lôžku premení na tepelnú, sa chĺpok dostane do pokojovej fázy a vypadne. Opakované používanie Philips Lumea zanechá vašu pokožku nádherne hladkú a jemnú na dotyk. Epilácia s Philips Lumea Series 9000 je bezpečná a šetrná, a to aj v citlivých oblastiach.

Philips Lumea Prestige IPL BRI958/00

Až šesť mesiacov bez chĺpkov*

Objektívne štúdie preukazujú obmedzenie rastu chĺpkov až o 92 % po troch ošetreniach**. Prvé štyri ošetrenia vykonajte raz za dva týždne. Potom už môžete vidieť požadované výsledky. Na udržanie týchto výsledkov vykonajte nasledujúcich osem ošetrení vždy po štyroch týždňoch. Už po dvanástich ošetreniach zostane vaša pokožka hladká až šesť mesiacov!* 

Philips Lumea Prestige IPL BRI958 / 00

Senzor SmartSkin a päť stupňov intenzity ošetrenia

Používanie Philips Lumea je jednoduché, rýchle a bezpečné. IPL epilátor Lumea Series 9000 ponúka päť stupňov intenzity ošetrenia a uľahčuje výber toho správneho pomocou senzora SmartSkin. Ten vyhodnotí váš odtieň pokožky a odporučí vhodné nastavenie intenzity ošetrenia presne pre váš tón pleti. Zvoľte si to najpohodlnejšie a najvhodnejšie nastavenie sebe na mieru pre zaručené výsledky.

Philips Lumea Prestige IPL BRI958 / 00

Technológia SenseIQ

Pokročilá technológia SenseIQ prostredníctvom senzora SmartSkin vníma a prispôsobuje ošetrenie pomocou nadstavcov a chráni vašu pokožku. Inšpirované vami, vyvinuté v spolupráci s dermatológmi, na jemné odstránenie chĺpkov s dlhodobým efektom.

Philips Lumea Prestige IPL BRI958 / 00

Ošetrenie všetkých partií tela

Chĺpky a krivky sa v rôznych partiách tela líšia, preto sú potrebné rôzne typy ošetrenia, aby boli zabezpečené skvelé výsledky. IPL epilátor Philips Lumea Series 9000 je ako jediný vybavený unikátne zakrivenými inteligentnými nadstavcami na rôzne časti tela (nohy, ruky, brucho, podpazušie, oblasť bikín) a tvár (horná pera, brada). Každý inteligentný nadstavec sa odlišuje kombináciou tvaru, veľkosti okienka a farebného filtra apo pripojení k zariadeniu aktivuje program prispôsobený úprave na ošetrenie konkrétnej partie tela. Táto kombinácia premysleného a inovatívneho dizajnu a konkrétneho ošetrenia umožňuje efektívne a bezpečné ošetrenie aj na citlivých miestach. Laserový epilátor Philips Lumea disponuje režimom Slide & Flash*** na jednoduché použitie bez nutnosti opakovaného stlačenia tlačidla záblesku.

Philips Lumea Prestige IPL BRI958/00

Telo

Nadstavec na telo je perfektný na rýchle ošetrenie veľkých partií tela ako sú nohy, ruky a brucho. Prehnuté vyhotovenie kopíruje tvar tela a zabezpečuje optimálny kontakt s pokožkou. Nasadenie nadstavca automaticky spustí ošetrenie prispôsobené pre tieto oblasti tela. Veľkosť okienka je 4,1 cm2.

IPL epilátor Philips Lumea Prestige IPL BRI958/00

Podpazušie

Špeciálne formovaný nadstavec je navrhnutý na účinné ošetrenie ťažko dosiahnuteľných chĺpkov v podpazuší. Po nasadení tohto inteligentného nadstavca na Philips Lumea Series 9000 BRI958/00 je automaticky spustené ošetrenie prispôsobené pre oblasť podpazušia. Veľkosť okienka je 3 cm2.

IPL epilátor Philips Lumea Prestige IPL BRI958 / 00

Oblasť línie bikín

Chĺpky v oblasti slabín bývajú hrubšie a hustejšie než chĺpky na iných partiách tela, takže na dosiahnutie najlepších výsledkov vyžadujú použitie špeciálneho nadstavca. Nadstavec je zakrivený a má extra priehľadný filter. Po pripojení nadstavca k IPL epilátoru Philips Lumea je svetelné ošetrenie automaticky upravené. Veľkosť okienka je 3 cm2.

Philips Lumea Prestige IPL BRI958/00

Tvár

Aby bolo možné jemne a zároveň efektívne ošetriť chĺpky na tvári, bol nadstavec starostlivo navrhnutý a vybavený plochým okienkom pre presnú prácu v oblasti hornej pery, brady alebo čeľuste. Nadstavec má integrovaný červený filter a po nasadení automaticky upraví svetlo, aby bolo vhodnejšie na ošetrenie nežiaducich chĺpkov na tvári. Veľkosť okienka je 2 cm2.

Philips Lumea Prestige IPL BRI958/00

Pohodlné použitie bez podráždenia

Laserový epilátor Philips Lumea vysiela jemné svetelné pulzy na korienok chĺpka. Tieto svetelné pulzy vytvárajú teplo, stimulujúce korienok chĺpka tak, aby prešiel do pokojovej fázy (jednej z troch fáz rastového cyklu chĺpkov). Výsledkom je prirodzené vypadnutie chĺpka a zabránenie jeho opakovanému rastu. Vstavané farebné filtre zaručujú bezpečné a účinné použitie aj pre tú najjemnejšiu pokožku, vrátane tváre. Vychutnajte si až šesť mesiacov bez chĺpkov*.

Philips Lumea Prestige IPL BRI958/00

Mobilná aplikácia

Aplikácia Philips Lumea IPL je zadarmo na stiahnutie a ponúka jedinečné a individuálne používanie epilátora – len pre vás. Je to váš vlastný osobný radca, ktorý zabezpečuje, aby ste svoje zariadenie Lumea využili čo najviac, správnym spôsobom a dosiahli dlhodobé výsledky. Aplikácia vám pomôže vytvoriť osobný plán procedúr pre každú časť tela a prináša tipy a rady na každé ošetrenie. Stačí len aplikáciu pravidelne kontrolovať a sledovať upozornenia a pripomienky, aby ste nezabudli na žiadnu z procedúr a dosiahli najlepšie výsledky.

Philips Lumea Prestige IPL BRI958/00

Odtieň pokožky a typy chĺpkov

Lumea účinne, ľahko a bezpečne pôsobí na celý rad rôznych typov chĺpkov a pokožky. Je efektívny pri chĺpkoch farby prirodzene tmavej blond, hnedej aj čiernej a pri tónoch pokožky od veľmi svetlej až po tmavo hnedú. Podobne ako iné prístroje založené na technológii IPL nie je Philips Lumea vhodný na ošetrenie svetlých blond, alebo ryšavých chĺpkov a nie je vhodný na veľmi tmavú pokožku kvôli požiadavke na vysoký kontrast medzi pigmentom vo farbe chĺpkov a v odtieni kože!

Philips Lumea Prestige IPL BRI958/00

Použitie s káblom aj bez

IPL epilátor Philips Lumea Series 9000 funguje pohodlne s napájacím káblom aj bez neho. Ak chcete úplnú slobodu pohybu, použite ho bez kábla, čo predstavuje aj pohodlné riešenie na cesty i vďaka elegantnej taštičke na hygienické uloženie. Úplne nabitá batéria garantuje aspoň 130 zábleskov pri intenzite ošetrenia 5. V prípade, že by počas ošetrenia došlo k vybitiu, môžete zariadenie jednoducho zapojiť do zásuvky a nerušene pokračovať v používaní.

Philips Lumea Prestige IPL BRI958/00

Žiadne doplnky ani výmenné diely

Epilátor IPL Philips Lumea predstavuje kompletné riešenie dodávané tak, aby bolo ihneď pripravené na použitie. Nepotrebujete žiadne doplnky, gély, alebo náhradné diely. Používa sa na suchú pokožku bez holiacich gélov a peny.

Philips Lumea Prestige IPL BRI958/00

Extra záruka

Využite možnosť mať tri roky záruku na produkty Philips Lumea s IPL technológiou. Aby ste mohli využiť +1 rok záruky zadarmo navyše, stačí keď do 90 dní po nákupe zaregistrujete svoj produkt na stránkach My Philips. Po registrácii dostanete potvrdzujúci email, ktorý bude obsahovať aj číslo zmluvy o predĺženej záruke.

Philips Lumea Prestige IPL BRI958/00
Philips Lumea Prestige IPL BRI958/00
Philips Lumea Prestige IPL BRI958/00
Philips Lumea Prestige IPL BRI958/00
IPL epilátor Philips Lumea Prestige IPL BRI958/00
IPL epilátor Philips Lumea Prestige IPL BRI958/00

Oblasť ošetrenia

Telo, tvár, oblasť bikín a podpazušie

Telo, tvár, citlivé partie

Telo,tvár, oblasť bikín

Telo, tvár

Telo

Počet nadstavcov

4

3

3

2

1

Počet zábleskov

450 000

450 000

250 000

250 000

250 000

Senzor SmartSkin

Áno

Áno

Nie

Nie

Nie

Technológia SkinIQ

Áno

Áno

Nie

Nie

Nie

Použitie bez kábla

Áno

Áno

Nie

Nie

Nie

Technická špecifikácia epilátora Philips Lumea Series 9000 IPL BRI958/00

OBLASTI APLIKÁCIE

Oblasť tela

Ramená, nohy, brucho

Oblasť tváre

Brada, horná pera, čeľusť

Citlivé oblasti

Podpazušie, bikiny

REŽIM POUŽITIA

Posun a záblesk

Na rýchlu aplikáciu a ľahké použitie

Pritlačenie a záblesk

Na bezpečné použitie

Použitie s/bez kábla

Použitie s káblom i bez

DOBA APLIKÁCIE

Dolná časť nôh

8,5 minúty

Podpazušná jamka

2,5 minúty

Oblasť bikín

2 minúty

Oblasti tváre

1,5 minúty

BEZPEČNOSŤ A NASTAVENIE

Integrovaný UV filter

Chráni pokožku pred UV žiarením

Päť stupňov nastavenia svetelnej energie

Podľa typu pokožky

Integrovaný bezpečnostný systém

Zabráni nechceným zábleskom

Snímač odtieňa pokožky

Zistí odtieň vašej pokožky

TECHNICKÉ ÚDAJE

Vysoko výkonná žiarovka

Produkuje až 450 000 zábleskov

Napätie

100 – 240 V

Záruka

Celosvetová záruka na 2 roky

NADSTAVCE

Na ošetrenie tela

Veľkosť okienka: 4,1 cm2

Na ošetrenie tváre

Veľkosť okienka: 2 cm2, špeciálny filter

Na ošetrenie podpazušia

Veľkosť okienka: 3 cm2

Na ošetrenie slabín

Veľkosť okienka: 3 cm2, špeciálny filter

BALENIE OBSAHUJE

Návod na použitie

Používateľská príručka

Uskladnenie

Luxusné puzdro

Adaptér

Adaptér 19,5 V/4 000 mA

Viac špecifikácií

*Priemerný výsledok 77 % redukcia chĺpkov na nohách, po úplnom ošetrovacom cykle (12 ošetrení), objektívne štúdie na 48 ženách v Nizozemsku a Rakúsku. Štúdia bola realizovaná spoločnosťou Philips.

**Merané na nohách, po 3 ošetreniach, 27 z 55 žien dosiahlo výsledok 92 %, alebo viac. Štúdia bola realizovaná spoločnosťou Philips.

***Režim funguje len pri pripojení zariadenia káblom do elektrickej siete.

Prístroj nie je možné používať v prípadoch, keď používateľ:

– Má cukrovku, alebo iné systémové, či metabolické choroby.

– Má srdcová nedostatočnosť.

– Má ochorenie súvisiace s citlivosťou na svetlo ako je napríklad polymorfná svetelná erupcia (PMLE), solárna žihľavka, porfýria a podobne.

– Ak prekonal poruchu kolagénu, vrátane tvorby keloidných jaziev, alebo zlého hojenia rán.

– Ak trpí epilepsiou s citlivosťou na svetlo.

– Pokiaľ má pokožku citlivú na svetlo, ktoré ľahko spôsobuje vyrážku, alebo alergickú reakciu.

– Ak má ochorenie pokožky ako je napríklad aktívna rakovina kože, má rakovinu kože v anamnéze, alebo má akékoľvek iné lokalizované ohnisko rakoviny v oblastiach, ktoré chce ošetriť.

– Ak má v anamnéze žilovú poruchu, napríklad kŕčové žily, alebo rozšírené žilky v oblastiach, ktoré chce ošetriť.

– Ak má akúkoľvek poruchu krvácavosti.

– Ak má v anamnéze imunosupresívnu chorobu (vrátane infekcie HIV, alebo AIDS).


Parametre a špecifikácia

Typ

Typ IPL

Využitie

Využitie tvár, nohy, intímne partie, chrbát, telo

Vybavenie a funkcie

Funkcie osvetlenie, snímač odtieňa pokožky
Obsah balenia nadstavce, puzdro/taštička
Počet nadstavcov 4

Určenie

Určenie dámske

Farbe

Farba Ružová

Napájanie

Napájanie elektrická sieť, Akumulátor

Vlastnosti

Počet nadstavcov 4
Počet zábleskov 450 000
Počet režimov 5
Ďalšie funkcie a vlastnosti snímač odtieňa pokožky
Kód:  PHIEP8542
Záruka: 24 mesiacov (IČO 12)
Produktové číslo:  BRI958/00
Odkazy: Stránky výrobcu
P-DC1-WEB26