Obnoviť stránku

Počas sviatku 17. 11. máme otvorený iba náš showroom v BA, ale nakúpiť môžete aj z pohodlia domova.

Predĺžili sme otváraciu dobu našich predajní, ale ak nemáte cestu okolo, objednávky nad 80 Eur stále doručujeme zadarmo!

Philips GC8962/40 PerfectCare Expert Plus

Doprava
zadarmo
299,90 €
249,92 € bez DPH

Philips GC8962/40 PerfectCare Expert Plus


Philips PerfectCare Expert Plus

Parný generátor
GC8962/40

Parný generátor Philips PerfectCare Expert Plus je mimoriadne ľahký a ľahko ovládateľný, takže počas používania zabezpečí maximálny komfort aj pri vertikálnom žehlení. Vďaka silnému výstupu pary až 520 g sa postará o rýchle vyžehlenie bielizne so skvelými výsledkami. Technológia OptimalTemp navyše umožní šetrné žehlenie rôznych typov látok bez nutnosti zmeny nastavenia teploty, čo vám ušetrí veľa času aj námahy.Feature jedna

Maximálny tlak 7,5 barov

Feature jedna

Vysoký parný ráz až 520 g

Feature jedna

Odnímateľná nádržka na vodu s objemom 1,8 l


Philips GC8962/40

Technológia OptimalTemp

S technológiou OptimalTemp vyžehlíte všetky druhy oblečenia od hodvábu po džínsy bez upravovania teploty. Vďaka tomu bielizeň nemusíte vopred triediť alebo čakať na zahriatie či ochladenie žehličky, takže budete mať viac času na odpočinok.

Garancia žehlenia bez spálenia

Vďaka technológii OptimalTemp je zaručené, že žehlička nikdy nespáli žiadnu tkaninu určenú na žehlenie. Keď ju omylom necháte položenú na oblečení alebo žehliacej doske, nedôjde k žiadnemu spáleniu ani poškodeniu materiálu.

Philips GC8962/40
Philips GC8962/40

Výkonné naparovanie pre dokonalé odstránenie záhybov

Parný generátor disponuje výkonným naparovaním, ktoré si hravo poradí aj s tými najhrubšími tkaninami. Mimoriadnemu parnému rázu neuniknú ani tie najodolnejšie záhyby. Paru môžete využiť aj pri vertikálnom naparovaní oblečenia a závesov.

Nízka hmotnosť

Vďaka nízkej hmotnosti sa so žehličkou pohodlne manipuluje, dobre kĺže po povrchu a nenamáha vaše zápästie. Ľahká konštrukcia navyše maximálne uľahčí vertikálne naparovanie závesov a visiacich odevov.

Philips GC8962/40
Philips GC8962/40

Žehliaca plocha SteamGlide Advanced

Špičková žehliaca plocha SteamGlide Advanced zaistí vynikajúcu kĺzavosť a maximálnu odolnosť voči poškriabaniu. Základňa je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele, vďaka ktorej je 2× tvrdšia ako bežné hliníkové základne. Šesťvrstvová patentovaná povrchová úprava s titánovými vrstvami zaručí ľahké kĺzanie a rýchle žehlenie s vynikajúcimi výsledkami.

Účinný systém odstránenia vodného kameňa

Exkluzívny systém Easy De-Calc priebežne odstraňuje vodný kameň a chráni tak vašu žehličku pred poškodením a predlžuje jej životnosť. Svetelným indikátorom vás informuje, kedy je potrebné nádobku vyprázdniť. Potom stačí vybrať uzáver a nechať častice vodného kameňa vytiecť.

Philips GC8962/40
Philips GC8962/40

Veľká 1,8 l vyberateľná nádržka na vodu

Žehlička je vybavená nádržkou na vodu s objemom 1,8 litrov, ktorá umožní až 2 hodiny nepretržitého používania. Keď je nádržku potrebné doplniť vodou, budete upozornení svetelným indikátorom. Vďaka veľkému plniacemu otvoru ju môžete kedykoľvek ľahko doplniť.

Zámok pre jednoduché prenášanie

Pre ľahké prenášanie je žehlička vybavená zámkom, ktorý ju bezpečné uzamkne k základni. Vďaka tomu je pri prenášaní prístroja minimalizované riziko náhodného kontaktu s horúcou žehliacou plochou.

Philips GC8962/40
Philips GC8962/40

Automatické vypnutie žehličky

Žehlička je vybavená úspornou funkciou, ktorá po niekoľkých minútach nečinnosti žehličku vypne. Tým sa ušetrí nielen energia, ale tiež sa zaistí maximálne bezpečné používanie.

Úspora energie vďaka režimu ECO

Režim ECO znižuje spotrebu energie pri žehlení odevov, ktoré vyžadujú menej pary. Aj tak dosiahnete vynikajúce výsledky a navyše ušetríte.

Philips GC8962/40

Technická špecifikácia

Technické údaje

Parný ráz

Až 520 g

Tlak

Max. 7,5 baru

Kapacita nádržky na vodu

1,8 l

Napätie

220 – 240 V

Spotreba

Max. 2 100 W

Pripravené na použitie

2 min

Funkcie

Cyklónová parná komora

Áno

Technológia OptimalTemp

Áno

Naparovacia špička Precision
Technológia SilentSteam

Áno

Áno

Automatické bezpečnostné vypnutie

Áno

Systém Easy De-Calc

Áno

Zámok na prenášanie

Áno

Vyberateľná nádržka na vodu

Áno

Servis

2-ročná záruka

Áno

4,9
hodnotilo 22 zákazníkov
100+
zákazníkov už zakúpilo
90 %
zákazníkov odporúča
Všetky hodnotenia

Parametre a špecifikácia

Typ žehličky

Typ žehličky Parné generátory

Funkcie

Vlastnosti a funkcie Vertikálne naparovanie, Odvápňovanie, Samočistenie, Anti-drip systém (proti odkvapkávaniu), Rýchle nahriatie, Bezpečnostné vypínanie, Vyberateľná nádržka na vodu, Zámok na prenášanie, Automatické vypínanie

Vlastnosti

Materiál žehliacej plochy antikoro
Parný výkon 520 g/min
Príkon 2 100 W
Parný ráz 520 g/min
Objem nádržky 1 800 ml
Dĺžka kábla 1,65 m

Farba

Farba Fialová, Zlatá

Lokalizačná hláška UK

Kód:  PHIPG345
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  GC8962/40
Máte otázku na tento tovar?
Zavoláme vám
WEB6