Obnoviť stránku

Philips DuoPack MG9710/90

-6%
106,24 €
100 €
83,33 € bez DPH

Philips DuoPack MG9710/90

Philips Logo

Philips Multigroom Series 9000
12 v 1 – na tvár, vlasy a telo MG9710/90

Prémiová súprava na kompletnú dokonalú úpravu celého tela

Vyšperkujte svoj štýl so súpravou zastrihávačov, umožňujúcou multifunkčnú starostlivosť o fúzy, vlasy a chlpy na tele, vďaka viacúčelovému zastrihávaču Philips a hybridnému zastrihávaču Philips OneBlade. V súprave získate 12 presných nadstavcov na viacúčelový zastrihávač, vrátane šiestich hrebeňov. Strihač si jemne a efektívne poradí i s chlpmi v ušiach a v nose. Kvalitné samoostriace čepele sa o seba za chodu jemne trú a zostávajú tak mimoriadne dlho ostré. Jedinečná súprava vám umožní zastrihnúť vlasy, fúzy aj chlpy na tele či už preferujete suché, či mokré holenie. S OneBlade doladíte svoje fúzy a krivky tváre s jedinečným dvojstranným ostrím dokonca aj v sprche vďaka vodotesnosti celého zastrihávača. Oba zastrihávače majú bezdrôtovú prevádzku a ergonomicky tvarované rukoväti kvôli jednoduchému a pohodlnému použitiu.

Zastrihávač Philips DuoPack MG9710/90

Zastrihávač 12 v 1 na tvár, vlasy a telo

Zastrihávač Philips DuoPack MG9710/90

Hybridný zastrihávač OneBlade

Zastrihávač Philips DuoPack MG9710/90

Mokré a suché použitie

Zastrihávač Philips DuoPack MG9710/90

Prehrať video

Zastrihávač Philips DuoPack MG9710/90

Unikátna technológia DualCut a OneBlade

Vychutnajte si maximálnu presnosť vďaka technológii DualCut a dvojnásobnému počtu čepieľok na multifunkčnom zastrihávači 12 v 1. Samoostriace oceľové čepieľky sa o seba jemne trú a navzájom sa tak brúsia. Výsledkom sú rovnako ostré čepieľky aj po troch rokoch používania.
Hybridný zastrihávač Philips OneBlade je vybavený revolučnou technológiou na styling tváre a starostlivosť o vzhľad. Kopíruje obrysy tváre, dokáže zastrihnúť, vytvarovať a oholiť fúzy všetkých dĺžok po celej tvári. Vďaka systému dvojitej ochrany a kĺzavému povlaku v kombinácii so zaoblenými špičkami, je holenie ľahšie a pohodlnejšie. Technológia holenia predstavuje rýchlo sa pohybujúce ostrie (200× za sekundu), ktoré je účinné aj na dlhšie fúzy. Vytvorte v akomkoľvek smere čisté línie, vďaka unikátnemu ostriu vhodnému aj na citlivú pokožku, a dodajte svojmu vzhľadu jedinečný štýl.

Zastrihávač Philips DuoPack MG9710/90

Tvár, vlasy a telo

Pomocou dvanástich nadstavcov v príslušenstve zastrihávača pohodlne zastrihujte a upravujte svoju tvár, vlasy a telo, využijete tak maximálnu univerzálnosť kovového zastrihávača, detaily tvaru kontúr a hladké oholenie doladíte s OneBlade vďaka špeciálnemu obojstrannému ostriu. S holiacim strojčekom na telo pohodlne oholíte oblasť pod krkom a na tele vďaka širokému výberu špeciálnych nadstavcov. Jedinečný systém ochrany pokožky chráni aj tie najcitlivejšie telesné partie a umožňuje chlpy pohodlne zastrihávať až na 0,5 mm. Nežiaduce chlpy v nose a ušiach odstránite ľahko a pohodlne so špeciálnym nadstavcom. Presný holiaci strojček použijete po zastrihávaní na doladenie okrajov na tvári, brade a krku, na najmenšie detaily potom využijete hybridný OneBlade, ktorý dokonale kopíruje krivky tváre. Vytvorte precízne jemné línie, tvary a detaily, meňte svoj štýl ako sa vám páči, vďaka multifunkčnej výbave.

Zastrihávač Philips DuoPack MG9710/90

Variabilita nadstavcov

Súčasťou balenia je šesť hrebeňov odolných proti nárazom: dva hrebene na strnisko (1,2 mm), jeden hrebeň na fúzy (3 až 7 mm), dva hrebene na vlasy (9, 12 mm) a jeden hrebeň na telo OneBlade (3 mm). Ďalší nadstavec vám pomôže zbaviť sa chĺpkov v nose a ušiach, alebo využite presný kovový zastrihávač, presný holiaci strojček, či nadstavec na telo.
OneBlade disponuje špeciálnou dvojstrannou čepieľkou s ostrím pohybujúcim sa 200× za sekundu pre dokonalú presnosť. Holiť a zastrihávať tak môžete všetky časti tváre a fúzy rôznej dĺžky na vami zvolenú finálnu dĺžku.

Zastrihávač Philips DuoPack MG9710/90

Vodoodolnosť, suché a mokré holenie

S multifunkčným zastrihávačom sa môžete holiť podľa vašich preferencií na sucho aj na mokro. Rovnako tak OneBlade môžete použiť ako na suché, tak aj mokré holenie s penou, dokonca aj v sprche. Voľba je len na vás. Po každom použití je možné prístroje aj ich príslušenstvo jednoducho opláchnuť pod tečúcou vodou, OneBlade je vodotesný, čistenie je teda naozaj jednoduché a rýchle. Kvôli jednoduchej údržbe je súčasťou balenia aj čistiaca kefka a cestovné puzdro na praktické ukladanie.

DuoPack zastrihávač a oneblade MG9710/90

Bezdrôtová prevádzka

Oba zastrihávače majú výkonnú lítium-iónovú batériu a sú určené na bezdrôtové použitie. Multifunkčný zastrihávač môžete používať až 120 minút bez kábla po úplnom nabití (1 hodina). OneBlade po úplnom nabití (4 hodiny) zaručí dobu používania 60 minút.

Zastrihávač Philips DuoPack MG9710/90
Zastrihávač Philips DuoPack MG9710/90
Zastrihávač Philips DuoPack MG9710/90
Zastrihávač Philips DuoPack MG9710/90

Technická špecifikácia

Úprava vzhľadu

Počet nástrojov

12

Nástroje na vytváranie zástrihu

Kovový zastrihávač chĺpkov v nose i ušiach, Nastaviteľný hrebeň na fúzy – 3 až 7 mm, 2 hrebene na strnisko, 2 hrebene na vlasy, nasadzovací hrebeň na telo, nasadzovací chránič pokožky, kovový zastrihávač, OneBlade čepieľka navyše, Rukoväť OneBlade

Úprava tela/zastrihávanie vlasov/starostlivosti o tvár

Dlhé fúzy, krátke fúzy, strnisko, ostré línie, jemné tvarovanie, kozia briadka

Použitie

Mokré a suché použitie

Áno

Spotreba

Typ batérie

Lítium-iónová

Doba chodu

MG 120/OB 60 minút

Nabíjanie

MG úplné nabitie za hodinu, OB za štyri hodiny

Servis

2-ročná záruka

Áno

Výmenné hlavy OneBlade

QP210, QP220, QP610, QP620; vymeňte každé 4 mesiace

Ďalšia špecifikácia

Parametre a špecifikácia

Typ

Typ zastrihávača fúzy, vlasy, chĺpky v nose, telo, chrbát
Spôsob využitia bežné použitie

Vlastnosti

Počet nadstavcov 15
Materiál čepelí oceľ
Min. dĺžka strihu 0 mm
Max. dĺžka strihu 7 mm
Počet nastavení strihov 12
Ovládanie pomocou tlačidla
Typ nadstavca Fúzy, vlasy, telo, nos

Funkcie

Funkcie umývateľné nadstavce, samoostriace čepele, vodoodolný, na mokré použitie, umývateľnosť, digitálny displej, rýchle nabitie, Indikátor nabíjania LED, vodotesný, vymeniteľné nadstavce, nastavenie dĺžky, Ergonomická protišmyková rukoväť, Odnímateľné a umývateľné čepele

Prevádzka a napájanie

Čas prevádzky 60 min
Doba nabíjania 240 min
Typ napájania akumulátorové
Napájanie Akumulátor

Určenie

Určenie pánske

Typ zásuvky

Krajina Česko

Využitie

Využitie tvár, telo
Kód:  PHIZA261
Záruka: 24 mesiacov (IČO 12)
Produktové číslo:  MG9710/90
P-DC1-WEB26