Dog Food Fitmin
Dog Food Fitmin – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 145
Fitmin For Life Dog Light & Senior 12 kg
29.90 €
2.49 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dog Kibble for all senior breeds with low activity, meat content in dry matter 20%, fat (poultry and salmon ) 8.2%, yeast, contains yucca and diet - 2.49 €/1 kg
Fitmin For Life Dog Adult 12 kg
30.90 €
2.58 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dog Kibble for medium-sized large breeds with low with normal activity, meat content in dry matter 20%, fat (poultry and salmon ) 14.5%, yeast and contains yucca - 2.58 €/1 kg
Fitmin For Life Dog Adult Large Breed 12 kg
30.90 €
2.58 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dog Kibble for large breeds with low with normal activity, animal protein 26%, meat content in dry matter 20%, fat (poultry and salmon ) 14.5%, with Joint Nutrition, yeast,...
Fitmin For Life Dog Adult Mini 12 kg
30.90 €
2.58 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dog Kibble for small breeds with low with normal activity, meat content in dry matter 30%, fat (poultry and salmon ) 16.5%, yeast, contains yucca and probiotics - 2.58 €/1 kg
Fitmin For Life Puppy 12 kg
32.90 €
2.74 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kibble for Puppies for all breeds with low with normal activity, meat content in dry matter 25%, fat (poultry and salmon ) 18%, yeast, contains yucca and probiotics - 2.74 €/1 kg
Fitmin For Life Dog Beef & Rice 12 kg
36.90 €
3.08 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dog Kibble for medium-sized large breeds with low with normal activity, meat content in dry matter 13%, fat (poultry and salmon ) 14%, hypoallergenic - 3.08 €/1 kg
Fitmin For Life Dog Lamb & Rice 12 kg
36.90 €
3.08 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dog Kibble for medium-sized large breeds with low with normal activity, meat content in dry matter 15%, fat (poultry and salmon ) 15%, hypoallergenic - 3.08 €/1 kg
Fitmin For Life Biscuits for dogs multipack 6 × 200 g
Great price
11.90 €
9.92 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dog Biscuits - suitable for breeds of all sizes, package weight of 1,2 kg
Fitmin For Life Dog Junior Large Breed 12 kg
32.90 €
2.74 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kibble for Puppies for large breeds with low with normal activity, meat content in dry matter 22.5%, fat (poultry and salmon ) 16.5%, with Joint Nutrition, yeast, contains yucca...
Fitmin Medium Maxi Maintenance Lamb & Beef 12 kg
52.90 €
4.41 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dog Kibble for medium-sized large breeds with low with normal activity, meat content in dry matter 50%, fat (poultry and salmon ) 14.5% - 4.41 €/1 kg
Fitmin Medium Maxi Light Senior Lamb & Beef 12 kg
52.90 €
4.41 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dog Kibble for medium-sized large senior breeds with low activity, animal protein 25%, meat content in dry matter 50%, fat (poultry and salmon ) 12% - 4.41 €/1 kg
Fitmin Purity Dog Rice Semi-moist Rabbit & Lamb 4 kg
28.90 €
7.23 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dog Kibble for all breeds with low with normal activity, animal protein 75% - 7.23 €/1 kg
Fitmin Medium Maintenance 12 kg
42.90 €
3.58 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dog Kibble for medium-sized breeds with low with normal activity, animal protein 25%, fat (poultry) 14%, with Joint Nutrition - 3.58 €/1 kg
Fitmin Mini Light & Senior Lamb & Beef 2,5 kg
13.90 €
5.56 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dog Kibble for small senior breeds with low activity, meat content in dry matter 50%, fat (poultry and salmon ) 12%, hypoallergenic - 5.56 €/1 kg
Fitmin Purity Dog GF Adult Mini Beef 4 kg
28.90 €
7.23 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dog Kibble for small breeds with low with normal activity, animal protein 0.72%, with Joint Nutrition, grain-free - 7.23 €/1 kg
Fitmin For Life Dog Light & Senior 2,5 kg
8.29 €
3.32 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dog Kibble for all senior breeds with low activity, meat content in dry matter 20%, fat (poultry and salmon ) 8.2%, yeast, contains yucca and diet - 3.32 €/1 kg
Fitmin Mini Senior 2,5 kg
Great price
11.90 €
4.76 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dog Kibble for small senior breeds with low activity, animal protein 25%, fat (poultry and salmon ) 14%, with Joint Nutrition - 4.76 €/1 kg
Fitmin For Life Dog Adult Mini 2,5 kg
9.09 €
3.64 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dog Kibble for small breeds with low with normal activity, meat content in dry matter 30%, fat (poultry and salmon ) 16.5%, yeast, contains yucca and probiotics - 3.64 €/1 kg
Fitmin Medium Performance 12 kg
44.90 €
3.74 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dog Kibble for medium-sized breeds with low with high activity, animal protein 28%, fat (poultry and salmon ) 20%, with Joint Nutrition - 3.74 €/1 kg
Fitmin For Life Salami for dogs 60 pcs
Amazing Deal
14.91 €
Save 2.36 €
1.08 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dog Treats for all dogs with normal activity, fat 1.85%
Fitmin Mini Maintenance Lamb & Beef 12 kg
53.90 €
4.49 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dog Kibble for small medium-sized breeds with low with normal activity, meat content in dry matter 50%, fat (poultry and salmon ) 15% - 4.49 €/1 kg
Fitmin Maxi Maintenance 12 kg
44.90 €
3.74 €/kg
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dog Kibble for large breeds with low with normal activity, fat (poultry and salmon ) 15.5%, with Joint Nutrition - 3.74 €/1 kg
Fitmin Mini Maintenance 2,5 kg
Great price
11.90 €
4.76 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dog Kibble for small breeds with low with normal activity, animal protein 25%, fat (poultry and salmon ) 13% - 4.76 €/1 kg
Fitmin Purity Dog GF Adult Beef 12 kg
78.90 €
6.58 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dog Kibble for all breeds with low with normal activity, animal protein 0.71%, with Joint Nutrition, grain-free - 6.58 €/1 kg
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Krmivo pro psy