Pandoo
We can deliver Pandoo products on the same day! Most products are in stock, so you don't have to wait. Place your order from the comfort of your home and have it delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Why shop anywhere else but on Alza.cz?
Continue
All from 24
PANDOO Bamboo toilet paper 3 ply pack 8 pcs
7.79 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Paper - three-ply, perfume free - 0.97 €/roll - from 0 €/1 sheet
PANDOO Bamboo cotton buds for ears with organic cotton 200 pcs
3.09 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cotton Swabs - not only for ears, but also for make-up or cleaning small things, 100% degradable, compostable and completely odourless - 0.02 €/1 pc(s)
PANDOO Disposable Bamboo Tissues, 3-Ply, 100pcs
3.49 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tissues - three-layer - 0.03 €/1 pc(s)
PANDOO Bamboo children's cotton buds with organic cotton 55 pcs
2.79 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cotton Swabs - with specially wound cotton head for babies, toddlers and infants, 100% degradable, compostable and completely odourless - 0.05 €/1 pc(s)
PANDOO Bamboo Washable Makeup Remover Pads, 10pcs
13.90 €
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Makeup Remover Pads - washable, zero waste - 1.39 €/1 pc(s)
PANDOO Natural Bamboo Air Purifier with Activated Charcoal 4x 75g
14.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Odour Absorber filters out unpleasant odors, bacteria, allergens and pollutants from the air, reusable, also absorbs excess moisture, suitable for allergy sufferers
PANDOO Metal razor black + razor blades 10 pcs
26.90 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Razor - for classic razors, women's and men's, 1 blade
PANDOO Natural Bamboo Air Purifier with Activated Charcoal 1x 500g
14.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Odour Absorber filters out unpleasant odors, bacteria, allergens and pollutants from the air, reusable, also absorbs excess moisture, suitable for allergy sufferers
PANDOO Metal shaver silver + razors 10 pcs
Discounted -3 %
26.90 €
27.90 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Razor - for classic razors, women's, 1 blade, ergonomic handle
PANDOO Metal shaver rose gold + razors 10 pcs
Discounted -3 %
26.90 €
27.90 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Razor - for classic razors, women's and men's, 1 blade, ergonomic handle
PANDOO Natural Bamboo Air Purifier with Activated Charcoal 2x 200g
14.90 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Odour Absorber filters out unpleasant odors, bacteria, allergens and pollutants from the air, reusable, also absorbs excess moisture, suitable for allergy sufferers
PANDOO Bamboo razor thin handle + razor blades 10 pcs
31.90 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Razor - for classic razors, men's, 1 blade, ergonomic handle
PANDOO Bamboo spoon set 5 pcs
8.29 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Spoon -
Pandoo Vegan Lip Balm 4,8 g
3.89 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, scent: coconut, - 81.04 €/100 g
PANDOO Bamboo Barbecue Skewers, 30pcs, Wide
3.29 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Needle - biodegradable with antibacterial properties, odour-free and tasteless
PANDOO Bamboo knife set 5 pcs
12.90 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dining Knife credit card knife, functions
PANDOO Bamboo Dish Cloths, 20 pcs
9.90 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Paper Towels - bamboo, one-layer
PANDOO Bamboo hair brush with natural bristles
Discounted -6 %
14.90 €
15.90 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Brush - detangling, for long, short, curly, soft, coarse and thick, bamboo bristles
PANDOO Bamboo razor wide handle + razor blades 10 pcs
31.90 €
Currently Unavailable
Razor - for classic razors, men's, 1 blade, ergonomic handle
PANDOO Disposable Bamboo Straw 50 Pcs
7.49 €
Currently Unavailable
Straw with antibacterial and water-repellent properties, odorless and tasteless, does not get wet
PANDOO Metal eyebrow shaver black + 4 pcs of razors
15.90 €
Currently Unavailable
Razor - with replaceable heads, women's and men's, 1 blade, non-slip handle
PANDOO Metal eyebrow shaver pine green + 4 pcs of razors
15.90 €
Currently Unavailable
Razor - with replaceable heads, women's and men's, 1 blade, non-slip handle