Nový priemyselný štandard – OPS monitory
Monitory a ďalšie zobrazovacie zariadenia sú už niekoľko rokov verným pomocníkom pri verejných aj firemných prezentáciách. Pre mnoho ľudí ale technika znamená problém. Otravné prenášanie počítača či opakované pripájanie notebooku so sebou často prináša otázku: Čo sa pokazí dnes? Problému sa zbavíte vďaka riešeniam „all-in-one“.

Standard Intel OPS (Open Pluggable Specification) zjednodušuje a zefektívňuje obsluhu reklamných tabúľ, priemyselných obslužných panelov a prezentačných monitorov. Jedná sa o slot, do ktorého je možné vložiť PC modul, mediálny prehrávač s Widia a podobne. Zariadenie sa potom chová ako all-in-one stanica. Má však isté výhody naviac.

Hlavnými výhodami sú minimálne rozmery a absencia prepojovacích káblov. Vďaka tomu, že sa dá ľahko a rýchlo moduly vymeniť, je monitor s OSP oveľa univerzálnejší. Potenciál upgradu kedykoľvek v budúcnosti z neho tiež robí dlhodobo výhodnejšiu investíciu. V našej ponuke nájdete hneď 16 monitorov spĺňajúcich špecifikáciu OPS, všetky od japonskej firmy NEC.

