Obnoviť stránku

Nabíjacia batéria GP ReCyko Cordless AAA (HR03),2 ks

-21%
5,69 €
4,49 €
3,74 € bez DPH

Nabíjacia batéria GP ReCyko Cordless AAA (HR03),2 ks

Nabíjacie batérie GP ReCyko Cordless AAA (HR03), 2 ks

Batérie neodmysliteľne patria do každej domácnosti ako pre nás už samozrejmý zdroj energie. Na fungovanie ich potrebuje rad elektronických zariadení, ako sú napr. diaľkové ovládače, hodiny, svietidlá, ale napríklad aj niektoré hračky. Mikrotužková (AAA) nabíjacia batéria GP ReCyko Cordless AAA (HR03) je perfektná na každodenné použitie. Ide o dobíjacie batérie s napätím 1,2 V. Hlavným plusom je, že sa dajú až 1 000× opakovane nabíjať. Cordless verzia ReCyko batérií je špeciálne navrhnutá do bezdrôtových zariadení, kde dochádza k častému prebíjaniuSamozrejmosťou je tiež vysoká výdrž a stabilita. Tieto nabíjacie batérie disponujú článkami s označením NiMH. Nabíjacia batéria GP ReCyko Cordless AAA je obdarená kapacitou 650 mAh. Vnútri balenia nájdete 2 ks batérií, tým pádom nie je vďaka možnosti opakovaného dobíjania potrebné stále riešiť zháňanie nových.


Kľúčové vlastnosti nabíjacej batérie GP ReCyko Cordless AAA (HR03), 2 ks

 • Nabíjacie batérie GP nového ekologického radu ReCyko
 • Vhodné na každodenné použitie ako doma, tak aj v profesionálnych zariadeniach
 • GP ReCyko Cordless AAA (HR03) 2 ks sú dizajnované špeciálne pre bezdrôtové telefóny a podobné zariadenia
 • Majú zvýšenú odolnosť voči prebíjaniu (ktoré je časté napr. v dokovacích staniciach)
 • Kapacita nabíjacích batérií 650 mAh
 • Veľmi dlhá životnosť až 1 000 cyklov
 • Dodávajú sa už prednabité s možnosťou okamžitého použitia
 • Batérie vyrobené z recyklovaných materiálov a ďalej recyklovateľné
 • Navyše je tiež papierový obal plne ekologický
 • Typ batérie: mikrotužková (AAA)
 • Balenie zahŕňa: 2× nabíjacie batérie GP ReCyko Cordless AAA (HR03)

S ReCyko šetríte prírodu aj svoju peňaženku

Nový rad GP batérií pod názvom ReCyko v sebe spája zdanlivo nezlučiteľné vlastnosti - mať kedykoľvek na dosah neustále nabité batérie, zároveň šetriť peniaze a napriek tomu znížiť uhlíkovú stopu, ktorá po použití bežných batérií zostáva. GP ReCyko Cordless AAA (HR03) 2 ks všetky tieto požiadavky spĺňajú. Sú vhodné ako na všedné domáce použitie, tak aj do prevádzky profesionálnych zariadení. Rad ReCyko sa pýši ešte väčšou výkonnosťou a zároveň ekologickou šetrnosťou. Navyše pri dobíjaní v inteligentných nabíjačkách ReCyko tak dosiahnete úplne inýrozmer spotreby energie, než ste doteraz boli zvyknutí.


GP ReCyko Cordless AAA (HR03)

Úspora batérií po mnoho rokov

Nabíjacie batérie GP ReCyko Cordless AAA (HR03) 2 ks vám pohodlne vydržia niekoľko rokov a stále budú mať tú istú výdrž, ako na začiatku. Ich používanie je teda pohodlné, finančne výhodné a zároveň ekologické. GP ReCyko vydržia až 1 000 nabití a vybití.Len si to prirovnajte k jednorazovým batériám, to je úspora!

GP ReCyko Cordless AAA (HR03)

Okamžite pripravené na použitie

Pri zaobstaraní balenia GP ReCyko Cordless AAA (HR03) 2 ks sa vôbec nemusíte zdržiavať ich nabíjaním, ale hneď ich môžete začať používať. Dodávajú sa totiž od výroby prednabité a vďaka ich schopnosti udržať si svoju energiu po veľmi dlhú dobu sa nemusíte myšlienkami zaoberať ani tým, ako dlho ležali na pulte v obchode. Takže si môžete byť istí, že až si ReCyko Cordless AAA (HR03) prinesiete domov, budú mať presne takú kapacitu aktuálneho nabitia, aká je uvedená na obale.

GP ReCyko Cordless AAA (HR03)

ReCyko šetria našu planétu

V dnešnom svete je pojem ekológia veľmi dôležitý a tomu sa podriaďujú tiež nabíjacie batérie ReCyko. Batérie Cordless AAA (HR03) 2 ks sú minimálne z 10 % vyrobené z recyklovaných zdrojov, čo je zatiaľ najväčší podiel na trhu. Navyše je z viac ako 94 % batérie materiál znovu recyklovateľnýA čo sa týka krabičky, v ktorej sa GP ReCyko Cordless AAA (HR03) 2 ks dodávajú, tá je oproti iným výrobcom celá len z papiera, pretože každýdetail sa počíta.


Široká škála využitia nabíjacích batérií ReCyko

Tieto batérie GP ReCyko Cordless AAA (HR03) 2 ks boli špeciálne vyvinuté pre bezdrôtové telefóny za použitia tej najmodernejšej výrobnej technológie. Na rozdiel od ostatných batérií z radu ReCyko disponujú vyšším počtom nabíjacích cyklov a tiež zvýšenou odolnosťou proti prebíjaniuPrebíjanie je bežný efektdokovacích staníc bezdrôtových telefónov aj ďalších zariadení - dochádza k nadmernému zahrievaniu batérie a postupnej strate jej maximálnej výdrže. Nič také vám s ReCyko Cordless AAA (HR03) nehrozí.

Čím viac GP ReCyko Cordless AAA (HR03) používate, tým lepšie

S touto novou ekologickou generáciou nabíjacích batérií GP ReCyko využijete pri bežnej každodennej spotrebe energie tú najmodernejšiu bežne dostupnú technológiu na trhu. Pri zaobstaraní batérií ReCyko Cordless AAA (HR03) 2 ks počítajte s tým, že pôjde o články veľmi silné a s extrémne dlhou výdržou. A čo viac, dokonca po pár cykloch použití bude výdrž u GP ReCyko Cordless AAA (HR03) o niečo vyššia, než je uvedené na balení. Tieto vlastnosti robia z GP ReCyko nabíjacích batérií úplne ideálny produkt na každodenné použitie.


Minimálna uhlíková stopa nabíjacích batérií GP ReCyko Cordless AAA (HR03)

Ak vám záleží na životnom prostredí, ale zároveň si neprajete upustiť od kvality, volíte pri výbere GP ReCyko absolútne správne. Na výrobu týchto nabíjacích batérií sú využívané už recyklované materiály. A navyše je následne tiež plne recyklovateľná väčšina materiálov, z ktorých sú GP ReCyko Cordless AAA (HR03) vyrobené. Dochádza tak k úplnému zužitkovaniu celého balenia týchto nabíjacích batérií, pretože tiež obal je len a len papierový. Ak vám budúcnosť našej planéty leží na srdci, nechcete tvoriť zbytočný odpad, ale využívať recyklované arecyklovateľné zdroje, balenie 2 ks GP ReCyko Cordless AAA (HR03) je ideálnou voľbou práve pre vás.5,0
Hodnotili 4 zákazníci
500+
zákazníkov už zakúpilo
100 %
zákazníkov odporúča
4
používateľská recenzia
Všetky hodnotenia

Parametre a špecifikácia

Vlastnosti

Kapacita 650 mAh
Napätie 1,2 V
Typ článku NiMH
Počet článkov 2 ks
Počet nabíjacích cyklov 1 000 ×

Typ

Veľkosť batérie mikrotužková AAA
Typ batérie nabíjacia

Obsah balenia

Počet batérií v balení 2 ks
Kód:  HM020e7
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  1032122061
Odkazy: Stránky výrobcu
P-DC1-WEB11