Drugstore Well Done
Drugstore Well Done – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 11
Well Done Cold degreaser 750 ml
4.09 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kitchen Cleaner - for grease, dirt and burns, cold use, suitable for the hob, fume hood, sheets, Pots, stoves, ovens, fryers, the grates and the dingy common dirt, home and...
Well Done Fine Wipes for black colour restoration 12 pcs
2.69 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Colour Absorbing Sheets prevents their graying and discolouration - 0.22 €/1 pc(s)
Well Done Fine colour Absorbing Wipes 12 pcs
2.89 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Colour Absorbing Sheets prevents their graying and discolouration - 0.24 €/1 pc(s)
Well Done Fine Bleaching Wipes 12 pcs
2.69 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Colour Absorbing Sheets prevents discolouration
Well Done Cleaning tablets 2 pcs
2.89 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Washing Machine Cleaner removes limescale - 1.45 €/pcs
Well Done Wellsoft Black Night 1 l (25 washes)
2.69 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Fabric Softener - characteristics: preserves fabric softness, for routine maintenance and perfumed, fresh fragrance, 25 Washes washes, volume of 1000 ml - 0.11 €/washing -...
Well Done Wellsoft Sparkling Lilies Gold 1 l (25 washes)
2.69 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Fabric Softener - characteristics: preserves fabric softness, for routine maintenance and perfumed, floral and fresh fragrance, 25 Washes washes, volume of 1000 ml -...
Well Done Clean Universal Disinfectant Cleaner 750ml
4.09 €
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Disinfectant - universal, chlorine-free, spray applicator, weight 750 ml
Well Done Universal Kitchen Cleaner 750ml
New arrival
2.89 €
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kitchen Cleaner
Well Done Lavender 300 ml
from
2.03 €
Currently Unavailable
Air Freshener - spray, will keep your interior fresh for hours - from 7.97 €/1 l
Well Done Cold Degreaser Foam 750ml
New arrival
4.09 €
Currently Unavailable
Degreasing Product - cold use, extra effective, odourless, for cleaning cookers, ovens, baking trays, degreasing grill grates and removing soot from fireplace glass