Mouthwashes PARODONTAX
Mouthwashes PARODONTAX – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 5
PARODONTAX Daily Gum Care Extra Fresh 500 ml
6.59 €
13.18 €/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Mouthwash - against gingivitis, mentol flavour, volume 500 ml - 13.18 €/1 l
PARODONTAX Daily Gum Care Fresh Mint 500 ml
5.99 €
11.98 €/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Mouthwash - against tooth decay and against gingivitis, mentol flavour, alcohol-free, volume 500 ml - 11.98 €/1 l
PARODONTAX Gum Strengthening and Protection Icy Mint 500 ml
6.59 €
13.18 €/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Mouthwash - against gingivitis, mentol flavour, alcohol-free, volume 500 ml - 13.18 €/1 l
PARODONTAX Active Gum Health Herbal Mint 500 ml
7.79 €
15.58 €/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Mouthwash - against gingivitis, mentol flavour, alcohol-free, volume 500 ml - 15.58 €/1 l
Parodontax Extra 0.2% mouthwash 300 ml
8.49 €
28.30 €/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Mouthwash - against gingivitis, alcohol-free and with chlorhexidine, volume 300 ml - 28.30 €/1 l
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Ústní vody
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Szájvizek