Obnoviť stránku

Bezkontaktný a bezpečný nákup

Doručujeme do 91 AlzaBoxov.

Rúška a ochranné pomôcky

Máme na sklade a ihneď k odberu.

Najširšia ponuka notebookov skladom

Notebooky na doma, na cesty alebo do školy.

SANYTOL Dezinfekcia čistič pračky 250 ml

4,39 €
3,66 € bez DPH
Pri kúpe 1 ks 4,39 €/ks
Pri kúpe 2 ks 3,84 €/ks
Pri kúpe 3 a viac ks 3,65 €/ks

SANYTOL Dezinfekcia čistič pračky 250 ml

Vedeli ste, že po každom praní v práčke zostávajú nečistoty, zvyšok pracieho prášku a vodný kameň, ktoré môžu práčku poškodiť? Ale čo s tým? Vyskúšajte čistič práčky SANYTOL! SANYTOL je dezinfekčný čistič bez chlóru, ktorý odstráni 99,9 % všetkých baktérií. SANYTOL zvláda čistiť a dezinfikovať práčku, eliminovať zápach a baktérie a odstraňuje ako nečistoty, tak aj vodný kameň. Čistič navyše pomáha dlhodobo zlepšovať výkon práčky. Použitie Sanytolu vám zaručuje úplne čistú a dezinfikovanú práčku, a tým aj parádne čistú a sviežu bielizeň. 

Kľúčové vlastnosti čističa práčky SANYTOL 250 ml

  • Čistič práčky bez chlóru
  • Odstraňuje 99,9 % baktérií
  • Čistí a dezinfikuje
  • Odstraňuje vodný kameň
  • Zlepšuje dlhodobo výkon práčky
  • Jednoduché použitie
  • Fľaša obsahuje 250 ml čističa

Zloženie

< 5 % neiónové povrchovo aktívne látky, < 5 % amfotérne povrchovo aktívne látky, dezinfekčné prostriedky, parfumy (Limonene), 2-metyl-4-isothiazolin-3-on, 2-phenoxyethanol.

Venujte pozornosť

Obsahuje kyselinu mliečnu. Spôsobuje vážne poškodenie očí. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak sa pri požití necítite dobre, volajte Toxikologické informačné centrum alebo lekára. Pri zasiahnutí očí niekoľko minút opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a ak je možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Odstráňte obsah a obal v zbernom mieste pre zvláštne alebo nebezpečné odpady, pokiaľ obsah nie je úplne spotrebovaný.

Návod na použitie

Umiestnite prípravok do zásuvky na prací prostriedok – nepridávajte iný čistiaci prostriedok. Nepoužívajte cyklus predpierania. Spustite práčku na bežný prací cyklus na 60 °C bez bielizne. Používajte rukavice. Na údržbu a ochranu práčky je odporúčané čistič používať každé 2 mesiace. U starších pračiek, ktoré predtým neboli čistené, prvú starostlivosť opakujte dvakrát. 

Varovanie pred aplikáciou: prostriedok používajte len v prázdnej práčke. Odporúčané dávkovanie – 250 ml/1 cyklus. Dajte prípravok do zásuvky na prací prostriedok – nepridávajte iný čistiaci prostriedok. Nepoužívajte cyklus predpierania. Spustite práčku na bežný prací cyklus na 60 °C bez bielizne. Používajte rukavice.

Čistenie dávkovacej priehradky, dverí a tesnenia:
Pozor: používajte rukavice. Aplikujte 50 ml prípravku priamo na vlhkú hubku. Vyčistite a odstráňte nečistoty zo zásuvky na pracie prostriedky, z dverí a tesnenia. Potom opláchnite a vložte späť do práčky.

Čistenie vnútra práčky:
Nalejte zostávajúci obsah fľaše do priehradky na prací prostriedok. Nepoužívajte iný čistiaci prostriedok. Spustite program hlavného prania pri 60 °C, bez predpierania a bez bielizne. Po ukončení cyklu utrite všetky zvyšky, ktoré zostali na dverných spojoch čistou handričkou.

Odporúčané použitie:
Na údržbu a ochranu vašej práčky odporúčame používať každé 2 mesiace. U starších práčok, ktoré neboli predtým čistené, odporúčame prvú starostlivosť opakovať dvakrát.


5,0
hodnotilo 27 zákazníkov
2 000+
zákazníkov už zakúpilo
90 %
zákazníkov odporúča
Všetky hodnotenia

Parametre a špecifikácia

Vlastnosti

Podľa konzistencie Tekuté

Objem

Objem 250 ml
Kód:  CIS328
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  8411135665019
Máte otázku na tento tovar?
Zavoláme vám
WEB6