Obnoviť stránku

SANYTOL Dezinfekcia čistič podlahy & plochy antialergénny 1 l

3,89 €
3,24 € bez DPH

SANYTOL Dezinfekcia čistič podlahy & plochy antialergénny 1 l

Čistiaci prostriedok Sanytol Dezinfekcia skvele čistí, dezinfikuje a odmasťuje ako podlahy, tak aj všetky ostatné typy povrchov. Je ideálny na použitie v domácnosti, kde efektívne pôsobí proti baktériám, hubám, plesniam aj vírusom. Navyše dokáže s 98 % účinnosťou neutralizovať alergény roztočov, mačiek a peľov. Čistič podláh & plôch Sanytol Dezinfekcia neobsahuje chlór ani farbivá, preto je šetrný ku všetkým materiálom. Je dermatologicky testovaný a jeho jedinečné zloženie nespôsobuje škvrny. Zanecháva sviežu vôňu čistoty. Použitie je jednoduché a rýchle.

Kľúčové vlastnosti čistiaceho prostriedku Sanytol Dezinfekcia podlahy & plochy

  • Odstraňuje 99,9 % baktérií, plesne a vírusov
  • Neutralizuje 98 % alergénov z roztočov, mačiek a peľov
  • Účinný aj proti Sallmonele a Listérii
  • Čistič podlahy & plôch Sanytol Dezinfekcia neobsahuje chlór ani farbivá
  • Prípravok je dermatologicky testovaný
  • Skvele odmasťuje a je antialergénny

Trojaký účinok čistiaceho prostriedku Sanytol Dezinfekcia podlahy & plochy

Baktericídny podľa normy EN 13697 (5 min), fungicídny podľa normy EN 13697 (15 min), virucídny na vírus Influeza A (H1N1) a na vírus Herpes simplex a podľa normy EN 14476 (5 min). Eliminuje baktérie, vírusy a plesne (zdroje alergií) zo všetkých druhov povrchov. Odstraňuje okrem iného: Herpes vírus, chrípkový vírus H1N1, Staphylococcus aureus, Candida albicans, Escherichia coli, Aspergillus niger, Pseudomonas aeruginosa, Enterococcus hirae.

Použitie:
Použitie: Veľké plochy (podlahy, dlaždice, laminátové podlahy, mramor, tehly, kovové plochy): Zrieďte 2 viečka (70 ml) v 4 litroch teplej vody. Nie je potrebné oplachovať. WC, sanitárne zariadenia, drezové sifóny: ??Naneste priamo 2 viečka neriedeného prípravku. Nechajte pôsobiť celú noc. Plastové a porcelánové predmety (odpadkové koše, potreby pre domáce zvieratá): Prípravok naneste priamo na špongiu alebo kefku. Neoplachujte. Plochy, ktoré sú v kontakte s potravinami, opláchnite pitnou vodou.

Bezpečnostné opatrenia:
Bezpečné pre septiky pri bežných podmienkach použitia. Pri zasiahnutí očí okamžite dôkladne vypláchnite vodou a vyhľadajte lekársku pomoc. Nemiešajte s inými čistiacimi prostriedkami (na báze chlóru). Nepožívať. Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Pri požití: Ak sa necítite dobre, volajte Toxikologické informačné stredisko: tel. 224 919 293 alebo 224 915 402.

Zloženie:
Biocídna účinná látka (TP2/AL) didecyldimethylamonium chlorid 5 000 mg/kg, menej ako 5 % neiónových povrchovo aktívnych látok, menej ako 5 % katiónových povrchovo aktívnych látok, dezinfekčné prostriedky, parfumy

5,0
hodnotilo 1 zákazníkov
100+
zákazníkov už zakúpilo
100 %
zákazníkov odporúča

Parametre a špecifikácia

Typ povrchu

Typ povrchu všetky typy povrchu

Objem

Objem 1 000 ml
Kód:  CIS326
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  3045206312387
Odkazy: Stránky výrobcu
Máte otázku na tento tovar?
Zavoláme vám
WEB16