Drugstore PATYKA
Drugstore PATYKA – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 75
PATYKA Healthy Glow Serum Facial serum for healthy and radiant skin 30 ml
Amazing Deal
36.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 123 €/100 ml
PATYKA Body Sun Milk SPF30, 100 ml
24.90 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sunscreen with SPF 30, 100 ml volume - 24.90 €/100 ml
PATYKA Sun Concentrate Self-tanning Skin Concentrate 15 ml
Amazing Deal
24.90 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Self-tanning Cream - 166 €/100 ml
PATYKA Brightening Renewal Night Peel Brightening Renewal Night Peel 50 ml
Amazing Deal
53.90 €
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Facial Scrub - 107.80 €/100 ml
PATYKA Intensive Revolumising Bi-serumIntense Revolumising Bi-phase Serum 30 ml
Amazing Deal
93.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 313 €/100 ml
PATYKA Advanced Plumping Serum Advanced Plumping Serum 30 ml
Discounted -4 %
69.90 €
72.90 €
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 233 €/100 ml
PATYKA Hydra-Booster Blue Serum Hydra-booster Facial Serum 30 ml
Great price
28.90 €
Save 2.20 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 96.33 €/100 ml
PATYKA Pro-Hyaluronic Plumping Mask Pro-Hyaluronic Plumping Mask 50 ml
Amazing Deal
57.50 €
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Mask - gel, regenerating and smoothing, meant for the following skin type(s): sensitive, normal, mixed and dry - 115 €/100 ml
PATYKA Soothing Cleansing Milk Soothing Cleansing Milk 200 ml
Great price
19.90 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleansing Milk Deburring is the first step of the CLEAN double cleaning process. Ritual CLEAN removes make-up, cleanses and tightens the skin for a radiant appearance and unified...
PATYKA Pro-structure Firmness Serum Pro-structure Lifting Serum 30 ml
76.90 €
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 256.33 €/100 ml
PATYKA Supreme Lift Eye Balm Intensive lifting eye balm 15 ml
59.90 €
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eye Cream - reduces dark circles and swelling, moisturizing - 399.33 €/100 ml
PATYKA Tinted Face Sun Cream Medium SPF50+ Tinted Face Sun Cream SPF 50+ medium 40 ml
Great price
24.90 €
Save 1.40 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sunscreen with SPF 50, 40 ml volume - 62.25 €/100 ml
PATYKA Radiance Sorbet Scrub Brightening Facial Scrub 50 ml
Amazing Deal
18.90 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Facial Scrub - 37.80 €/100 ml
PATYKA Intensive Hydra-Soothing Moisturizer Intensive Soothing Moisturizer 40 ml
22.90 €
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream unisex daily and night, skin type: sensitive, oily, normal, mixed and dry, effect: moisturising, soothing and protective, 40 ml - 57.25 €/100 ml
PATYKA Firming Lift-radiance Cream Lifting radiance cream for normal to combination skin 50 ml
72.90 €
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream unisex daily, skin type: sensitive, oily, normal and mixed, effect: moisturising, brightening, lifting and protective, 50 ml - 145.80 €/100 ml
PATYKA Regenerating Night Serum Regenerating Night Serum 15 ml
Amazing Deal
53.90 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 359.33 €/100 ml
PATYKA Tinted Face Sun Cream SPF50+ Tinted Face Sunscreen SPF 50+ natural 40 ml
24.90 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sunscreen with SPF 50, 40 ml volume - 62.25 €/100 ml
PATYKA Supreme Revitalising Night Cream Intensive Revitalising Night Cream 50 ml
88.90 €
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream unisex night, skin type: sensitive, oily, normal, mixed and dry, effect: moisturising, brightening, lifting and revitalising, 50 ml - 177.80 €/100 ml
PATYKA Bundle Double Cleansing Ritual Set 2 × 150 ml
24.90 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cosmetic Gift Set - contains Remarkable Cleansing Oil and Detox Cleansing Foam
PATYKA Bundle Cleansing Foams Set 2 × 150 ml
22.90 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cosmetic Gift Set - contains 2 × cleansing foam, thoroughly removes make-up, cleanses and tightens the skin
PATYKA Perfecting Radiance Cream Perfecting Radiance Cream 40 ml
32.90 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream unisex daily, skin type: sensitive, oily, normal, mixed and dry, effect: soothing, brightening, lifting, antioxidant and smoothing, 40 ml - 82.25 €/100 ml
PATYKA Face Sun Cream SPF30 Sunscreen SPF 30 40 ml
24.90 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sunscreen with SPF 30, 40 ml volume - 62.25 €/100 ml
PATYKA Purifying Cleansing Gel 150 ml
Great price
17.90 €
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleansing Gel - unisex, for normal skin, suitable for mixed and oily skins - 11.93 €/100 ml
PATYKA Double Action Smoothing Scrub Double Action Smoothing Scrub 50 ml
32.90 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Facial Scrub - 65.80 €/100 ml