Oolong Teas Basilur
Oolong Teas Basilur – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 3
BASILUR Orient White Moon paper 100 g
New arrival
6.99 €
69.90 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 0.58 €/pcs - from 69.90 €/1 kg
BASILUR Chinese Tie Guan Yin paper 100 g
New arrival
6.49 €
64.90 €/kg
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 0.54 €/pcs - from 64.90 €/1 kg
BASILUR Orient White Moon cover 25 × 1,5 g
New arrival
4.29 €
114.40 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 0.36 €/pcs - from 114.40 €/1 kg
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Oolong čaje
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Oolong teák